zondag, 1 november
-
FK Partizan
Zemun
2.00 0.302.00 4.002.90 2.90FK Partizan Zemun Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Mladost Lucani
Radnik Surdulica
2.90 0.302.00 2.003.30 3.60Mladost Lucani Radnik Surdulica Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Radnicki NIS
Železničar Pančevo
1.30 2.302.00 2.003.60 2.20Radnicki NIS Železničar Pančevo Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
OFK Beograd
Vojvodina
1.90 3.302.00 3.003.30 3.60OFK Beograd Vojvodina Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Macva
FK Crvena Zvezda
2.60 4.301.00 2.002.60 1.90Macva FK Crvena Zvezda Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
Radnicki 1923
Novi Pazar
4.00 1.304.00 0.002.20 2.20Radnicki 1923 Novi Pazar Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen -
IMT Novi Beograd
Cukaricki
2.30 1.300.00 4.001.20 3.60IMT Novi Beograd Cukaricki Corners Buitenspel Gele kaarten Rode kaarten Overtredingen
Stand voor Super Liga Servië
| # | Club | G | G | G | V | Dv:Dt | D | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FK Crvena Zvezda
|
13 | 12 | 1 | 0 | 33:4 | +29 | 37 | W W W W W |
| 2 |
Vojvodina
|
13 | 9 | 2 | 2 | 28:12 | +16 | 29 | W D W W D |
| 3 |
Železničar Pančevo
|
12 | 7 | 2 | 3 | 19:10 | +9 | 23 | L W W W W |
| 4 |
IMT Novi Beograd
|
13 | 6 | 3 | 4 | 15:9 | +6 | 21 | L D W W L |
| 5 |
Radnicki 1923
|
12 | 6 | 2 | 4 | 18:14 | +4 | 20 | W W L L W |
| 6 |
Cukaricki
|
13 | 5 | 3 | 5 | 19:20 | -1 | 18 | D L D W W |
| 7 |
Mladost Lucani
|
13 | 4 | 6 | 3 | 12:18 | -6 | 18 | L W D L D |
| 8 |
Radnik Surdulica
|
13 | 4 | 5 | 4 | 17:17 | 0 | 17 | D D L W L |
| 9 |
Novi Pazar
|
13 | 4 | 4 | 5 | 13:14 | -1 | 16 | D D L L W |
| 10 |
FK Partizan
|
12 | 3 | 2 | 7 | 18:22 | -4 | 11 | L D W L L |
| 11 |
OFK Beograd
|
13 | 2 | 5 | 6 | 14:23 | -9 | 11 | L L D D L |
| 12 |
Macva
|
13 | 2 | 4 | 7 | 9:21 | -12 | 10 | L L D D L |
| 13 |
Radnicki NIS
|
12 | 2 | 2 | 8 | 7:20 | -13 | 8 | W L L L L |
| 14 |
Zemun
|
13 | 1 | 3 | 9 | 7:25 | -18 | 6 | D D L L W |
- Promotion - Mozzart Bet Super Liga (Championship Group)
- Mozzart Bet Super Liga (Relegation Group)
| # | Club | G | G | G | V | Dv:Dt | D | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FK Crvena Zvezda
|
7 | 7 | 0 | 0 | 24:3 | +21 | 21 |
| 2 |
Vojvodina
|
7 | 6 | 1 | 0 | 14:3 | +11 | 19 |
| 3 |
Železničar Pančevo
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:5 | +8 | 16 |
| 4 |
Radnik Surdulica
|
7 | 4 | 3 | 0 | 14:7 | +7 | 15 |
| 5 |
Radnicki 1923
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:4 | +7 | 12 |
| 6 |
Cukaricki
|
7 | 3 | 2 | 2 | 11:9 | +2 | 11 |
| 7 |
Novi Pazar
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:9 | +1 | 11 |
| 8 |
IMT Novi Beograd
|
6 | 3 | 1 | 2 | 7:2 | +5 | 10 |
| 9 |
Mladost Lucani
|
6 | 2 | 4 | 0 | 7:4 | +3 | 10 |
| 10 |
Macva
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 8 |
| 11 |
FK Partizan
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7:9 | -2 | 6 |
| 12 |
OFK Beograd
|
6 | 1 | 3 | 2 | 7:9 | -2 | 6 |
| 13 |
Zemun
|
