Luckenwalde vs Chemnitzer FC H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Luckenwalde
thuisvorm
L L L L L
Regionalliga - Nordost
Werner-Seelenbinder-Stadion
Logo van Chemnitzer FC
uitvorm
D W W W W

AI-wedstrijdinzichten

Luckenwalde
Chemnitzer FC

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Luckenwalde (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chemnitzer FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.00
0.00
2.00
3.80
3.30
4.30
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
3.00
4.00
2.50
3.00
2.00
BTS-coëfficiënt
3.60
2.90
4.30
3.10
4.30
1.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Luckenwalde (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chemnitzer FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L L L W
L L L L L
W L L L W
vs
W L W W W
W W D L W
D W W W W
Over 2.5-vorm
O U O O O
O O U U O
U O O O O
vs
U U O O O
O O U U O
U U U O O
BTS-vorm
Y N Y Y Y
Y N N N Y
N Y Y Y Y
vs
N N Y N Y
Y Y Y N Y
N N N Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.10 3.20 3.00 Luckenwalde (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.70 3.00 2.40 Chemnitzer FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Luckenwalde +0.40
Luckenwalde +0.10
Luckenwalde +0.70
Luckenwalde +0.50
Luckenwalde +0.20
Luckenwalde +0.80
Luckenwalde +0.30
Gelijk
Luckenwalde +0.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.00 0.60 1.40 Luckenwalde (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.10 2.00 2.20 Chemnitzer FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chemnitzer FC +1.10
Chemnitzer FC +1.00
Chemnitzer FC +1.20
Chemnitzer FC +1.50
Chemnitzer FC +1.40
Chemnitzer FC +1.60
Chemnitzer FC +0.70
Chemnitzer FC +0.60
Chemnitzer FC +0.80
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.10 2.60 1.60 Luckenwalde (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.60 1.00 0.20 Chemnitzer FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chemnitzer FC beter
Chemnitzer FC beter
Chemnitzer FC beter
Chemnitzer FC beter
Chemnitzer FC beter
Chemnitzer FC beter
Chemnitzer FC beter
Chemnitzer FC beter
Chemnitzer FC beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Luckenwalde
Chemnitzer FC

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Luckenwalde (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chemnitzer FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1 0.6 1.4 2.1 2 2.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.1 2.6 1.6 0.6 1 0.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.1 3.2 3 2.7 3 2.4
BTS-percentage 60% 40% 80% 50% 80% 20%
Clean sheet-percentage 10% 0% 20% 40% 0% 80%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Regionalliga - Nordost-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Luckenwalde
Chemnitzer FC

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Luckenwalde (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chemnitzer FC (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Regionalliga - Nordost · Regionalliga: Nordost

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Chemnitzer FC 12 9 2 1 28:6 +22 29 W L W W W
2 FC Rot-Weiß Erfurt 12 8 3 1 37:14 +23 27 W W D W L
3 Hallescher FC 12 7 4 1 19:9 +10 25 D W W W W
4 BFC Dynamo 12 7 3 2 21:12 +9 24 W D W W W
5 FC Carl Zeiss Jena 12 7 1 4 21:11 +10 22 W L L W W
6 Greifswalder FC 12 6 4 2 24:16 +8 22 D W W L W
7 Altglienicke 12 6 3 3 20:15 +5 21 L W W W L
8 Erzgebirge Aue 12 6 3 3 20:17 +3 21 W W D L L
9 FSV Zwickau 12 5 3 4 15:17 -2 18 D L L D W
10 Lokomotive Leipzig 12 4 4 4 23:23 0 16 D D W L D
11 SV Babelsberg 03 12 3 4 5 14:17 -3 13 D W L W D
12 Magdeburg II 12 4 1 7 21:25 -4 13 L L L L L
13 BFC Preussen 12 2 5 5 15:18 -3 11 W W D L D
14 Hertha BSC II 12 2 4 6 10:22 -12 10 L L W D D
15 BSG Chemie Leipzig 12 2 3 7 13:20 -7 9 D W L W L
16 RSV Eintracht 12 1 3 8 13:30 -17 6 L L L L L
17 Luckenwalde 12 2 0 10 12:29 -17 6 L L L L W
18 Tasmania Berlin 12 1 2 9 13:38 -25 5 L L D L L
  • Promotion - 3. Liga
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 BFC Dynamo 6 5 1 0 12:2 +10 16
2 FC Rot-Weiß Erfurt 6 4 2 0 22:5 +17 14
3 Hallescher FC 6 4 2 0 9:3 +6 14
4 Chemnitzer FC 6 4 1 1 13:5 +8 13
5 FC Carl Zeiss Jena 7 4 0 3 13:7 +6 12
6 Greifswalder FC 6 3 2 1 12:10 +2 11
7 Erzgebirge Aue 6 3 2 1 11:9 +2 11
8 Altglienicke 6 3 1 2 9:7 +2 10
9 Magdeburg II 6 3 0 3 10:6 +4 9
10 FSV Zwickau 6 3 0 3 7:9 -2 9
11 BFC Preussen 6 1 4 1 9:7 +2 7
12 SV Babelsberg 03 6 0 4 2 6:9 -3 4
13 RSV Eintracht 6 1 1 4 8:13 -5 4
14 Lokomotive Leipzig 6 0 2 4 10:15 -5 2
15 Hertha BSC II 6 0 2 4 4:14 -10 2
16 BSG Chemie Leipzig 6 0 1 5 4:12 -8 1
17 Tasmania Berlin 5 0 1 4 7:17 -10 1
18 Luckenwalde 6 0 0 6 5:18 -13 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Chemnitzer FC 6 5 1 0 15:1 +14 16
2 Lokomotive Leipzig 6 4 2 0 13:8 +5 14
3 FC Rot-Weiß Erfurt 6 4 1 1 15:9 +6 13
4 Greifswalder FC 6 3 2 1 12:6 +6 11
5 Hallescher FC 6 3 2 1 10:6 +4 11
6 Altglienicke 6 3 2 1 11:8 +3 11
7 FC Carl Zeiss Jena 5 3 1 1 8:4 +4 10
8 Erzgebirge Aue 6 3 1 2 9:8 +1 10
9 FSV Zwickau 6 2 3 1 8:8 0 9
10 SV Babelsberg 03 6 3 0 3 8:8 0 9
11 BSG Chemie Leipzig 6 2 2 2 9:8 +1 8
12 BFC Dynamo 6 2 2 2 9:10 -1 8
13 Hertha BSC II 6 2 2 2 6:8 -2 8
14 Luckenwalde 6 2 0 4 7:11 -4 6
15 BFC Preussen 6 1 1 4 6:11 -5 4
16 Magdeburg II 6 1 1 4 11:19 -8 4
17 Tasmania Berlin 7 1 1 5 6:21 -15 4
18 RSV Eintracht 6 0 2 4 5:17 -12 2

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.