SCM Zalău vs Minaur Baia Mare H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van SCM Zalău
thuisvorm
D L D W L
Liga III - Serie 8
Stadionul Municipal
Logo van Minaur Baia Mare
uitvorm
L W L W W

AI-wedstrijdinzichten

SCM Zalău
Minaur Baia Mare

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

SCM Zalău (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Minaur Baia Mare (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.60
1.60
3.60
3.65
4.30
3.00
Over 2.5-coëfficiënt
1.50
2.00
1.00
4.00
5.00
3.00
BTS-coëfficiënt
2.60
1.60
3.60
3.25
3.60
2.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

SCM Zalău (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Minaur Baia Mare (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W W W L D
D L D W L
D W W W D
vs
W W D W W
W W W D W
L W L W W
Over 2.5-vorm
O O U O U
U U U O O
U U O U U
vs
O U O O O
O O O O O
O O U U O
BTS-vorm
Y N N Y Y
N N N N Y
Y N Y N Y
vs
Y N Y N N
N Y Y Y N
Y Y N N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.10 1.60 2.60 SCM Zalău (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.70 4.60 2.80 Minaur Baia Mare (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Minaur Baia Mare +1.60
Minaur Baia Mare +2.50
Minaur Baia Mare +0.70
Minaur Baia Mare +2.10
Minaur Baia Mare +3.00
Minaur Baia Mare +1.20
Minaur Baia Mare +1.10
Minaur Baia Mare +2.00
Minaur Baia Mare +0.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.40 1.00 1.80 SCM Zalău (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.80 3.80 1.80 Minaur Baia Mare (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Minaur Baia Mare +1.40
Minaur Baia Mare +2.40
Minaur Baia Mare +0.40
Minaur Baia Mare +1.80
Minaur Baia Mare +2.80
Minaur Baia Mare +0.80
Minaur Baia Mare +1.00
Minaur Baia Mare +2.00
Gelijk
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.70 0.60 0.80 SCM Zalău (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.90 0.80 1.00 Minaur Baia Mare (Algemeen) (Thuis) (Uit)
SCM Zalău beter
SCM Zalău beter
SCM Zalău beter
SCM Zalău beter
SCM Zalău beter
SCM Zalău beter
SCM Zalău beter
Gelijk
SCM Zalău beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

SCM Zalău
Minaur Baia Mare

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

SCM Zalău (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Minaur Baia Mare (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.4 1 1.8 2.8 3.8 1.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.7 0.6 0.8 0.9 0.8 1
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.1 1.6 2.6 3.7 4.6 2.8
BTS-percentage 40% 20% 60% 50% 60% 40%
Clean sheet-percentage 50% 60% 40% 40% 40% 40%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 8-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
SCM Zalău
Minaur Baia Mare

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

SCM Zalău (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Minaur Baia Mare (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 8 · Group 8

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Minaur Baia Mare 8 6 1 1 24:6 +18 19 W W D W W
2 Academica Recea 8 5 0 3 16:14 +2 15 L W W W W
3 SCM Zalău 8 4 2 2 13:6 +7 14 W W W L D
4 Sănătatea Cluj 8 3 4 1 13:6 +7 13 W L D W D
5 Crişul Sântandrei 8 4 1 3 12:12 0 13 L D W W L
6 Viitorul Cluj 8 3 3 2 16:10 +6 12 W W D W L
7 Sânmartin 8 3 3 2 14:11 +3 12 D D D L L
8 Sighetu Marmaţiei 8 3 2 3 12:8 +4 11 D W L L W
9 Bihorul Beiuş 8 3 2 3 8:9 -1 11 D L L L W
10 Unirea Tășnad 8 1 3 4 3:15 -12 6 D L L D W
11 Unirea Dej 8 1 2 5 4:14 -10 5 L L D D L
12 Transilvania Sport Academy 8 0 1 7 6:30 -24 1 L L D L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Minaur Baia Mare 4 3 1 0 16:4 +12 10
2 Crişul Sântandrei 5 3 0 2 6:5 +1 9
3 Viitorul Cluj 3 2 1 0 11:5 +6 7
4 Sighetu Marmaţiei 5 2 1 2 9:7 +2 7
5 Sânmartin 5 2 1 2 9:8 +1 7
6 Academica Recea 3 2 0 1 8:4 +4 6
7 Sănătatea Cluj 5 1 3 1 7:4 +3 6
8 Bihorul Beiuş 4 2 0 2 5:6 -1 6
9 Unirea Tășnad 4 1 2 1 3:3 0 5
10 SCM Zalău 4 1 1 2 5:3 +2 4
11 Transilvania Sport Academy 3 0 1 2 3:6 -3 1
12 Unirea Dej 3 0 1 2 0:4 -4 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 SCM Zalău 4 3 1 0 8:3 +5 10
2 Minaur Baia Mare 4 3 0 1 8:2 +6 9
3 Academica Recea 5 3 0 2 8:10 -2 9
4 Sănătatea Cluj 3 2 1 0 6:2 +4 7
5 Sânmartin 3 1 2 0 5:3 +2 5
6 Viitorul Cluj 5 1 2 2 5:5 0 5
7 Bihorul Beiuş 4 1 2 1 3:3 0 5
8 Sighetu Marmaţiei 3 1 1 1 3:1 +2 4
9 Crişul Sântandrei 3 1 1 1 6:7 -1 4
10 Unirea Dej 5 1 1 3 4:10 -6 4
11 Unirea Tășnad 4 0 1 3 0:12 -12 1
12 Transilvania Sport Academy 5 0 0 5 3:24 -21 0