maandag, 26 oktober
zondag, 1 november
-
Åsane II
Fyllingsdalen
2.30 0.005.00 5.005.00 2.90 -
Brann II
Gneist
1.60 1.004.00 3.004.30 3.60 -
Fana
Austevoll
4.30 3.305.00 2.004.30 3.60 -
Førde
Askøy
2.30 2.304.00 4.003.60 4.00 -
Os
Djerv
4.30 5.003.00 5.003.30 4.30 -
Stord
Sogndal II
1.30 0.305.00 3.005.00 3.30 -
Vard
Varegg
3.00 1.605.00 5.004.30 5.00
Stand voor 3. Division - Girone 3 Noorwegen
Group C
| # | Club | G | G | G | V | Dv:Dt | D | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Os
|
23 | 17 | 1 | 5 | 76:39 | +37 | 52 | L W L D W |
| 2 |
Djerv
|
23 | 15 | 5 | 3 | 59:30 | +29 | 50 | W W W W W |
| 3 |
Askøy
|
23 | 12 | 7 | 4 | 40:29 | +11 | 43 | D W L D L |
| 4 |
Vard
|
23 | 12 | 5 | 6 | 62:42 | +20 | 41 | W W W W W |
| 5 |
Fana
|
23 | 13 | 2 | 8 | 64:45 | +19 | 41 | W W L W W |
| 6 |
Brann II
|
23 | 10 | 6 | 7 | 54:43 | +11 | 36 | W W W L L |
| 7 |
Austevoll
|
23 | 10 | 6 | 7 | 45:51 | -6 | 36 | L L W W W |
| 8 |
Førde
|
23 | 9 | 4 | 10 | 43:51 | -8 | 31 | L L D W L |
| 9 |
Sogndal II
|
23 | 9 | 3 | 11 | 61:49 | +12 | 30 | L L L L W |
| 10 |
Stord
|
23 | 5 | 9 | 9 | 44:61 | -17 | 24 | D L W L W |
| 11 |
Varegg
|
23 | 6 | 5 | 12 | 37:46 | -9 | 23 | W D W W L |
| 12 |
Åsane II
|
23 | 4 | 7 | 12 | 39:57 | -18 | 19 | L L D L L |
| 13 |
Gneist
|
23 | 5 | 3 | 15 | 39:67 | -28 | 18 | W D L L L |
| 14 |
Fyllingsdalen
|
23 | 1 | 3 | 19 | 19:72 | -53 | 6 | L L L L L |
| # | Club | G | G | G | V | Dv:Dt | D | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Os
|
11 | 10 | 1 | 0 | 46:12 | +34 | 31 |
| 2 |
Djerv
|
12 | 9 | 2 | 1 | 31:15 | +16 | 29 |
| 3 |
Fana
|
11 | 7 | 2 | 2 | 33:19 | +14 | 23 |
| 4 |
Vard
|
11 | 7 | 1 | 3 | 39:20 | +19 | 22 |
| 5 |
Askøy
|
12 | 6 | 4 | 2 | 18:13 | +5 | 22 |
| 6 |
Brann II
|
11 | 6 | 2 | 3 | 34:18 | +16 | 20 |
| 7 |
Førde
|
11 | 6 | 2 | 3 | 27:15 | +12 | 20 |
| 8 |
Austevoll
|
12 | 5 | 3 | 4 | 20:26 | -6 | 18 |
| 9 |
Sogndal II
|
12 | 5 | 1 | 6 | 31:25 | +6 | 16 |
| 10 |
Varegg
|
12 | 4 | 2 | 6 | 19:21 | -2 | 14 |
| 11 |
Gneist
|
12 | 3 | 2 | 7 | 24:35 | -11 | 11 |
| 12 |
Åsane II
|
11 | 1 | 4 | 6 | 17:28 | -11 | 7 |
| 13 |
Stord
|
11 | 0 | 5 | 6 | 22:34 | -12 | 5 |
| 14 |
Fyllingsdalen
|
12 | 1 | 2 | 9 | 12:28 | -16 | 5 |
| # | Club | G | G | G | V | Dv:Dt | D | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Djerv
|
11 | 6 | 3 | 2 | 28:15 | +13 | 21 |
| 2 |
Askøy
|
11 | 6 | 3 | 2 | 22:16 | +6 | 21 |
| 3 |
Os
|
12 | 7 | 0 | 5 | 30:27 | +3 | 21 |
| 4 |
Vard
|
12 | 5 | 4 | 3 | 23:22 | +1 | 19 |
| 5 |
Stord
|
12 | 5 | 4 | 3 | 22:27 | -5 | 19 |
| 6 |
Fana
|
12 | 6 | 0 | 6 | 31:26 | +5 | 18 |
| 7 |
Austevoll
|
11 | 5 | 3 | 3 | 25:25 | 0 | 18 |
| 8 |
Brann II
|
12 | 4 | 4 | 4 | 20:25 | -5 | 16 |
| 9 |
Sogndal II
|
11 | 4 | 2 | 5 | 30:24 | +6 | 14 |
| 10 |
Åsane II
|
12 | 3 | 3 | 6 | 22:29 | -7 | 12 |
| 11 |
Førde
|
12 | 3 | 2 | 7 | 16:36 | -20 | 11 |
| 12 |
Varegg
|
11 | 2 | 3 | 6 | 18:25 | -7 | 9 |
| 13 |
Gneist
|
11 | 2 | 1 | 8 | 15:32 | -17 | 7 |
| 14 |
Fyllingsdalen
|
11 | 0 | 1 | 10 | 7:44 | -37 | 1 |
Topscorers in 3. Division - Girone 3 Noorwegen
| # | Speler | Wedstr. | Min. | Doelpunten |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Patrick Strand Tromsø II | 1 | - | 1 |
| 2 | Ulrik Skrede Molde II | 1 | - | 1 |
Spelers met de meeste assists in 3. Division - Girone 3 Noorwegen
| # | Speler | Wedstr. | Min. | Assists |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Patrick Strand Tromsø II | 1 | - | 0 |
| 2 | Ulrik Skrede Molde II | 1 | - | 0 |
Spelers met de meeste gele kaarten in 3. Division - Girone 3 Noorwegen
| # | Speler | Wedstr. | Min. | Gele kaarten |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Patrick Strand Tromsø II | 1 | - | 0 |
| 2 | Ulrik Skrede Molde II | 1 | - | 0 |
Meest van het veld gestuurde spelers in 3. Division - Girone 3 Noorwegen
| # | Speler | Wedstr. | Min. | Rode kaarten |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Patrick Strand Tromsø II | 1 | - | 0 |
| 2 | Ulrik Skrede Molde II | 1 | - | 0 |