Davao Aguilas vs Philippine Army H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Davao Aguilas
thuisvorm
W
PFL
Stadion nog onbekend
Logo van Philippine Army
uitvorm
L L

AI-wedstrijdinzichten

Davao Aguilas
Philippine Army

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Davao Aguilas (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Philippine Army (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.83
5.00
3.25
0.00
0.00
0.00
Over 2.5-coëfficiënt
5.00
5.00
5.00
5.00
5.00
5.00
BTS-coëfficiënt
3.83
5.00
3.25
2.67
5.00
1.50
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Davao Aguilas (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Philippine Army (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W W D
W
W D
vs
L L L
L
L L
Over 2.5-vorm
O O O
O
O O
vs
O O O
O
O O
BTS-vorm
N Y Y
Y
N Y
vs
Y N N
Y
N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.50 3.00 4.00 Davao Aguilas (Algemeen) (Thuis) (Uit)
6.00 7.00 5.00 Philippine Army (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Philippine Army +2.50
Philippine Army +3.50
Philippine Army +1.50
Philippine Army +3.00
Philippine Army +4.00
Philippine Army +2.00
Philippine Army +2.00
Philippine Army +3.00
Philippine Army +1.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.50 2.00 3.00 Davao Aguilas (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 3.00 0.00 Philippine Army (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Davao Aguilas +1.00
Philippine Army +0.50
Davao Aguilas +2.50
Davao Aguilas +0.50
Philippine Army +1.00
Davao Aguilas +2.00
Davao Aguilas +1.50
Gelijk
Davao Aguilas +3.00
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.00 1.00 1.00 Davao Aguilas (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.50 4.00 5.00 Philippine Army (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Davao Aguilas beter
Davao Aguilas beter
Davao Aguilas beter
Davao Aguilas beter
Davao Aguilas beter
Davao Aguilas beter
Davao Aguilas beter
Davao Aguilas beter
Davao Aguilas beter
Laatste 3 wedstrijden Laatste thuiswedstrijd Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 3 wedstrijden Laatste thuiswedstrijd Laatste 2 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Davao Aguilas
Philippine Army

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Davao Aguilas (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Philippine Army (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.5 2 3 1.5 3 0
Tegendoelpunten/wedstrijd 1 1 1 4.5 4 5
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.5 3 4 6 7 5
BTS-percentage 75% 100% 50% 50% 100% 0%
Clean sheet-percentage 25% 0% 50% 0% 0% 0%
Laatste 3 wedstrijden Laatste thuiswedstrijd Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 3 wedstrijden Laatste thuiswedstrijd Laatste 2 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen PFL-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Davao Aguilas
Philippine Army

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Davao Aguilas (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Philippine Army (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 3 wedstrijden Laatste thuiswedstrijd Laatste 2 uitwedstrijden | Laatste 3 wedstrijden Laatste thuiswedstrijd Laatste 2 uitwedstrijden

Competitiestand

PFL

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.