Olimpic Zărneşti vs ACS Mediaş 2022 H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Olimpic Zărneşti
thuisvorm
W W L
Liga III - Serie 2
Stadionul Celuloza
Logo van ACS Mediaş 2022
uitvorm
L W W

AI-wedstrijdinzichten

Olimpic Zărneşti
ACS Mediaş 2022

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Olimpic Zărneşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
ACS Mediaş 2022 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.31
3.33
3.30
3.50
3.60
3.33
Over 2.5-coëfficiënt
3.13
3.33
3.00
3.75
3.00
5.00
BTS-coëfficiënt
4.13
3.83
4.30
4.56
4.30
5.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Olimpic Zărneşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
ACS Mediaş 2022 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W W L W D
W W L
L W W W D
vs
D W W W W
W D D W W
L W W
Over 2.5-vorm
U U O O U
O U O
O O U O U
vs
U O O O O
O U U O O
O O O
BTS-vorm
N N Y Y Y
Y N Y
Y Y N Y Y
vs
Y Y Y Y Y
N Y Y Y Y
Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
4.40 5.00 3.80 Olimpic Zărneşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.17 3.00 5.33 ACS Mediaş 2022 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Olimpic Zărneşti +0.23
Olimpic Zărneşti +1.40
ACS Mediaş 2022 +0.93
Olimpic Zărneşti +0.83
Olimpic Zărneşti +2.00
ACS Mediaş 2022 +0.33
ACS Mediaş 2022 +0.37
Olimpic Zărneşti +0.80
ACS Mediaş 2022 +1.53
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.10 2.00 2.20 Olimpic Zărneşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.60 2.20 3.00 ACS Mediaş 2022 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
ACS Mediaş 2022 +0.50
ACS Mediaş 2022 +0.10
ACS Mediaş 2022 +0.90
ACS Mediaş 2022 +0.60
ACS Mediaş 2022 +0.20
ACS Mediaş 2022 +1.00
ACS Mediaş 2022 +0.40
Gelijk
ACS Mediaş 2022 +0.80
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.30 3.00 1.60 Olimpic Zărneşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.57 0.80 2.33 ACS Mediaş 2022 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
ACS Mediaş 2022 beter
ACS Mediaş 2022 beter
Olimpic Zărneşti beter
ACS Mediaş 2022 beter
ACS Mediaş 2022 beter
ACS Mediaş 2022 beter
ACS Mediaş 2022 beter
ACS Mediaş 2022 beter
Olimpic Zărneşti beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Olimpic Zărneşti
ACS Mediaş 2022

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Olimpic Zărneşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
ACS Mediaş 2022 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.1 2 2.2 2.6 2.2 3
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.3 3 1.6 1.57 0.8 2.33
Totaal doelpunten/wedstrijd 4.4 5 3.8 4.17 3 5.33
BTS-percentage 73% 67% 80% 90% 80% 100%
Clean sheet-percentage 27% 33% 20% 10% 20% 0%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 2-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Olimpic Zărneşti
ACS Mediaş 2022

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Olimpic Zărneşti (Algemeen) (Thuis) (Uit)
ACS Mediaş 2022 (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 2 · Group 2

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Corona Braşov 8 6 2 0 22:3 +19 20 W D W W W
2 ACS Mediaş 2022 8 5 2 1 20:11 +9 17 D W W W W
3 Baicoi 8 4 4 0 16:6 +10 16 W D W W D
4 Olimpic Zărneşti 8 5 1 2 17:17 0 16 W W L W D
5 Inter Sibiu 8 5 0 3 19:8 +11 15 L W W W L
6 Sepsi II 8 5 0 3 17:15 +2 15 W L L L W
7 Valenii de Munte 8 4 1 3 18:14 +4 13 W W W L L
8 ARO Muscelul Câmpulung 8 2 4 2 16:13 +3 10 D D D W L
9 Săcele 8 3 0 5 10:17 -7 9 L L L L W
10 Tricolorul Breaza 8 1 1 6 10:21 -11 4 L D L L W
11 Carpati Covasna 8 0 1 7 5:28 -23 1 L L D L L
12 Kids Tâmpa Braşov 8 0 0 8 3:20 -17 0 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Corona Braşov 5 4 1 0 17:2 +15 13
2 ACS Mediaş 2022 5 3 2 0 11:4 +7 11
3 Baicoi 4 3 1 0 10:2 +8 10
4 Valenii de Munte 4 2 1 1 10:5 +5 7
5 Inter Sibiu 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Sepsi II 3 2 0 1 6:6 0 6
7 Olimpic Zărneşti 3 2 0 1 6:9 -3 6
8 ARO Muscelul Câmpulung 5 1 2 2 9:10 -1 5
9 Săcele 4 1 0 3 8:12 -4 3
10 Tricolorul Breaza 4 0 1 3 2:11 -9 1
11 Kids Tâmpa Braşov 3 0 0 3 0:5 -5 0
12 Carpati Covasna 5 0 0 5 2:17 -15 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Olimpic Zărneşti 5 3 1 1 11:8 +3 10
2 Inter Sibiu 5 3 0 2 13:5 +8 9
3 Sepsi II 5 3 0 2 11:9 +2 9
4 Corona Braşov 3 2 1 0 5:1 +4 7
5 ACS Mediaş 2022 3 2 0 1 9:7 +2 6
6 Baicoi 4 1 3 0 6:4 +2 6
7 Valenii de Munte 4 2 0 2 8:9 -1 6
8 Săcele 4 2 0 2 2:5 -3 6
9 ARO Muscelul Câmpulung 3 1 2 0 7:3 +4 5
10 Tricolorul Breaza 4 1 0 3 8:10 -2 3
11 Carpati Covasna 3 0 1 2 3:11 -8 1
12 Kids Tâmpa Braşov 5 0 0 5 3:15 -12 0