Târgu Secuiesc vs USV Iaşi H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Târgu Secuiesc
thuisvorm
D W W W
Liga III - Serie 1
Stadion Doctor Sinkovits
Logo van USV Iaşi
uitvorm
D L D W L

AI-wedstrijdinzichten

Târgu Secuiesc
USV Iaşi

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Târgu Secuiesc (Algemeen) (Thuis) (Uit)
USV Iaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.88
4.13
1.63
2.80
4.00
1.60
Over 2.5-coëfficiënt
5.00
5.00
5.00
3.00
2.00
4.00
BTS-coëfficiënt
4.56
4.13
5.00
3.45
2.90
4.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Târgu Secuiesc (Algemeen) (Thuis) (Uit)
USV Iaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W L W W W
D W W W
L D L W
vs
W W W L L
W W W W L
D L D W L
Over 2.5-vorm
O O O O O
O O O O
O O O O
vs
O O U O U
O U O U U
O O U O O
BTS-vorm
Y Y Y Y N
Y Y Y N
Y Y Y Y
vs
Y Y N Y N
Y N Y N N
Y Y N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
4.00 4.25 3.75 Târgu Secuiesc (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.70 2.00 3.40 USV Iaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Târgu Secuiesc +1.30
Târgu Secuiesc +2.00
Târgu Secuiesc +0.60
Târgu Secuiesc +1.55
Târgu Secuiesc +2.25
Târgu Secuiesc +0.85
Târgu Secuiesc +1.05
Târgu Secuiesc +1.75
Târgu Secuiesc +0.35
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.38 3.00 1.75 Târgu Secuiesc (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.30 1.40 1.20 USV Iaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Târgu Secuiesc +1.08
Târgu Secuiesc +0.98
Târgu Secuiesc +1.18
Târgu Secuiesc +1.70
Târgu Secuiesc +1.60
Târgu Secuiesc +1.80
Târgu Secuiesc +0.45
Târgu Secuiesc +0.35
Târgu Secuiesc +0.55
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.63 1.25 2.00 Târgu Secuiesc (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.40 0.60 2.20 USV Iaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
USV Iaşi beter
USV Iaşi beter
Târgu Secuiesc beter
Târgu Secuiesc beter
USV Iaşi beter
Târgu Secuiesc beter
USV Iaşi beter
USV Iaşi beter
Târgu Secuiesc beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Târgu Secuiesc
USV Iaşi

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Târgu Secuiesc (Algemeen) (Thuis) (Uit)
USV Iaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.38 3 1.75 1.3 1.4 1.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.63 1.25 2 1.4 0.6 2.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 4 4.25 3.75 2.7 2 3.4
BTS-percentage 88% 75% 100% 60% 40% 80%
Clean sheet-percentage 13% 25% 0% 30% 40% 20%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 1-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Târgu Secuiesc
USV Iaşi

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Târgu Secuiesc (Algemeen) (Thuis) (Uit)
USV Iaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 1 · Group 1

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 CSM FC Vaslui 8 7 1 0 21:9 +12 22 W W W W W
2 CSM Adjud 8 5 2 1 19:8 +11 17 W L W D W
3 USV Iaşi 8 5 1 2 10:6 +4 16 W W W L L
4 Târgu Secuiesc 8 4 2 2 19:13 +6 14 W L W W W
5 Bradul Putna 8 4 1 3 19:13 +6 13 L W L W W
6 Odorheiu Secuiesc 8 3 4 1 12:9 +3 13 D W D L W
7 Aerostar Bacau 8 4 0 4 13:11 +2 12 W L W W L
8 FC Bacău II 8 3 2 3 11:17 -6 11 L W L D L
9 Gheorgheni 8 2 1 5 11:16 -5 7 L W L D L
10 Viitorul Onesti 8 1 1 6 12:16 -4 4 L L L L L
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 8 0 3 5 3:17 -14 3 D L L D D
12 Paşcani 8 0 2 6 8:23 -15 2 L L D L D
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CSM FC Vaslui 4 4 0 0 11:4 +7 12
2 USV Iaşi 5 4 0 1 7:3 +4 12
3 Târgu Secuiesc 4 3 1 0 12:5 +7 10
4 Aerostar Bacau 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 FC Bacău II 5 3 0 2 7:12 -5 9
6 CSM Adjud 5 2 2 1 9:6 +3 8
7 Bradul Putna 3 2 1 0 10:4 +6 7
8 Gheorgheni 4 2 1 1 7:4 +3 7
9 Viitorul Onesti 5 1 1 3 9:9 0 4
10 Odorheiu Secuiesc 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 2 2 2:9 -7 2
12 Paşcani 3 0 1 2 3:5 -2 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CSM FC Vaslui 4 3 1 0 10:5 +5 10
2 CSM Adjud 3 3 0 0 10:2 +8 9
3 Odorheiu Secuiesc 5 2 3 0 8:5 +3 9
4 Bradul Putna 5 2 0 3 9:9 0 6
5 USV Iaşi 3 1 1 1 3:3 0 4
6 Târgu Secuiesc 4 1 1 2 7:8 -1 4
7 Aerostar Bacau 5 1 0 4 3:9 -6 3
8 FC Bacău II 3 0 2 1 4:5 -1 2
9 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 1 3 1:8 -7 1
10 Paşcani 5 0 1 4 5:18 -13 1
11 Viitorul Onesti 3 0 0 3 3:7 -4 0
12 Gheorgheni 4 0 0 4 4:12 -8 0