SCM Zalău vs Minaur Baia Mare: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla SCM Zalău
formă acasă
D L D W L
Liga III - Serie 8
Stadionul Municipal
Sigla Minaur Baia Mare
formă în deplasare
L W L W W

Analiza AI a meciului

SCM Zalău
Minaur Baia Mare

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

SCM Zalău (General) (Acasă) (Deplasare)
Minaur Baia Mare (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.60
1.60
3.60
3.65
4.30
3.00
Coeficient Peste 2.5
1.50
2.00
1.00
4.00
5.00
3.00
Coeficient GG
2.60
1.60
3.60
3.25
3.60
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

SCM Zalău (General) (Acasă) (Deplasare)
Minaur Baia Mare (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W W W L D
D L D W L
D W W W D
vs
W W D W W
W W W D W
L W L W W
Formă Peste 2.5
O O U O U
U U U O O
U U O U U
vs
O U O O O
O O O O O
O O U U O
Formă GG
Y N N Y Y
N N N N Y
Y N Y N Y
vs
Y N Y N N
N Y Y Y N
Y Y N N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.10 1.60 2.60 SCM Zalău (General) (Acasă) (Deplasare)
3.70 4.60 2.80 Minaur Baia Mare (General) (Acasă) (Deplasare)
Minaur Baia Mare +1.60
Minaur Baia Mare +2.50
Minaur Baia Mare +0.70
Minaur Baia Mare +2.10
Minaur Baia Mare +3.00
Minaur Baia Mare +1.20
Minaur Baia Mare +1.10
Minaur Baia Mare +2.00
Minaur Baia Mare +0.20
Media goluri marcate/meci
1.40 1.00 1.80 SCM Zalău (General) (Acasă) (Deplasare)
2.80 3.80 1.80 Minaur Baia Mare (General) (Acasă) (Deplasare)
Minaur Baia Mare +1.40
Minaur Baia Mare +2.40
Minaur Baia Mare +0.40
Minaur Baia Mare +1.80
Minaur Baia Mare +2.80
Minaur Baia Mare +0.80
Minaur Baia Mare +1.00
Minaur Baia Mare +2.00
Egalitate
Media goluri primite/meci
0.70 0.60 0.80 SCM Zalău (General) (Acasă) (Deplasare)
0.90 0.80 1.00 Minaur Baia Mare (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: SCM Zalău
Mai bine: SCM Zalău
Mai bine: SCM Zalău
Mai bine: SCM Zalău
Mai bine: SCM Zalău
Mai bine: SCM Zalău
Mai bine: SCM Zalău
Egalitate
Mai bine: SCM Zalău
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

SCM Zalău
Minaur Baia Mare

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

SCM Zalău (General) (Acasă) (Deplasare)
Minaur Baia Mare (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.4 1 1.8 2.8 3.8 1.8
Goluri primite/meci 0.7 0.6 0.8 0.9 0.8 1
Goluri totale/meci 2.1 1.6 2.6 3.7 4.6 2.8
Rată GG 40% 20% 60% 50% 60% 40%
Rată meciuri fără gol primit 50% 60% 40% 40% 40% 40%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din Liga III - Serie 8 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
SCM Zalău
Minaur Baia Mare

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

SCM Zalău (General) (Acasă) (Deplasare)
Minaur Baia Mare (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

Liga III - Serie 8 · Group 8

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Minaur Baia Mare 8 6 1 1 24:6 +18 19 W W D W W
2 Academica Recea 8 5 0 3 16:14 +2 15 L W W W W
3 SCM Zalău 8 4 2 2 13:6 +7 14 W W W L D
4 Sănătatea Cluj 8 3 4 1 13:6 +7 13 W L D W D
5 Crişul Sântandrei 8 4 1 3 12:12 0 13 L D W W L
6 Viitorul Cluj 8 3 3 2 16:10 +6 12 W W D W L
7 Sânmartin 8 3 3 2 14:11 +3 12 D D D L L
8 Sighetu Marmaţiei 8 3 2 3 12:8 +4 11 D W L L W
9 Bihorul Beiuş 8 3 2 3 8:9 -1 11 D L L L W
10 Unirea Tășnad 8 1 3 4 3:15 -12 6 D L L D W
11 Unirea Dej 8 1 2 5 4:14 -10 5 L L D D L
12 Transilvania Sport Academy 8 0 1 7 6:30 -24 1 L L D L L
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Minaur Baia Mare 4 3 1 0 16:4 +12 10
2 Crişul Sântandrei 5 3 0 2 6:5 +1 9
3 Viitorul Cluj 3 2 1 0 11:5 +6 7
4 Sighetu Marmaţiei 5 2 1 2 9:7 +2 7
5 Sânmartin 5 2 1 2 9:8 +1 7
6 Academica Recea 3 2 0 1 8:4 +4 6
7 Sănătatea Cluj 5 1 3 1 7:4 +3 6
8 Bihorul Beiuş 4 2 0 2 5:6 -1 6
9 Unirea Tășnad 4 1 2 1 3:3 0 5
10 SCM Zalău 4 1 1 2 5:3 +2 4
11 Transilvania Sport Academy 3 0 1 2 3:6 -3 1
12 Unirea Dej 3 0 1 2 0:4 -4 1
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 SCM Zalău 4 3 1 0 8:3 +5 10
2 Minaur Baia Mare 4 3 0 1 8:2 +6 9
3 Academica Recea 5 3 0 2 8:10 -2 9
4 Sănătatea Cluj 3 2 1 0 6:2 +4 7
5 Sânmartin 3 1 2 0 5:3 +2 5
6 Viitorul Cluj 5 1 2 2 5:5 0 5
7 Bihorul Beiuş 4 1 2 1 3:3 0 5
8 Sighetu Marmaţiei 3 1 1 1 3:1 +2 4
9 Crişul Sântandrei 3 1 1 1 6:7 -1 4
10 Unirea Dej 5 1 1 3 4:10 -6 4
11 Unirea Tășnad 4 0 1 3 0:12 -12 1
12 Transilvania Sport Academy 5 0 0 5 3:24 -21 0