Universitatea Craiova vs Farul Constanta H2H-statistieken, vorm, stand, opstellingen en livescore

Logo van Universitatea Craiova
thuisvorm
W L W W W
Liga I
Complex Sportiv Craiova
Logo van Farul Constanta
uitvorm
D D D D L

AI-wedstrijdinzichten

Universitatea Craiova
Farul Constanta

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Universitatea Craiova (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Farul Constanta (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.30
4.00
2.60
2.75
4.30
1.20
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
4.00
1.00
2.50
3.00
2.00
BTS-coëfficiënt
2.90
2.20
3.60
3.30
3.30
3.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Universitatea Craiova (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Farul Constanta (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D W W W W
W L W W W
L D D W W
vs
D D W L W
W W D W W
D D D D L
Over 2.5-vorm
U O U O U
O U O O O
O U U U U
vs
U U O O O
U O U O O
O U U U O
BTS-vorm
Y N N N N
N N Y N N
Y Y Y N N
vs
N N Y N Y
N Y N Y Y
Y Y Y N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.00 3.60 2.40 Universitatea Craiova (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.90 3.40 2.40 Farul Constanta (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Universitatea Craiova +0.10
Farul Constanta +0.40
Universitatea Craiova +0.60
Universitatea Craiova +0.70
Universitatea Craiova +0.20
Universitatea Craiova +1.20
Farul Constanta +0.50
Farul Constanta +1.00
Gelijk
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.10 3.20 1.00 Universitatea Craiova (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.60 2.40 0.80 Farul Constanta (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Universitatea Craiova +0.50
Farul Constanta +0.30
Universitatea Craiova +1.30
Universitatea Craiova +1.60
Universitatea Craiova +0.80
Universitatea Craiova +2.40
Farul Constanta +0.60
Farul Constanta +1.40
Universitatea Craiova +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.90 0.40 1.40 Universitatea Craiova (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.30 1.00 1.60 Farul Constanta (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Universitatea Craiova beter
Universitatea Craiova beter
Universitatea Craiova beter
Universitatea Craiova beter
Universitatea Craiova beter
Universitatea Craiova beter
Farul Constanta beter
Farul Constanta beter
Universitatea Craiova beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Universitatea Craiova
Farul Constanta

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Universitatea Craiova (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Farul Constanta (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.1 3.2 1 1.6 2.4 0.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.9 0.4 1.4 1.3 1 1.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 3 3.6 2.4 2.9 3.4 2.4
BTS-percentage 40% 20% 60% 60% 60% 60%
Clean sheet-percentage 50% 60% 40% 30% 40% 20%
Gem. corners/wedstrijd
Gele kaarten/wedstrijd
Rode kaarten/wedstrijd
Buitenspel/wedstrijd
Overtredingen/wedstrijd
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Extra inzichten

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga I-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Speelstatistieken

Abonneer om te bekijken
Universitatea Craiova
Farul Constanta

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Universitatea Craiova (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Farul Constanta (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Corners

Totaal
Voor
Tegen

Buitenspel

Totaal
Voor
Tegen

Gele kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Rode kaarten

Totaal
Voor
Tegen

Overtredingen

Totaal
Voor
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Universitatea Craiova
Farul Constanta

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Universitatea Craiova (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Farul Constanta (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga I

