zaterdag, 31 oktober
-
Skanste
Metta / LU
3.00 4.304.00 4.004.30 3.60 -
Smiltene
Mārupe
2.30 2.305.00 4.004.30 4.00 -
JFK Ventspils
Rēzekne FA
1.60 0.001.00 5.001.90 3.60 -
Leevon / PPK
Valmiera / BSS
4.30 5.005.00 4.005.00 3.60 -
Riga Mariners
JDFS Alberts
4.30 3.604.00 2.004.30 3.60 -
Super Nova 2
Rīgas FS II
1.30 1.003.00 4.003.60 4.30 -
Tukums II
Riga FC II
2.30 0.903.00 2.002.90 2.60
Stand voor 1. Liga Letland
| # | Club | G | G | G | V | Dv:Dt | D | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Metta / LU
|
24 | 20 | 3 | 1 | 98:18 | +80 | 63 | W W W W W |
| 2 |
Valmiera / BSS
|
24 | 17 | 5 | 2 | 66:26 | +40 | 56 | W L D D W |
| 3 |
Riga Mariners
|
24 | 16 | 5 | 3 | 60:31 | +29 | 53 | L W L W W |
| 4 |
Leevon / PPK
|
24 | 16 | 5 | 3 | 49:29 | +20 | 53 | D W W D L |
| 5 |
JDFS Alberts
|
24 | 13 | 5 | 6 | 51:33 | +18 | 44 | L L W D W |
| 6 |
Riga FC II
|
24 | 9 | 6 | 9 | 39:39 | 0 | 33 | D D W D W |
| 7 |
Mārupe
|
24 | 10 | 3 | 11 | 38:40 | -2 | 33 | W D W D L |
| 8 |
Super Nova 2
|
24 | 7 | 8 | 9 | 33:36 | -3 | 29 | D L D L W |
| 9 |
Skanste
|
24 | 8 | 2 | 14 | 47:51 | -4 | 26 | W L L L L |
| 10 |
Smiltene
|
24 | 6 | 5 | 13 | 37:62 | -25 | 23 | W W W D W |
| 11 |
Tukums II
|
24 | 5 | 4 | 15 | 31:68 | -37 | 19 | W W L D L |
| 12 |
Rīgas FS II
|
24 | 5 | 3 | 16 | 37:68 | -31 | 18 | L L L W L |
| 13 |
JFK Ventspils
|
24 | 3 | 7 | 14 | 21:48 | -27 | 16 | W L L D L |
| 14 |
Rēzekne FA
|
24 | 1 | 3 | 20 | 17:75 | -58 | 6 | D L L L L |
| # | Club | G | G | G | V | Dv:Dt | D | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Metta / LU
|
12 | 11 | 0 | 1 | 64:8 | +56 | 33 |
| 2 |
Leevon / PPK
|
12 | 9 | 2 | 1 | 30:18 | +12 | 29 |
| 3 |
Riga FC II
|
13 | 8 | 2 | 3 | 28:19 | +9 | 26 |
| 4 |
Valmiera / BSS
|
12 | 7 | 4 | 1 | 31:14 | +17 | 25 |
| 5 |
Riga Mariners
|
11 | 7 | 4 | 0 | 28:13 | +15 | 25 |
| 6 |
JDFS Alberts
|
12 | 7 | 2 | 3 | 27:15 | +12 | 23 |
| 7 |
Skanste
|
12 | 5 | 1 | 6 | 24:21 | +3 | 16 |
| 8 |
Mārupe
|
13 | 5 | 1 | 7 | 22:24 | -2 | 16 |
| 9 |
Super Nova 2
|
11 | 4 | 2 | 5 | 13:16 | -3 | 14 |
| 10 |
Tukums II
|
12 | 4 | 2 | 6 | 14:21 | -7 | 14 |
| 11 |
Smiltene
|
12 | 3 | 3 | 6 | 21:32 | -11 | 12 |
| 12 |
Rīgas FS II
|
12 | 2 | 2 | 8 | 21:30 | -9 | 8 |
| 13 |
JFK Ventspils
|
12 | 1 | 4 | 7 | 6:18 | -12 | 7 |
| 14 |
Rēzekne FA
|
12 | 1 | 3 | 8 | 13:33 | -20 | 6 |
