Arbroath vs Ayr Utd H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Arbroath
thuisvorm
D W D W L
Championship
Gayfield Park
Logo van Ayr Utd
uitvorm
D L L W W

AI-wedstrijdinzichten

Arbroath
Ayr Utd

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ayr Utd (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.80
2.60
1.00
1.45
0.60
2.30
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
2.00
3.00
1.00
1.00
1.00
BTS-coëfficiënt
2.75
3.30
2.20
3.25
3.60
2.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ayr Utd (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L W L L L
D W D W L
W L L L L
vs
W L W D L
D L L D L
D L L W W
Over 2.5-vorm
U O O O U
U U U O O
O O U O U
vs
U U O U U
U O U U U
U U U U O
BTS-vorm
N Y N Y N
N N Y Y Y
Y N N N N
vs
N N Y Y N
Y Y N Y N
Y N N N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.20 1.80 2.60 Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.00 2.00 2.00 Ayr Utd (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Arbroath +0.20
Arbroath +0.20
Arbroath +0.20
Ayr Utd +0.20
Ayr Utd +0.20
Ayr Utd +0.20
Arbroath +0.60
Arbroath +0.60
Arbroath +0.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.70 1.00 0.40 Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.80 0.60 1.00 Ayr Utd (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ayr Utd +0.10
Arbroath +0.10
Ayr Utd +0.30
Arbroath +0.20
Arbroath +0.40
Gelijk
Ayr Utd +0.40
Ayr Utd +0.20
Ayr Utd +0.60
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.50 0.80 2.20 Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.20 1.40 1.00 Ayr Utd (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ayr Utd beter
Ayr Utd beter
Ayr Utd beter
Arbroath beter
Arbroath beter
Arbroath beter
Ayr Utd beter
Ayr Utd beter
Ayr Utd beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Arbroath
Ayr Utd

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ayr Utd (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.7 1 0.4 0.8 0.6 1
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.5 0.8 2.2 1.2 1.4 1
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.2 1.8 2.6 2 2 2
BTS-percentage 40% 60% 20% 50% 60% 40%
Clean sheet-percentage 20% 40% 0% 10% 0% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Championship-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Arbroath
Ayr Utd

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Arbroath (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ayr Utd (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Championship · Division1

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Stenhousemuir 10 7 2 1 13:5 +8 23 W W W L D
2 Raith Rovers 11 6 3 2 16:7 +9 21 D L W W D
3 Partick 10 6 3 1 11:3 +8 21 L D W W W
4 Inverness CT 11 4 4 3 14:11 +3 16 D W W L W
5 Livingston 11 4 2 5 14:11 +3 14 D W L L D
6 Dunfermline 9 3 5 1 7:5 +2 14 D W W D D
7 Ayr Utd 11 3 3 5 10:12 -2 12 W L W D L
8 Arbroath 11 3 2 6 7:17 -10 11 L W L L L
9 Morton 11 2 1 8 9:18 -9 7 L L L W W
10 Queen's Park 11 2 1 8 6:18 -12 7 L L L W L
  • Promotion - Premiership
  • Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals)
  • Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals)
  • Championship (Relegation)
  • Relegation - League One
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Stenhousemuir 5 4 1 0 8:2 +6 13
2 Partick 5 3 2 0 6:0 +6 11
3 Inverness CT 6 3 2 1 7:3 +4 11
4 Raith Rovers 5 3 1 1 9:3 +6 10
5 Dunfermline 4 2 2 0 4:1 +3 8
6 Arbroath 5 2 2 1 5:4 +1 8
7 Livingston 6 2 1 3 8:7 +1 7
8 Queen's Park 5 2 0 3 5:8 -3 6
9 Ayr Utd 6 1 2 3 5:7 -2 5
10 Morton 6 1 0 5 5:10 -5 3
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Raith Rovers 6 3 2 1 7:4 +3 11
2 Stenhousemuir 5 3 1 1 5:3 +2 10
3 Partick 5 3 1 1 5:3 +2 10
4 Livingston 5 2 1 2 6:4 +2 7
5 Ayr Utd 5 2 1 2 5:5 0 7
6 Dunfermline 5 1 3 1 3:4 -1 6
7 Inverness CT 5 1 2 2 7:8 -1 5
8 Morton 5 1 1 3 4:8 -4 4
9 Arbroath 6 1 0 5 2:13 -11 3
10 Queen's Park 6 0 1 5 1:10 -9 1

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.