USV Iaşi vs Aerostar Bacau H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van USV Iaşi
thuisvorm
W W W W L
Liga III - Serie 1
Stadionul USV Iași
Logo van Aerostar Bacau
uitvorm
L L L W L

AI-wedstrijdinzichten

USV Iaşi
Aerostar Bacau

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

USV Iaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Aerostar Bacau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.80
4.00
1.60
2.65
4.30
1.00
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
2.00
4.00
4.00
5.00
3.00
BTS-coëfficiënt
3.45
2.90
4.00
2.55
3.60
1.50
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

USV Iaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Aerostar Bacau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W W W L L
W W W W L
D L D W L
vs
W L W W L
D W W W W
L L L W L
Over 2.5-vorm
O O U O U
O U O U U
O O U O O
vs
O U O O O
O O O O O
U O U O O
BTS-vorm
Y Y N Y N
Y N Y N N
Y Y N Y Y
vs
Y N N N N
Y N Y Y N
N N N N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.70 2.00 3.40 USV Iaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.10 3.80 2.40 Aerostar Bacau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Aerostar Bacau +0.40
Aerostar Bacau +1.10
USV Iaşi +0.30
Aerostar Bacau +1.10
Aerostar Bacau +1.80
Aerostar Bacau +0.40
USV Iaşi +0.30
Aerostar Bacau +0.40
USV Iaşi +1.00
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.30 1.40 1.20 USV Iaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.80 3.00 0.60 Aerostar Bacau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Aerostar Bacau +0.50
Aerostar Bacau +1.70
USV Iaşi +0.70
Aerostar Bacau +0.40
Aerostar Bacau +1.60
USV Iaşi +0.80
Aerostar Bacau +0.60
Aerostar Bacau +1.80
USV Iaşi +0.60
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.40 0.60 2.20 USV Iaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.30 0.80 1.80 Aerostar Bacau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Aerostar Bacau beter
Aerostar Bacau beter
USV Iaşi beter
USV Iaşi beter
USV Iaşi beter
USV Iaşi beter
Aerostar Bacau beter
Aerostar Bacau beter
Aerostar Bacau beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

USV Iaşi
Aerostar Bacau

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

USV Iaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Aerostar Bacau (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.3 1.4 1.2 1.8 3 0.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.4 0.6 2.2 1.3 0.8 1.8
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.7 2 3.4 3.1 3.8 2.4
BTS-percentage 60% 40% 80% 30% 60% 0%
Clean sheet-percentage 30% 40% 20% 30% 40% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 1-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
USV Iaşi
Aerostar Bacau

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

USV Iaşi (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Aerostar Bacau (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 1 · Group 1

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 CSM FC Vaslui 8 7 1 0 21:9 +12 22 W W W W W
2 CSM Adjud 8 5 2 1 19:8 +11 17 W L W D W
3 USV Iaşi 8 5 1 2 10:6 +4 16 W W W L L
4 Târgu Secuiesc 8 4 2 2 19:13 +6 14 W L W W W
5 Bradul Putna 8 4 1 3 19:13 +6 13 L W L W W
6 Odorheiu Secuiesc 8 3 4 1 12:9 +3 13 D W D L W
7 Aerostar Bacau 8 4 0 4 13:11 +2 12 W L W W L
8 FC Bacău II 8 3 2 3 11:17 -6 11 L W L D L
9 Gheorgheni 8 2 1 5 11:16 -5 7 L W L D L
10 Viitorul Onesti 8 1 1 6 12:16 -4 4 L L L L L
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 8 0 3 5 3:17 -14 3 D L L D D
12 Paşcani 8 0 2 6 8:23 -15 2 L L D L D
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CSM FC Vaslui 4 4 0 0 11:4 +7 12
2 USV Iaşi 5 4 0 1 7:3 +4 12
3 Târgu Secuiesc 4 3 1 0 12:5 +7 10
4 Aerostar Bacau 3 3 0 0 10:2 +8 9
5 FC Bacău II 5 3 0 2 7:12 -5 9
6 CSM Adjud 5 2 2 1 9:6 +3 8
7 Bradul Putna 3 2 1 0 10:4 +6 7
8 Gheorgheni 4 2 1 1 7:4 +3 7
9 Viitorul Onesti 5 1 1 3 9:9 0 4
10 Odorheiu Secuiesc 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 2 2 2:9 -7 2
12 Paşcani 3 0 1 2 3:5 -2 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CSM FC Vaslui 4 3 1 0 10:5 +5 10
2 CSM Adjud 3 3 0 0 10:2 +8 9
3 Odorheiu Secuiesc 5 2 3 0 8:5 +3 9
4 Bradul Putna 5 2 0 3 9:9 0 6
5 USV Iaşi 3 1 1 1 3:3 0 4
6 Târgu Secuiesc 4 1 1 2 7:8 -1 4
7 Aerostar Bacau 5 1 0 4 3:9 -6 3
8 FC Bacău II 3 0 2 1 4:5 -1 2
9 Ceahlăul Piatra Neamţ 4 0 1 3 1:8 -7 1
10 Paşcani 5 0 1 4 5:18 -13 1
11 Viitorul Onesti 3 0 0 3 3:7 -4 0
12 Gheorgheni 4 0 0 4 4:12 -8 0