Nieciecza vs Puszcza Niepołomice H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Nieciecza
thuisvorm
W L L W W
I Liga
Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica
Logo van Puszcza Niepołomice
uitvorm
D L L L W

AI-wedstrijdinzichten

Nieciecza
Puszcza Niepołomice

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Nieciecza (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Puszcza Niepołomice (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.80
3.00
2.60
1.65
2.00
1.30
Over 2.5-coëfficiënt
4.00
3.00
5.00
3.00
2.00
4.00
BTS-coëfficiënt
4.30
3.60
5.00
3.25
2.90
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Nieciecza (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Puszcza Niepołomice (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D W W W D
W L L W W
W L D W D
vs
W L L L W
W L W L L
D L L L W
Over 2.5-vorm
O O O U O
U O O O U
O O O O O
vs
U O O U O
O U U O U
O U O O O
BTS-vorm
Y Y Y N Y
N Y Y Y N
Y Y Y Y Y
vs
N Y Y N Y
Y N N Y N
Y N N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.00 2.60 3.40 Nieciecza (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.80 2.20 3.40 Puszcza Niepołomice (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Nieciecza +0.20
Nieciecza +0.80
Puszcza Niepołomice +0.40
Puszcza Niepołomice +0.20
Nieciecza +0.40
Puszcza Niepołomice +0.80
Nieciecza +0.60
Nieciecza +1.20
Gelijk
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.60 1.40 1.80 Nieciecza (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.30 1.20 1.40 Puszcza Niepołomice (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Nieciecza +0.30
Nieciecza +0.40
Nieciecza +0.20
Nieciecza +0.10
Nieciecza +0.20
Gelijk
Nieciecza +0.50
Nieciecza +0.60
Nieciecza +0.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.40 1.20 1.60 Nieciecza (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 1.00 2.00 Puszcza Niepołomice (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Nieciecza beter
Puszcza Niepołomice beter
Nieciecza beter
Nieciecza beter
Puszcza Niepołomice beter
Nieciecza beter
Puszcza Niepołomice beter
Puszcza Niepołomice beter
Nieciecza beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Nieciecza
Puszcza Niepołomice

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Nieciecza (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Puszcza Niepołomice (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.6 1.4 1.8 1.3 1.2 1.4
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.4 1.2 1.6 1.5 1 2
Totaal doelpunten/wedstrijd 3 2.6 3.4 2.8 2.2 3.4
BTS-percentage 80% 60% 100% 50% 40% 60%
Clean sheet-percentage 20% 40% 0% 10% 20% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen I Liga-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Nieciecza
Puszcza Niepołomice

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Nieciecza (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Puszcza Niepołomice (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

I Liga

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Pogoń Grod. Mazowiecki 10 6 3 1 19:8 +11 21 D W L W W
2 Polonia Warszawa 10 5 2 3 17:13 +4 17 L L D W W
3 Nieciecza 10 5 2 3 16:14 +2 17 D W W W D
4 Lechia Gdansk 10 5 1 4 19:16 +3 16 W L W W W
5 Warta Poznań 10 5 0 5 18:15 +3 15 L L W W L
6 ŁKS Łódź 10 4 3 3 13:11 +2 15 D D W L L
7 Ruch Chorzów 10 4 3 3 11:11 0 15 L W D D W
8 Miedz Legnica 10 4 2 4 14:10 +4 14 W D L L L
9 Stal Rzeszów 10 4 2 4 11:17 -6 14 W W W W L
10 Pogoń Siedlce 9 3 3 3 9:8 +1 12 L W D W L
11 Odra Opole 10 3 3 4 8:9 -1 12 D D L L W
12 Chrobry Głogów 10 3 3 4 11:12 -1 12 W D D L L
13 Polonia Bytom 10 2 6 2 15:17 -2 12 D D D D W
14 Stal Mielec 10 3 3 4 16:24 -8 12 L D L L W
15 Podbeskidzie 10 1 8 1 13:14 -1 11 L D D D W
16 Arka Gdynia 10 3 2 5 12:13 -1 11 D D L L L
17 Unia Skierniewice 10 3 2 5 12:17 -5 11 L L W D D
18 Puszcza Niepołomice 9 2 0 7 8:13 -5 6 L W L L L
  • Promotion
  • Promotion Play-offs
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Pogoń Grod. Mazowiecki 5 3 2 0 7:3 +4 11
2 Pogoń Siedlce 5 3 1 1 7:4 +3 10
3 Stal Mielec 6 2 3 1 13:10 +3 9
4 ŁKS Łódź 5 3 0 2 9:6 +3 9
5 Lechia Gdansk 5 3 0 2 10:8 +2 9
6 Nieciecza 5 3 0 2 7:6 +1 9
7 Arka Gdynia 5 2 2 1 10:4 +6 8
8 Polonia Warszawa 5 2 2 1 10:8 +2 8
9 Miedz Legnica 6 2 2 2 8:7 +1 8
10 Polonia Bytom 5 1 4 0 8:7 +1 7
11 Ruch Chorzów 4 2 1 1 7:6 +1 7
12 Odra Opole 5 2 1 2 4:3 +1 7
13 Unia Skierniewice 6 2 1 3 8:10 -2 7
14 Warta Poznań 2 2 0 0 6:2 +4 6
15 Podbeskidzie 4 1 3 0 5:4 +1 6
16 Puszcza Niepołomice 6 2 0 4 6:6 0 6
17 Chrobry Głogów 6 1 2 3 3:7 -4 5
18 Stal Rzeszów 4 1 0 3 4:9 -5 3
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Stal Rzeszów 6 3 2 1 7:8 -1 11
2 Pogoń Grod. Mazowiecki 5 3 1 1 12:5 +7 10
3 Polonia Warszawa 5 3 0 2 7:5 +2 9
4 Warta Poznań 8 3 0 5 12:13 -1 9
5 Nieciecza 5 2 2 1 9:8 +1 8
6 Ruch Chorzów 6 2 2 2 4:5 -1 8
7 Chrobry Głogów 4 2 1 1 8:5 +3 7
8 Lechia Gdansk 5 2 1 2 9:8 +1 7
9 Miedz Legnica 4 2 0 2 6:3 +3 6
10 ŁKS Łódź 5 1 3 1 4:5 -1 6
11 Podbeskidzie 6 0 5 1 8:10 -2 5
12 Odra Opole 5 1 2 2 4:6 -2 5
13 Polonia Bytom 5 1 2 2 7:10 -3 5
14 Unia Skierniewice 4 1 1 2 4:7 -3 4
15 Arka Gdynia 5 1 0 4 2:9 -7 3
16 Stal Mielec 4 1 0 3 3:14 -11 3
17 Pogoń Siedlce 4 0 2 2 2:4 -2 2
18 Puszcza Niepołomice 3 0 0 3 2:7 -5 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.