Partick vs Morton H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Partick
thuisvorm
W D W D W
Championship
Wyre Stadium at Firhill
Logo van Morton
uitvorm
L D L L W

AI-wedstrijdinzichten

Partick
Morton

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Partick (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Morton (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
3.45
3.60
3.30
1.15
1.00
1.30
Over 2.5-coëfficiënt
1.00
1.00
1.00
2.50
3.00
2.00
BTS-coëfficiënt
1.90
0.90
2.90
3.60
3.60
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Partick (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Morton (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L D W W W
W D W D W
W D L W W
vs
L L L W W
L L L L W
L D L L W
Over 2.5-vorm
U U O O U
U U U U O
U U U O U
vs
U U O O U
O O U O U
U U O U O
BTS-vorm
N N N Y N
N N N N N
N Y N Y N
vs
N N Y Y N
Y Y N Y N
N Y Y N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
1.40 1.20 1.60 Partick (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.60 2.80 2.40 Morton (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Morton +1.20
Morton +1.40
Morton +1.00
Morton +1.40
Morton +1.60
Morton +1.20
Morton +1.00
Morton +1.20
Morton +0.80
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.10 1.20 1.00 Partick (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.90 1.00 0.80 Morton (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Partick +0.20
Partick +0.10
Partick +0.30
Partick +0.30
Partick +0.20
Partick +0.40
Partick +0.10
Gelijk
Partick +0.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.30 0.00 0.60 Partick (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.70 1.80 1.60 Morton (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Partick beter
Partick beter
Partick beter
Partick beter
Partick beter
Partick beter
Partick beter
Partick beter
Partick beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Partick
Morton

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Partick (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Morton (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.1 1.2 1 0.9 1 0.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.3 0 0.6 1.7 1.8 1.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 1.4 1.2 1.6 2.6 2.8 2.4
BTS-percentage 20% 0% 40% 60% 60% 60%
Clean sheet-percentage 70% 100% 40% 10% 20% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Championship-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Partick
Morton

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Partick (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Morton (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Championship · Division1

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Stenhousemuir 10 7 2 1 13:5 +8 23 W W W L D
2 Raith Rovers 11 6 3 2 16:7 +9 21 D L W W D
3 Partick 10 6 3 1 11:3 +8 21 L D W W W
4 Inverness CT 11 4 4 3 14:11 +3 16 D W W L W
5 Livingston 11 4 2 5 14:11 +3 14 D W L L D
6 Dunfermline 9 3 5 1 7:5 +2 14 D W W D D
7 Ayr Utd 11 3 3 5 10:12 -2 12 W L W D L
8 Arbroath 11 3 2 6 7:17 -10 11 L W L L L
9 Morton 11 2 1 8 9:18 -9 7 L L L W W
10 Queen's Park 11 2 1 8 6:18 -12 7 L L L W L
  • Promotion - Premiership
  • Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals)
  • Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals)
  • Championship (Relegation)
  • Relegation - League One
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Stenhousemuir 5 4 1 0 8:2 +6 13
2 Partick 5 3 2 0 6:0 +6 11
3 Inverness CT 6 3 2 1 7:3 +4 11
4 Raith Rovers 5 3 1 1 9:3 +6 10
5 Dunfermline 4 2 2 0 4:1 +3 8
6 Arbroath 5 2 2 1 5:4 +1 8
7 Livingston 6 2 1 3 8:7 +1 7
8 Queen's Park 5 2 0 3 5:8 -3 6
9 Ayr Utd 6 1 2 3 5:7 -2 5
10 Morton 6 1 0 5 5:10 -5 3
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Raith Rovers 6 3 2 1 7:4 +3 11
2 Stenhousemuir 5 3 1 1 5:3 +2 10
3 Partick 5 3 1 1 5:3 +2 10
4 Livingston 5 2 1 2 6:4 +2 7
5 Ayr Utd 5 2 1 2 5:5 0 7
6 Dunfermline 5 1 3 1 3:4 -1 6
7 Inverness CT 5 1 2 2 7:8 -1 5
8 Morton 5 1 1 3 4:8 -4 4
9 Arbroath 6 1 0 5 2:13 -11 3
10 Queen's Park 6 0 1 5 1:10 -9 1

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.