Jiul Petroşani vs CS Drobeta-Turnu Severin H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Jiul Petroşani
thuisvorm
W W D W W
Liga III - Serie 6
Stadionul Petre Libardi
Logo van CS Drobeta-Turnu Severin
uitvorm
W D L W

AI-wedstrijdinzichten

Jiul Petroşani
CS Drobeta-Turnu Severin

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Jiul Petroşani (Algemeen) (Thuis) (Uit)
CS Drobeta-Turnu Severin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.80
4.30
1.30
3.94
5.00
2.88
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
3.00
3.00
2.50
3.75
1.25
BTS-coëfficiënt
3.25
2.90
3.60
2.38
2.38
2.38
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Jiul Petroşani (Algemeen) (Thuis) (Uit)
CS Drobeta-Turnu Severin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W W W D L
W W D W W
L L W D L
vs
D W L W W
W W W W
W D L W
Over 2.5-vorm
U U O U O
O O U U O
O O U U O
vs
U O U O O
U O O O
U U U O
BTS-vorm
N N N Y Y
Y N Y N N
Y N N Y Y
vs
Y Y N N N
N N Y N
N Y N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.40 3.60 3.20 Jiul Petroşani (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.00 3.50 2.50 CS Drobeta-Turnu Severin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Jiul Petroşani +0.40
CS Drobeta-Turnu Severin +0.10
Jiul Petroşani +0.90
Jiul Petroşani +0.60
Jiul Petroşani +0.10
Jiul Petroşani +1.10
Jiul Petroşani +0.20
CS Drobeta-Turnu Severin +0.30
Jiul Petroşani +0.70
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.00 3.00 1.00 Jiul Petroşani (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.38 3.00 1.75 CS Drobeta-Turnu Severin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
CS Drobeta-Turnu Severin +0.38
CS Drobeta-Turnu Severin +1.00
Jiul Petroşani +0.25
Jiul Petroşani +0.62
Gelijk
Jiul Petroşani +1.25
CS Drobeta-Turnu Severin +1.38
CS Drobeta-Turnu Severin +2.00
CS Drobeta-Turnu Severin +0.75
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.40 0.60 2.20 Jiul Petroşani (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.63 0.50 0.75 CS Drobeta-Turnu Severin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
CS Drobeta-Turnu Severin beter
CS Drobeta-Turnu Severin beter
CS Drobeta-Turnu Severin beter
Jiul Petroşani beter
CS Drobeta-Turnu Severin beter
Jiul Petroşani beter
CS Drobeta-Turnu Severin beter
CS Drobeta-Turnu Severin beter
CS Drobeta-Turnu Severin beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Jiul Petroşani
CS Drobeta-Turnu Severin

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Jiul Petroşani (Algemeen) (Thuis) (Uit)
CS Drobeta-Turnu Severin (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2 3 1 2.38 3 1.75
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.4 0.6 2.2 0.63 0.5 0.75
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.4 3.6 3.2 3 3.5 2.5
BTS-percentage 50% 40% 60% 25% 25% 25%
Clean sheet-percentage 40% 60% 20% 63% 75% 50%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 6-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Jiul Petroşani
CS Drobeta-Turnu Severin

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Jiul Petroşani (Algemeen) (Thuis) (Uit)
CS Drobeta-Turnu Severin (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 8 wedstrijden Laatste 4 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 6 · Group 6

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 CS Drobeta-Turnu Severin 8 6 1 1 19:5 +14 19 D W L W W
2 Minerul Lupeni 8 6 0 2 10:3 +7 18 L W L W W
3 CSM Targu Jiu 8 5 2 1 16:7 +9 17 D L W W W
4 CS U Craiova II 8 4 3 1 17:9 +8 15 W D D L W
5 Vulturii Fărcăşeşti 8 3 2 3 16:14 +2 11 D L W L W
6 Jiul Petroşani 8 3 2 3 12:12 0 11 W W W D L
7 Filiaşi 8 3 2 3 13:14 -1 11 W D D L L
8 Unirea Bascov 8 2 3 3 12:10 +2 9 W W D D L
9 Oltul Curtişoara 8 3 0 5 10:16 -6 9 L W W L W
10 Păușești 8 1 5 2 7:11 -4 8 D L D W L
11 Academica Balș 8 2 0 6 11:14 -3 6 L L L W L
12 Petrolul Hartiesti 8 0 0 8 3:31 -28 0 L L L L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CS Drobeta-Turnu Severin 4 4 0 0 12:2 +10 12
2 Minerul Lupeni 4 4 0 0 7:0 +7 12
3 Vulturii Fărcăşeşti 5 3 2 0 10:4 +6 11
4 CS U Craiova II 4 3 1 0 11:5 +6 10
5 CSM Targu Jiu 4 3 1 0 6:2 +4 10
6 Filiaşi 5 2 2 1 9:7 +2 8
7 Jiul Petroşani 3 2 1 0 7:1 +6 7
8 Academica Balș 3 2 0 1 8:4 +4 6
9 Oltul Curtişoara 5 2 0 3 8:11 -3 6
10 Păușești 5 1 2 2 3:7 -4 5
11 Unirea Bascov 3 1 1 1 4:4 0 4
12 Petrolul Hartiesti 3 0 0 3 1:13 -12 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 CSM Targu Jiu 4 2 1 1 10:5 +5 7
2 CS Drobeta-Turnu Severin 4 2 1 1 7:3 +4 7
3 Minerul Lupeni 4 2 0 2 3:3 0 6
4 Unirea Bascov 5 1 2 2 8:6 +2 5
5 CS U Craiova II 4 1 2 1 6:4 +2 5
6 Jiul Petroşani 5 1 1 3 5:11 -6 4
7 Păușești 3 0 3 0 4:4 0 3
8 Filiaşi 3 1 0 2 4:7 -3 3
9 Oltul Curtişoara 3 1 0 2 2:5 -3 3
10 Vulturii Fărcăşeşti 3 0 0 3 6:10 -4 0
11 Academica Balș 5 0 0 5 3:10 -7 0
12 Petrolul Hartiesti 5 0 0 5 2:18 -16 0