Viitorul Cluj vs Sănătatea Cluj H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Viitorul Cluj
thuisvorm
W D D W W
Liga III - Serie 8
Baza Sportivă Dan Anca
Logo van Sănătatea Cluj
uitvorm
W W D W W

AI-wedstrijdinzichten

Viitorul Cluj
Sănătatea Cluj

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sănătatea Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.60
3.60
1.60
3.10
1.90
4.30
Over 2.5-coëfficiënt
2.00
2.00
2.00
1.00
1.00
1.00
BTS-coëfficiënt
3.45
4.30
2.60
2.75
2.60
2.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sănătatea Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W W D W L
W D D W W
L D W D L
vs
W L D W D
W D L D D
W W D W W
Over 2.5-vorm
O U O O U
U U U O O
O U U O U
vs
U U U O U
O U U U U
U U U U O
BTS-vorm
Y N Y Y N
N Y Y Y Y
Y N N Y N
vs
N N Y Y Y
N N N Y Y
N N Y N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.00 4.00 2.00 Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.30 2.20 2.40 Sănătatea Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viitorul Cluj +0.70
Viitorul Cluj +0.80
Viitorul Cluj +0.60
Viitorul Cluj +1.70
Viitorul Cluj +1.80
Viitorul Cluj +1.60
Sănătatea Cluj +0.30
Sănătatea Cluj +0.20
Sănătatea Cluj +0.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.90 2.80 1.00 Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.70 1.40 2.00 Sănătatea Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viitorul Cluj +0.20
Viitorul Cluj +0.50
Sănătatea Cluj +0.10
Viitorul Cluj +1.10
Viitorul Cluj +1.40
Viitorul Cluj +0.80
Sănătatea Cluj +0.70
Sănătatea Cluj +0.40
Sănătatea Cluj +1.00
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.10 1.20 1.00 Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.60 0.80 0.40 Sănătatea Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sănătatea Cluj beter
Sănătatea Cluj beter
Sănătatea Cluj beter
Sănătatea Cluj beter
Sănătatea Cluj beter
Sănătatea Cluj beter
Sănătatea Cluj beter
Sănătatea Cluj beter
Sănătatea Cluj beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Viitorul Cluj
Sănătatea Cluj

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sănătatea Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.9 2.8 1 1.7 1.4 2
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.1 1.2 1 0.6 0.8 0.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 3 4 2 2.3 2.2 2.4
BTS-percentage 60% 80% 40% 40% 40% 40%
Clean sheet-percentage 30% 20% 40% 50% 40% 60%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Liga III - Serie 8-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Viitorul Cluj
Sănătatea Cluj

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Viitorul Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Sănătatea Cluj (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Liga III - Serie 8 · Group 8

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Minaur Baia Mare 8 6 1 1 24:6 +18 19 W W D W W
2 Academica Recea 8 5 0 3 16:14 +2 15 L W W W W
3 SCM Zalău 8 4 2 2 13:6 +7 14 W W W L D
4 Sănătatea Cluj 8 3 4 1 13:6 +7 13 W L D W D
5 Crişul Sântandrei 8 4 1 3 12:12 0 13 L D W W L
6 Viitorul Cluj 8 3 3 2 16:10 +6 12 W W D W L
7 Sânmartin 8 3 3 2 14:11 +3 12 D D D L L
8 Sighetu Marmaţiei 8 3 2 3 12:8 +4 11 D W L L W
9 Bihorul Beiuş 8 3 2 3 8:9 -1 11 D L L L W
10 Unirea Tășnad 8 1 3 4 3:15 -12 6 D L L D W
11 Unirea Dej 8 1 2 5 4:14 -10 5 L L D D L
12 Transilvania Sport Academy 8 0 1 7 6:30 -24 1 L L D L L
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Minaur Baia Mare 4 3 1 0 16:4 +12 10
2 Crişul Sântandrei 5 3 0 2 6:5 +1 9
3 Viitorul Cluj 3 2 1 0 11:5 +6 7
4 Sighetu Marmaţiei 5 2 1 2 9:7 +2 7
5 Sânmartin 5 2 1 2 9:8 +1 7
6 Academica Recea 3 2 0 1 8:4 +4 6
7 Sănătatea Cluj 5 1 3 1 7:4 +3 6
8 Bihorul Beiuş 4 2 0 2 5:6 -1 6
9 Unirea Tășnad 4 1 2 1 3:3 0 5
10 SCM Zalău 4 1 1 2 5:3 +2 4
11 Transilvania Sport Academy 3 0 1 2 3:6 -3 1
12 Unirea Dej 3 0 1 2 0:4 -4 1
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 SCM Zalău 4 3 1 0 8:3 +5 10
2 Minaur Baia Mare 4 3 0 1 8:2 +6 9
3 Academica Recea 5 3 0 2 8:10 -2 9
4 Sănătatea Cluj 3 2 1 0 6:2 +4 7
5 Sânmartin 3 1 2 0 5:3 +2 5
6 Viitorul Cluj 5 1 2 2 5:5 0 5
7 Bihorul Beiuş 4 1 2 1 3:3 0 5
8 Sighetu Marmaţiei 3 1 1 1 3:1 +2 4
9 Crişul Sântandrei 3 1 1 1 6:7 -1 4
10 Unirea Dej 5 1 1 3 4:10 -6 4
11 Unirea Tășnad 4 0 1 3 0:12 -12 1
12 Transilvania Sport Academy 5 0 0 5 3:24 -21 0