Kelty Hearts vs Elgin City H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Kelty Hearts
thuisvorm
W W W L W
League Two
New Central Park
Logo van Elgin City
uitvorm
W D L L W

AI-wedstrijdinzichten

Kelty Hearts
Elgin City

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Kelty Hearts (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Elgin City (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.50
4.00
1.00
2.80
3.30
2.30
Over 2.5-coëfficiënt
4.00
5.00
3.00
4.00
4.00
4.00
BTS-coëfficiënt
4.30
5.00
3.60
3.45
3.30
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Kelty Hearts (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Elgin City (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L W L W
W W W L W
L L L W L
vs
L L W W D
W W L W D
W D L L W
Over 2.5-vorm
O O U O O
O O O O O
O U O U O
vs
U O O O U
O O O O U
O O O U O
BTS-vorm
Y Y N Y Y
Y Y Y Y Y
Y N Y N Y
vs
N Y Y Y N
Y N Y Y N
N Y Y N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.60 3.80 3.40 Kelty Hearts (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.20 4.60 3.80 Elgin City (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Elgin City +0.60
Elgin City +1.00
Elgin City +0.20
Elgin City +0.40
Elgin City +0.80
Gelijk
Elgin City +0.80
Elgin City +1.20
Elgin City +0.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.60 2.20 1.00 Kelty Hearts (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.60 3.00 2.20 Elgin City (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Elgin City +1.00
Elgin City +1.40
Elgin City +0.60
Elgin City +0.40
Elgin City +0.80
Gelijk
Elgin City +1.60
Elgin City +2.00
Elgin City +1.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.00 1.60 2.40 Kelty Hearts (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.60 1.60 1.60 Elgin City (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Elgin City beter
Elgin City beter
Elgin City beter
Gelijk
Gelijk
Gelijk
Elgin City beter
Elgin City beter
Elgin City beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Kelty Hearts
Elgin City

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Kelty Hearts (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Elgin City (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.6 2.2 1 2.6 3 2.2
Tegendoelpunten/wedstrijd 2 1.6 2.4 1.6 1.6 1.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.6 3.8 3.4 4.2 4.6 3.8
BTS-percentage 80% 100% 60% 60% 60% 60%
Clean sheet-percentage 10% 0% 20% 30% 40% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen League Two-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Kelty Hearts
Elgin City

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Kelty Hearts (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Elgin City (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

League Two · Division3

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Stranraer 11 7 2 2 25:9 +16 23 W W D W W
2 Clyde 11 7 2 2 27:18 +9 23 W D L W W
3 Elgin City 11 5 3 3 27:17 +10 18 L L W W D
4 Spartans 11 4 3 4 22:20 +2 15 W L L W L
5 Kelty Hearts 11 5 0 6 16:21 -5 15 L L W L W
6 Dumbarton 11 4 1 6 12:18 -6 13 L W W L D
7 Stirling Albion 11 3 3 5 14:24 -10 12 L D W W D
8 Edinburgh City 11 4 4 3 20:18 +2 11 W W D L D
9 Forfar Athletic 11 3 2 6 11:19 -8 11 L W L L L
10 Annan Athletic 11 3 0 8 11:21 -10 9 W L L L L
  • Promotion - League One
  • Promotion - League One (Promotion - Play Offs)
  • League Two (Promotion - Play Offs)
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Clyde 6 6 0 0 19:6 +13 18
2 Dumbarton 6 4 1 1 9:6 +3 13
3 Kelty Hearts 5 4 0 1 11:8 +3 12
4 Elgin City 6 3 2 1 16:9 +7 11
5 Stranraer 5 3 1 1 6:2 +4 10
6 Forfar Athletic 5 3 0 2 6:5 +1 9
7 Stirling Albion 5 2 2 1 7:6 +1 8
8 Edinburgh City 5 2 1 2 10:12 -2 7
9 Spartans 6 1 3 2 13:13 0 6
10 Annan Athletic 6 2 0 4 8:13 -5 6
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Stranraer 6 4 1 1 19:7 +12 13
2 Edinburgh City 6 2 3 1 10:6 +4 9
3 Spartans 5 3 0 2 9:7 +2 9
4 Elgin City 5 2 1 2 11:8 +3 7
5 Clyde 5 1 2 2 8:12 -4 5
6 Stirling Albion 6 1 1 4 7:18 -11 4
7 Annan Athletic 5 1 0 4 3:8 -5 3
8 Kelty Hearts 6 1 0 5 5:13 -8 3
9 Forfar Athletic 6 0 2 4 5:14 -9 2
10 Dumbarton 5 0 0 5 3:12 -9 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.