7 | 1 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 5 |
| 14 |
Radnicki NIS
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 | -5 | 4 |
| # | Club | G | G | G | V | Dv:Dt | D | Ptn |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
FK Crvena Zvezda
|
6 | 5 | 1 | 0 | 9:1 | +8 | 16 |
| 2 |
IMT Novi Beograd
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:7 | +1 | 11 |
| 3 |
Vojvodina
|
6 | 3 | 1 | 2 | 14:9 | +5 | 10 |
| 4 |
Radnicki 1923
|
7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 8 |
| 5 |
Mladost Lucani
|
7 | 2 | 2 | 3 | 5:14 | -9 | 8 |
| 6 |
Železničar Pančevo
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | +1 | 7 |
| 7 |
Cukaricki
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:11 | -3 | 7 |
| 8 |
FK Partizan
|
6 | 1 | 2 | 3 | 11:13 | -2 | 5 |
| 9 |
Novi Pazar
|
6 | 1 | 2 | 3 | 3:5 | -2 | 5 |
| 10 |
OFK Beograd
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7:14 | -7 | 5 |
| 11 |
Radnicki NIS
|
7 | 1 | 1 | 5 | 2:10 | -8 | 4 |
| 12 |
Radnik Surdulica
|
6 | 0 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 2 |
| 13 |
Macva
|
7 | 0 | 2 | 5 | 4:15 | -11 | 2 |
| 14 |
Zemun
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3:15 | -12 | 1 |
Topscorers in Super Liga Servië
| # | Speler | Wedstr. | Min. | Doelpunten |
|---|---|---|---|---|
| 1 | D. Zukić Vojvodina | 12 | 906 | 8 |
| 2 | Y. Silue OFK Beograd | 8 | 898 | 7 |
| 3 | V. Bogdanović Radnik Surdulica | 12 | 970 | 6 |
| 4 | K. Dixon Novi Pazar | 11 | 905 | 5 |
| 5 | U. Sremčević Radnicki 1923 | 10 | 731 | 5 |
| 6 | U. Miladinović Cukaricki | 12 | 1,010 | 5 |
| 7 | N. Mulahusejnović Vojvodina | 13 | 765 | 4 |
| 8 | K. Kwaku Železničar Pančevo | 9 | 464 | 4 |
| 9 | V. Kostov FK Crvena Zvezda | 8 | 557 | 4 |
| 10 | M. Cissé Radnicki 1923 | 12 | 803 | 4 |
Spelers met de meeste assists in Super Liga Servië
| # | Speler | Wedstr. | Min. | Assists |
|---|---|---|---|---|
| 1 | L. Ranđelović Vojvodina | 13 | 982 | 7 |
| 2 | S. Pedro Železničar Pančevo | 11 | 799 | 5 |
| 3 | N. Mulahusejnović Vojvodina | 13 | 765 | 4 |
| 4 | A. Katai FK Crvena Zvezda | 9 | 511 | 4 |
| 5 | A. Varjačić Mladost Lucani | 12 | 1,033 | 4 |
| 6 | I. Babić Radnicki 1923 | 11 | 830 | 4 |
| 7 | U. Miladinović Cukaricki | 12 | 1,010 | 3 |
| 8 | M. Ivanić FK Crvena Zvezda | 9 | 443 | 3 |
| 9 | Bruno Duarte FK Crvena Zvezda | 2 | 139 | 3 |
| 10 | Đ. Jovanović Radnik Surdulica | 12 | 650 | 3 |
Spelers met de meeste gele kaarten in Super Liga Servië
| # | Speler | Wedstr. | Min. | Gele kaarten |
|---|---|---|---|---|
| 1 | U. Miladinović Cukaricki | 12 | 1,010 | 7 |
| 2 | K. Tojčić Macva | 11 | 721 | 7 |
| 3 | U. Tegeltija Železničar Pančevo | 11 | 990 | 5 |
| 4 | I. Abass Radnicki NIS | 10 | 714 | 5 |
| 5 | S. Sissoko Cukaricki | 12 | 1,035 | 5 |
| 6 | Iván Martos IMT Novi Beograd | 12 | 1,054 | 5 |
| 7 | I. Babić Radnicki 1923 | 11 | 830 | 5 |
| 8 | Nikola Marjanović Radnicki 1923 | 11 | 970 | 5 |
| 9 | H. Hilo Radnicki 1923 | 7 | 471 | 4 |
| 10 | P. Sukacev Vojvodina | 13 | 1,082 | 4 |
Meest van het veld gestuurde spelers in Super Liga Servië
| # | