maandag, 26 oktober
woensdag, 28 oktober
-
RB Bragantino
Chapecoense-sc
2.30 1.302.00 3.003.60 3.60RB Bragantino Chapecoense-sc Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Fluminense
Internacional
4.00 1.304.00 2.003.60 3.60Fluminense Internacional Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Santos
Palmeiras
1.90 1.903.00 1.004.30 2.30Santos Palmeiras Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
donderdag, 29 oktober
-
Bahia
Sao Paulo
3.30 0.303.00 1.002.60 2.90Bahia Sao Paulo Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Remo
Botafogo
0.60 0.302.00 2.004.30 2.20Remo Botafogo Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Atletico-MG
Cruzeiro
4.30 2.002.00 5.003.60 5.00Atletico-MG Cruzeiro Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Coritiba
Vitoria
2.60 0.604.00 3.005.00 4.30Coritiba Vitoria Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Vasco DA Gama
Flamengo
3.30 3.304.00 4.002.60 3.60Vasco DA Gama Flamengo Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
vrijdag, 30 oktober
maandag, 2 november
Stand voor Serie A Brazilië
| # | Club | G | G | G | V | Dv:Dt | D | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Palmeiras
|
32 | 20 | 9 | 3 | 56:22 | +34 | 69 | D W W W W |
| 2 |
Flamengo
|
31 | 20 | 7 | 4 | 61:25 | +36 | 67 | W W D W W |
| 3 |
Cruzeiro
|
32 | 16 | 6 | 10 | 51:46 | +5 | 54 | W W L W W |
| 4 |
Atletico Paranaense
|
32 | 15 | 9 | 8 | 50:38 | +12 | 54 | W D W L D |
| 5 |
Fluminense
|
32 | 14 | 9 | 9 | 50:41 | +9 | 51 | W W L L L |
| 6 |
Atletico-MG
|
31 | 14 | 8 | 9 | 42:35 | +7 | 50 | D W D W W |
| 7 |
Bahia
|
32 | 13 | 11 | 8 | 45:40 | +5 | 50 | L L W L D |
| 8 |
Santos
|
32 | 12 | 10 | 10 | 49:47 | +2 | 46 | W D L W D |
| 9 |
Sao Paulo
|
32 | 12 | 7 | 13 | 37:36 | +1 | 43 | L L W W D |
| 10 |
RB Bragantino
|
32 | 11 | 8 | 13 | 39:38 | +1 | 41 | L D W D L |
| 11 |
Botafogo
|
32 | 10 | 9 | 13 | 44:51 | -7 | 39 | L L D W L |
| 12 |
Coritiba
|
31 | 10 | 9 | 12 | 38:49 | -11 | 39 | D L L D L |
| 13 |
Vasco DA Gama
|
31 | 10 | 8 | 13 | 39:45 | -6 | 38 | W W D L W |
| 14 |
Vitoria
|
32 | 10 | 8 | 14 | 35:46 | -11 | 38 | L W L D D |
| 15 |
Mirassol
|
32 | 9 | 10 | 13 | 37:45 | -8 | 37 | W D L W D |
| 16 |
Internacional
|
32 | 8 | 11 | 13 | 36:40 | -4 | 35 | L W D L W |
| 17 |
Corinthians
|
32 | 8 | 9 | 15 | 34:42 | -8 | 33 | L L L D L |
| 18 |
Gremio
|
31 | 7 | 10 | 14 | 34:44 | -10 | 31 | L D D D L |
| 19 |
Remo
|
32 | 5 | 11 | 16 | 34:50 | -16 | 26 | L D D D L |
| 20 |
Chapecoense-sc
|
31 | 4 | 9 | 18 | 32:63 | -31 | 21 | D L L L W |
- Promotion - Copa Libertadores (Group Stage)
- Promotion - Copa Libertadores (Qualification)
- Promotion - Copa Sudamericana (Group Stage)
- Relegation - Serie B
| # | Club | G | G | G | V | Dv:Dt | D | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Palmeiras
|
16 | 12 | 3 | 1 | 30:10 | +20 | 39 |
| 2 |
Flamengo
|
15 | 11 | 3 | 1 | 29:10 | +19 | 36 |
| 3 |
Fluminense
|
16 | 11 | 3 | 2 | 29:16 | +13 | 36 |
| 4 |
Atletico-MG
|
16 | 10 | 5 | 1 | 27:17 | +10 | 35 |
| 5 |
Sao Paulo
|
16 | 10 | 3 | 3 | 25:13 | +12 | 33 |
| 6 |
Atletico Paranaense
|
16 | 9 | 5 | 2 | 27:15 | +12 | 32 |
| 7 |
Vitoria
|
16 | 10 | 2 | 4 | 23:13 | +10 | 32 |
| 8 |
Cruzeiro
|
16 | 9 | 4 | 3 | 27:16 | +11 | 31 |
| 9 |
Bahia
|
16 | 7 | 6 | 3 | 23:17 | +6 | 27 |
| 10 |
Vasco DA Gama
|
16 | 8 | 3 | 5 | 24:20 | +4 | 27 |
| 11 |
Mirassol
|
17 | 7 | 6 | 4 | 24:22 | +2 | 27 |
| 12 |
Gremio
|
16 | 7 | 5 | 4 | 25:21 | +4 | 26 |
| 13 |
RB Bragantino
|
15 | 7 | 3 | 5 | 24:17 | +7 | 24 |
| 14 |
Botafogo
|
16 | 6 | 6 | 4 | 26:22 | +4 | 24 |
| 15 |
Santos
|
16 | 6 | 6 | 4 | 23:21 | +2 | 24 |
| 16 |
Internacional
|
16 | 5 | 5 | 6 | 21:17 | +4 | 20 |
| 17 |
Coritiba
|
15 | 5 | 5 | 5 | 20:20 | 0 | 20 |
| 18 |
Corinthians
|
16 | 5 | 4 | 7 | 16:17 | -1 | 19 |
| 19 |
Remo
|
16 | 3 | 7 | 6 | 20:21 | -1 | 16 |
| 20 |
Chapecoense-sc
|
15 | 3 | 5 | 7 | 21:34 | -13 | 14 |
| # | Club | G | G | G | V | Dv:Dt | D | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Flamengo
|
16 | 9 | 4 | 3 | 32:15 | +17 | 31 |
| 2 |
Palmeiras
|
16 | 8 | 6 | 2 | 26:12 | +14 | 30 |
| 3 |
Bahia
|
16 | 6 | 5 | 5 | 22:23 | -1 | 23 |
| 4 |
Cruzeiro
|
16 | 7 | 2 | 7 | 24:30 | -6 | 23 |
| 5 |
Santos
|
16 | 6 | 4 | 6 | 26:26 | 0 | 22 |
| 6 |
Atletico Paranaense
|
16 | 6 | 4 | 6 | 23:23 | 0 | 22 |
| 7 |
Coritiba
|
16 | 5 | 4 | 7 | 18:29 | -11 | 19 |
| 8 |
RB Bragantino
|
17 | 4 | 5 | 8 | 15:21 | -6 | 17 |
| 9 |
Atletico-MG
|
15 | 4 | 3 | 8 | 15:18 | -3 | 15 |
| 10 |
Fluminense
|
16 | 3 | 6 | 7 | 21:25 | -4 | 15 |
| 11 |
Internacional
|
16 | 3 | 6 | 7 | 15:23 | -8 | 15 |
| 12 |
Botafogo
|
16 | 4 | 3 | 9 | 18:29 | -11 | 15 |
| 13 |
Corinthians
|
16 | 3 | 5 | 8 | 18:25 | -7 | 14 |
| 14 |
Vasco DA Gama
|
15 | 2 | 5 | 8 | 15:25 | -10 | 11 |
| 15 |
Mirassol
|
15 | 2 | 4 | 9 | 13:23 | -10 | 10 |
| 16 |
Sao Paulo
|
16 | 2 | 4 | 10 | 12:23 | -11 | 10 |
| 17 |
Remo
|
16 | 2 | 4 | 10 | 14:29 | -15 | 10 |
| 18 |
Chapecoense-sc
|
16 | 1 | 4 | 11 | 11:29 | -18 | 7 |
| 19 |