| # | Club | G | G | G | V | Dv:Dt | D | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Valmiera / BSS
|
12 | 10 | 1 | 1 | 35:12 | +23 | 31 |
| 2 |
Metta / LU
|
12 | 9 | 3 | 0 | 34:10 | +24 | 30 |
| 3 |
Riga Mariners
|
13 | 9 | 1 | 3 | 32:18 | +14 | 28 |
| 4 |
Leevon / PPK
|
12 | 7 | 3 | 2 | 19:11 | +8 | 24 |
| 5 |
JDFS Alberts
|
12 | 6 | 3 | 3 | 24:18 | +6 | 21 |
| 6 |
Mārupe
|
11 | 5 | 2 | 4 | 16:16 | 0 | 17 |
| 7 |
Super Nova 2
|
13 | 3 | 6 | 4 | 20:20 | 0 | 15 |
| 8 |
Smiltene
|
12 | 3 | 2 | 7 | 16:30 | -14 | 11 |
| 9 |
Skanste
|
12 | 3 | 1 | 8 | 23:30 | -7 | 10 |
| 10 |
Rīgas FS II
|
12 | 3 | 1 | 8 | 16:38 | -22 | 10 |
| 11 |
JFK Ventspils
|
12 | 2 | 3 | 7 | 15:30 | -15 | 9 |
| 12 |
Riga FC II
|
11 | 1 | 4 | 6 | 11:20 | -9 | 7 |
| 13 |
Tukums II
|
12 | 1 | 2 | 9 | 17:47 | -30 | 5 |
| 14 |
Rēzekne FA
|
12 | 0 | 0 | 12 | 4:42 | -38 | 0 |
Topscorers in 1. Liga Letland
| # | Speler | Wedstr. | Min. | Doelpunten |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Abdu Mandeke Riga FC II | 1 | - | 2 |
| 2 | Daniels Kaira Tukums II | 1 | - | 1 |
| 3 | Abdulrazak Shehu Rēzekne FA | 1 | - | 1 |
| 4 | Kristofers Abrants Rīgas FS II | 1 | - | 1 |
| 5 | Tomo Matsubara Tukums II | 1 | - | 0 |
Spelers met de meeste assists in 1. Liga Letland
| # | Speler | Wedstr. | Min. | Assists |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tomo Matsubara Tukums II | 1 | - | 1 |
| 2 | Abdu Mandeke Riga FC II | 1 | - | 0 |
| 3 | Daniels Kaira Tukums II | 1 | - | 0 |
| 4 | Abdulrazak Shehu Rēzekne FA | 1 | - | 0 |
| 5 | Kristofers Abrants Rīgas FS II | 1 | - | 0 |
Spelers met de meeste gele kaarten in 1. Liga Letland
| # | Speler | Wedstr. | Min. | Gele kaarten |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Daniels Kaira Tukums II | 1 | - | 0 |
| 2 | Tomo Matsubara Tukums II | 1 | - | 0 |
| 3 | Abdulrazak Shehu Rēzekne FA | 1 | - | 0 |
| 4 | Abdu Mandeke Riga FC II | 1 | - | 0 |
| 5 | Kristofers Abrants Rīgas FS II | 1 | - | 0 |
Meest van het veld gestuurde spelers in 1. Liga Letland
| # | Speler | Wedstr. | Min. | Rode kaarten |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Daniels Kaira Tukums II | 1 | - | 0 |
| 2 | Tomo Matsubara Tukums II | 1 | - | 0 |
| 3 | Abdulrazak Shehu Rēzekne FA | 1 | - | 0 |
| 4 | Abdu Mandeke Riga FC II | 1 | - | 0 |
| 5 | Kristofers Abrants Rīgas FS II | 1 | - | 0 |