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Dinamo Bucuresti 11 8 2 1 25:7 +18 26 D W W W W
2 Rapid 11 7 3 1 18:9 +9 24 D W W W W
3 Universitatea Craiova 11 7 2 2 25:9 +16 23 D W W W W
4 Petrolul Ploiesti 11 6 1 4 14:15 -1 19 W W D W L
5 Universitatea Cluj 11 6 0 5 20:18 +2 18 L W W W L
6 Farul Constanta 11 4 5 2 17:15 +2 17 D D W L W
7 Corvinul Hunedoara 11 4 4 3 14:11 +3 16 D L L W W
8 CFR 1907 Cluj 11 5 1 5 17:17 0 16 D L W L W
9 FCSB 11 4 3 4 14:17 -3 15 L L D L W
10 FC Botosani 11 3 5 3 16:12 +4 14 D W D L W
11 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 11 3 4 4 7:12 -5 13 W L W L L
12 Uta Arad 11 3 3 5 14:17 -3 12 W W L W L
13 Arges Pitesti 11 3 2 6 6:11 -5 11 L L D L L
14 Oţelul 11 2 4 5 11:16 -5 10 D L L L L
15 FC Voluntari 11 2 2 7 11:25 -14 8 D W L L L
16 Csikszereda 11 0 1 10 6:24 -18 1 L L L L L
  • Promotion - Superliga (Championship Group)
  • Superliga (Relegation Group)
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Universitatea Craiova 6 5 0 1 20:2 +18 15
2 Dinamo Bucuresti 5 5 0 0 17:3 +14 15
3 Farul Constanta 5 4 1 0 12:5 +7 13
4 Rapid 6 4 1 1 10:5 +5 13
5 Universitatea Cluj 6 4 0 2 14:10 +4 12
6 Petrolul Ploiesti 5 4 0 1 6:2 +4 12
7 FC Botosani 5 3 2 0 9:1 +8 11
8 Corvinul Hunedoara 6 3 2 1 11:5 +6 11
9 FCSB 6 3 2 1 11:9 +2 11
10 CFR 1907 Cluj 5 3 1 1 10:4 +6 10
11 Uta Arad 5 2 3 0 8:3 +5 9
12 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 5 2 2 1 5:4 +1 8
13 Oţelul 6 2 2 2 7:7 0 8
14 Arges Pitesti 6 2 2 2 4:4 0 8
15 FC Voluntari 6 2 2 2 7:8 -1 8
16 Csikszereda 5 0 1 4 3:9 -6 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Dinamo Bucuresti 6 3 2 1 8:4 +4 11
2 Rapid 5 3 2 0 8:4 +4 11
3 Universitatea Craiova 5 2 2 1 5:7 -2 8
4 Petrolul Ploiesti 6 2 1 3 8:13 -5 7
5 Universitatea Cluj 5 2 0 3 6:8 -2 6
6 CFR 1907 Cluj 6 2 0 4 7:13 -6 6
7 Corvinul Hunedoara 5 1 2 2 3:6 -3 5
8 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 6 1 2 3 2:8 -6 5
9 Farul Constanta 6 0 4 2 5:10 -5 4
10 FCSB 5 1 1 3 3:8 -5 4
11 FC Botosani 6 0 3 3 7:11 -4 3
12 Arges Pitesti 5 1 0 4 2:7 -5 3
13 Uta Arad 6 1 0 5 6:14 -8 3
14 Oţelul 5 0 2 3 4:9 -5 2
15 Csikszereda 6 0 0 6 3:15 -12 0
16 FC Voluntari 5 0 0 5 4:17 -13 0

Opstellingen

Verwachte opstelling - de officiële opstellingen worden zo'n 1 uur voor de aftrap bekendgemaakt.

Universitatea Craiova

Trainer: Filipe Coelho

3-4-3
21 L. Popescu
3 O. Romanchuk
24 N. Stevanović
6 V. Screciu
17 C. Mora
8 T. Băluță
20 A. Cicâldău
11 N. Bancu
30 D. Matei
9 A. Al Hamlawi
10 Ș. Baiaram

Wisselspelers

  • 29L. BăsceanuM
  • 22S. ElisorF
  • 4A. CrețuM
  • 1A. MaximG
  • 7S. NsimbaF
  • 5B. RouxD
  • 18M. RădulescuM
  • 16João LameiraM
  • 90R. SavaG
  • 31R. WebsterD
  • 19Heriberto TavaresD

Farul Constanta

Trainer: Ovidiu Sabău

3-4-3
12 R. Munteanu
24 S. Bouzamoucha
17 I. Larie
6 V. Dican
8 I. Vînă
23 T. Njiké
70 M. Ahlinvi
11 C. Ganea
10 E. Sylvestre
9 M. Hyseni
20 E. Rădăslăvescu

Wisselspelers

  • 27Hassane Rachid Seyd Sabour TraoréD
  • 2D. MafteiD
  • 99Răzvan MarinceanF
  • 80N. PopescuM
  • 71R. TănasăF
  • 3V. ȚicuD
  • 33João FerreiraD
  • 30N. GrigoryanF
  • 29A. GoncearF
  • 1A. BuzbuchiG