Mendiola vs Philippine Army H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Mendiola
thuisvorm
D L
PFL
Stadion nog onbekend
Logo van Philippine Army
uitvorm
L L

AI-wedstrijdinzichten

Mendiola
Philippine Army

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Mendiola (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Philippine Army (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.00
0.75
1.50
0.00
0.00
0.00
Over 2.5-coëfficiënt
1.67
2.50
0.00
5.00
5.00
5.00
BTS-coëfficiënt
3.83
3.25
5.00
2.67
5.00
1.50
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Mendiola (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Philippine Army (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D L D
D L
D
vs
L L L
L
L L
Over 2.5-vorm
U O U
U O
U
vs
O O O
O
O O
BTS-vorm
Y N Y
Y N
Y
vs
Y N N
Y
N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.50 3.00 2.00 Mendiola (Algemeen) (Thuis) (Uit)
6.00 7.00 5.00 Philippine Army (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Philippine Army +3.50
Philippine Army +4.50
Philippine Army +2.50
Philippine Army +3.00
Philippine Army +4.00
Philippine Army +2.00
Philippine Army +4.00
Philippine Army +5.00
Philippine Army +3.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.75 0.50 1.00 Mendiola (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 3.00 0.00 Philippine Army (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Philippine Army +0.75
Philippine Army +2.25
Mendiola +0.75
Philippine Army +1.00
Philippine Army +2.50
Mendiola +0.50
Philippine Army +0.50
Philippine Army +2.00
Mendiola +1.00
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.75 2.50 1.00 Mendiola (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.50 4.00 5.00 Philippine Army (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Mendiola beter
Mendiola beter
Mendiola beter
Mendiola beter
Mendiola beter
Mendiola beter
Mendiola beter
Mendiola beter
Mendiola beter
Laatste 3 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste uitwedstrijd | Laatste 3 wedstrijden Laatste thuiswedstrijd Laatste 2 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Mendiola
Philippine Army

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Mendiola (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Philippine Army (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.75 0.5 1 1.5 3 0
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.75 2.5 1 4.5 4 5
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.5 3 2 6 7 5
BTS-percentage 75% 50% 100% 50% 100% 0%
Clean sheet-percentage 0% 0% 0% 0% 0% 0%
Laatste 3 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste uitwedstrijd | Laatste 3 wedstrijden Laatste thuiswedstrijd Laatste 2 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen PFL-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Mendiola
Philippine Army

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Mendiola (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Philippine Army (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 3 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste uitwedstrijd | Laatste 3 wedstrijden Laatste thuiswedstrijd Laatste 2 uitwedstrijden

Competitiestand

PFL

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.