Vitoria
|
16 | 0 | 6 | 10 | 12:33 | -21 | 6 |
| 20 |
Gremio
|
15 | 0 | 5 | 10 | 9:23 | -14 | 5 |
Topscorers in Serie A Brazilië
| # | Speler | Wedstr. | Min. | Doelpunten |
|---|---|---|---|---|
| 1 | K. Viveros Atletico Paranaense | 30 | 2,709 | 21 |
| 2 | Pedro Flamengo | 31 | 2,487 | 16 |
| 3 | Gabriel Barbosa Santos | 24 | 1,849 | 15 |
| 4 | Carlos Vinícius Gremio | 30 | 2,398 | 11 |
| 5 | Kaio Jorge Cruzeiro | 25 | 1,976 | 11 |
| 6 | Luciano Juba Bahia | 28 | 2,366 | 11 |
| 7 | Danilo Santos Botafogo | 25 | 2,140 | 10 |
| 8 | Rene Vitoria | 24 | 1,680 | 10 |
| 9 | J. Calleri Sao Paulo | 26 | 2,016 | 10 |
| 10 | Samuel Lino Flamengo | 30 | 2,044 | 9 |
Spelers met de meeste assists in Serie A Brazilië
| # | Speler | Wedstr. | Min. | Assists |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Andreas Pereira Palmeiras | 30 | 2,431 | 10 |
| 2 | Josué Coritiba | 28 | 2,137 | 10 |
| 3 | Samuel Lino Flamengo | 30 | 2,044 | 8 |
| 4 | J. Carrascal Flamengo | 25 | 1,433 | 8 |
| 5 | Matheus Pereira Cruzeiro | 29 | 2,478 | 7 |
| 6 | Pedro Flamengo | 31 | 2,487 | 6 |
| 7 | J. López Palmeiras | 29 | 2,175 | 6 |
| 8 | Erick Vitoria | 30 | 2,169 | 6 |
| 9 | R. Garro Corinthians | 29 | 2,066 | 6 |
| 10 | L. Acosta Fluminense | 27 | 1,531 | 5 |
Spelers met de meeste gele kaarten in Serie A Brazilië
| # | Speler | Wedstr. | Min. | Gele kaarten |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Juninho Capixaba RB Bragantino | 28 | 2,514 | 12 |
| 2 | R. Garro Corinthians | 29 | 2,066 | 11 |
| 3 | Matheus Pereira Cruzeiro | 29 | 2,478 | 11 |
| 4 | N. Acevedo Bahia | 29 | 2,381 | 10 |
| 5 | A. Bernabéi Internacional | 28 | 2,386 | 9 |
| 6 | Neymar Santos | 15 | 1,231 | 9 |
| 7 | A. Gómez Vasco DA Gama | 27 | 2,195 | 9 |
| 8 | Camilo Chapecoense-sc | 26 | 2,104 | 9 |
| 9 | Thiago Santos Coritiba | 23 | 1,253 | 9 |
| 10 | G. Mercado Internacional | 21 | 1,875 | 9 |
Meest van het veld gestuurde spelers in Serie A Brazilië
| # | Speler | Wedstr. | Min. | Rode kaarten |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Jorginho Flamengo | 24 | 1,812 | 2 |
| 2 | J. Carrascal Flamengo | 25 | 1,433 | 2 |
| 3 | Andre Corinthians | 22 | 1,386 | 2 |
| 4 | Fabinho RB Bragantino | 16 | 863 | 1 |
| 5 | Neymar Santos | 15 | 1,231 | 1 |
| 6 | Á. Barreal Santos | 26 | 1,689 | 1 |
| 7 | Gabriel Barbosa Santos | 24 | 1,849 | 1 |
| 8 | E. Pulgar Flamengo | 21 | 1,608 | 1 |
| 9 | A. Canobbio Fluminense | 23 | 1,701 | 1 |
| 10 | Victor Gabriel Internacional | 16 | 1,246 | 1 |