FC Ryukyu vs Tochigi SC H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van FC Ryukyu
thuisvorm
W W W D L
J3 League
Tapic Kenso Hiyagon Stadium
Logo van Tochigi SC
uitvorm
D L D L D

AI-wedstrijdinzichten

FC Ryukyu
Tochigi SC

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

FC Ryukyu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Tochigi SC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.80
3.30
0.30
1.60
2.30
0.90
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
2.00
4.00
2.50
3.00
2.00
BTS-coëfficiënt
3.25
2.90
3.60
3.30
3.60
3.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

FC Ryukyu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Tochigi SC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W L D L L
W W W D L
L D L L L
vs
D L L D L
W D W L L
D L D L D
Over 2.5-vorm
U O U U O
O O U U U
U O O O O
vs
U O O U U
O O U O U
U O U O U
BTS-vorm
N N Y N Y
Y N N Y N
N Y Y N Y
vs
Y Y Y N N
Y Y N Y N
N Y Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.50 2.20 2.80 FC Ryukyu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.60 3.00 2.20 Tochigi SC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Tochigi SC +0.10
Tochigi SC +0.50
FC Ryukyu +0.30
Tochigi SC +0.40
Tochigi SC +0.80
Gelijk
FC Ryukyu +0.20
Tochigi SC +0.20
FC Ryukyu +0.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.10 1.40 0.80 FC Ryukyu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.10 1.60 0.60 Tochigi SC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Tochigi SC +0.50
FC Ryukyu +0.50
FC Ryukyu +0.30
Tochigi SC +0.20
FC Ryukyu +0.80
Tochigi SC +0.30
Tochigi SC +0.80
FC Ryukyu +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.40 0.80 2.00 FC Ryukyu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 1.40 1.60 Tochigi SC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Ryukyu beter
Gelijk
FC Ryukyu beter
FC Ryukyu beter
FC Ryukyu beter
FC Ryukyu beter
Tochigi SC beter
Tochigi SC beter
Tochigi SC beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

FC Ryukyu
Tochigi SC

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

FC Ryukyu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Tochigi SC (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.1 1.4 0.8 1.1 1.6 0.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.4 0.8 2 1.5 1.4 1.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.5 2.2 2.8 2.6 3 2.2
BTS-percentage 50% 40% 60% 60% 60% 60%
Clean sheet-percentage 20% 40% 0% 30% 20% 40%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen J3 League-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
FC Ryukyu
Tochigi SC

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

FC Ryukyu (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Tochigi SC (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

J3 League

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Ehime FC 10 7 2 1 24:10 +14 23 L W D W W
2 Kagoshima United 10 7 2 1 19:11 +8 23 W W D W L
3 Renofa Yamaguchi 10 6 2 2 14:7 +7 20 W W D W W
4 Nara Club 10 6 2 2 21:16 +5 20 W W W W W
5 Sagamihara 10 5 3 2 18:12 +6 18 W L D W W
6 Osaka 10 4 5 1 18:9 +9 17 W W W L D
7 FC Gifu 10 5 1 4 20:10 +10 16 L L W L W
8 Kanazawa 10 4 2 4 17:14 +3 14 D L W W D
9 Roasso Kumamoto 10 3 5 2 7:6 +1 14 W D W D L
10 Biwako Shiga 10 4 2 4 16:16 0 14 L W L D D
11 Parceiro Nagano 10 4 2 4 14:14 0 14 D W L L W
12 Gainare Tottori 10 4 1 5 12:19 -7 13 W L L W L
13 Matsumoto Yamaga 10 2 5 3 9:11 -2 11 L D W L W
14 FC Ryukyu 10 3 2 5 11:14 -3 11 W L D L L
15 Tochigi SC 10 2 4 4 11:15 -4 10 D L L D L
16 Kitakyushu 10 2 4 4 12:18 -6 10 L W D W L
17 Thespakusatsu Gunma 10 3 0 7 10:19 -9 9 L W L L W
18 Fukushima United 10 2 2 6 20:25 -5 8 L L W L D
19 Kamatamare Sanuki 10 1 2 7 12:20 -8 5 L L L D L
20 Kochi United 10 1 2 7 4:23 -19 5 D L L L L
  • Promotion - J2 League
  • Promotion - J3 League (Promotion - Play Offs)
  • J3 League (Relegation)
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Ehime FC 5 5 0 0 17:5 +12 15
2 Kagoshima United 5 4 1 0 9:4 +5 13
3 Nara Club 5 4 0 1 12:6 +6 12
4 Osaka 5 3 2 0 13:7 +6 11
5 Sagamihara 6 3 2 1 8:6 +2 11
6 FC Ryukyu 5 3 1 1 7:4 +3 10
7 Renofa Yamaguchi 4 2 2 0 5:2 +3 8
8 Tochigi SC 5 2 1 2 8:7 +1 7
9 Parceiro Nagano 5 2 1 2 4:4 0 7
10 FC Gifu 4 2 0 2 11:4 +7 6
11 Kanazawa 4 2 0 2 9:7 +2 6
12 Kitakyushu 5 1 3 1 6:6 0 6
13 Thespakusatsu Gunma 6 2 0 4 7:12 -5 6
14 Fukushima United 5 1 2 2 10:11 -1 5
15 Matsumoto Yamaga 6 1 2 3 6:9 -3 5
16 Kochi United 6 1 2 3 4:11 -7 5
17 Biwako Shiga 5 1 1 3 4:6 -2 4
18 Gainare Tottori 5 1 1 3 5:9 -4 4
19 Roasso Kumamoto 5 0 3 2 2:5 -3 3
20 Kamatamare Sanuki 4 0 1 3 6:11 -5 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Renofa Yamaguchi 6 4 0 2 9:5 +4 12
2 Roasso Kumamoto 5 3 2 0 5:1 +4 11
3 Kagoshima United 5 3 1 1 10:7 +3 10
4 FC Gifu 6 3 1 2 9:6 +3 10
5 Biwako Shiga 5 3 1 1 12:10 +2 10
6 Gainare Tottori 5 3 0 2 7:10 -3 9
7 Ehime FC 5 2 2 1 7:5 +2 8
8 Kanazawa 6 2 2 2 8:7 +1 8
9 Nara Club 5 2 2 1 9:10 -1 8
10 Sagamihara 4 2 1 1 10:6 +4 7
11 Parceiro Nagano 5 2 1 2 10:10 0 7
12 Osaka 5 1 3 1 5:2 +3 6
13 Matsumoto Yamaga 4 1 3 0 3:2 +1 6
14 Kamatamare Sanuki 6 1 1 4 6:9 -3 4
15 Kitakyushu 5 1 1 3 6:12 -6 4
16 Fukushima United 5 1 0 4 10:14 -4 3
17 Thespakusatsu Gunma 4 1 0 3 3:7 -4 3
18 Tochigi SC 5 0 3 2 3:8 -5 3
19 FC Ryukyu 5 0 1 4 4:10 -6 1
20 Kochi United 4 0 0 4 0:12 -12 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.