Transilvania Sport Academy vs Crişul Sântandrei H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Transilvania Sport Academy
thuisvorm
L L D
Liga III - Serie 8
Stadion nog onbekend
Logo van Crişul Sântandrei
uitvorm
L W L D W

AI-wedstrijdinzichten

Transilvania Sport Academy
Crişul Sântandrei

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Transilvania Sport Academy (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Crişul Sântandrei (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
0.19
0.50
0.00
2.65
3.00
2.30
Over 2.5-coëfficiënt
3.75
3.33
4.00
3.00
2.00
4.00
BTS-coëfficiënt
3.06
3.33
2.90
3.25
2.20
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Transilvania Sport Academy (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Crişul Sântandrei (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L D L L
L L D
L L L L L
vs
L D W W L
W W L W L
L W L D W
Over 2.5-vorm
O O U O O
O O U
O U O O O
vs
U O O O U
O U U O U
U O O O O
BTS-vorm
Y Y N Y N
Y Y N
N N Y Y N
vs
N Y Y Y N
N N N Y N
N Y Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
4.20 3.00 5.40 Transilvania Sport Academy (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.20 2.20 4.20 Crişul Sântandrei (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Transilvania Sport Academy +1.00
Transilvania Sport Academy +2.00
Gelijk
Crişul Sântandrei +0.20
Transilvania Sport Academy +0.80
Crişul Sântandrei +1.20
Transilvania Sport Academy +2.20
Transilvania Sport Academy +3.20
Transilvania Sport Academy +1.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.80 1.00 0.60 Transilvania Sport Academy (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.70 1.20 2.20 Crişul Sântandrei (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Crişul Sântandrei +0.90
Crişul Sântandrei +0.40
Crişul Sântandrei +1.40
Crişul Sântandrei +0.70
Crişul Sântandrei +0.20
Crişul Sântandrei +1.20
Crişul Sântandrei +1.10
Crişul Sântandrei +0.60
Crişul Sântandrei +1.60
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
3.40 2.00 4.80 Transilvania Sport Academy (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 1.00 2.00 Crişul Sântandrei (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Crişul Sântandrei beter
Crişul Sântandrei beter
Crişul Sântandrei beter
Crişul Sântandrei beter
Crişul Sântandrei beter
Gelijk
Crişul Sântandrei beter
Crişul Sântandrei beter
Crişul Sântandrei beter
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Transilvania Sport Academy
Crişul Sântandrei

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Transilvania Sport Academy (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Crişul Sântandrei (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.8 1 0.6 1.7 1.2 2.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 3.4 2 4.8 1.5 1 2
Totaal doelpunten/wedstrijd 4.2 3 5.4 3.2 2.2 4.2
BTS-percentage 53% 67% 40% 50% 20% 80%
Clean sheet-percentage 17% 33% 0% 20% 40% 0%
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 8-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Transilvania Sport Academy
Crişul Sântandrei

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Transilvania Sport Academy (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Crişul Sântandrei (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 8 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 8 · Group 8

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Minaur Baia Mare 8 6 1 1 24:6 +18 19 W W D W W
2 Academica Recea 8 5 0 3 16:14 +2 15 L W W W W
3 SCM Zalău 8 4 2 2 13:6 +7 14 W W W L D
4 Sănătatea Cluj 8 3 4 1 13:6 +7 13 W L D W D
5 Crişul Sântandrei 8 4 1 3 12:12 0 13 L D W W L
6 Viitorul Cluj 8 3 3 2 16:10 +6 12 W W D W L
7 Sânmartin 8 3 3 2 14:11 +3 12 D D D L L
8 Sighetu Marmaţiei 8 3 2 3 12:8 +4 11 D W L L W
9 Bihorul Beiuş 8 3 2 3 8:9 -1 11 D L L L W
10 Unirea Tășnad 8 1 3 4 3:15 -12 6 D L L D W
11 Unirea Dej 8 1 2 5 4:14 -10 5 L L D D L
12 Transilvania Sport Academy 8 0 1 7 6:30 -24 1 L L D L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Minaur Baia Mare 4 3 1 0 16:4 +12 10
2 Crişul Sântandrei 5 3 0 2 6:5 +1 9
3 Viitorul Cluj 3 2 1 0 11:5 +6 7
4 Sighetu Marmaţiei 5 2 1 2 9:7 +2 7
5 Sânmartin 5 2 1 2 9:8 +1 7
6 Academica Recea 3 2 0 1 8:4 +4 6
7 Sănătatea Cluj 5 1 3 1 7:4 +3 6
8 Bihorul Beiuş 4 2 0 2 5:6 -1 6
9 Unirea Tășnad 4 1 2 1 3:3 0 5
10 SCM Zalău 4 1 1 2 5:3 +2 4
11 Transilvania Sport Academy 3 0 1 2 3:6 -3 1
12 Unirea Dej 3 0 1 2 0:4 -4 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 SCM Zalău 4 3 1 0 8:3 +5 10
2 Minaur Baia Mare 4 3 0 1 8:2 +6 9
3 Academica Recea 5 3 0 2 8:10 -2 9
4 Sănătatea Cluj 3 2 1 0 6:2 +4 7
5 Sânmartin 3 1 2 0 5:3 +2 5
6 Viitorul Cluj 5 1 2 2 5:5 0 5
7 Bihorul Beiuş 4 1 2 1 3:3 0 5
8 Sighetu Marmaţiei 3 1 1 1 3:1 +2 4
9 Crişul Sântandrei 3 1 1 1 6:7 -1 4
10 Unirea Dej 5 1 1 3 4:10 -6 4
11 Unirea Tășnad 4 0 1 3 0:12 -12 1
12 Transilvania Sport Academy 5 0 0 5 3:24 -21 0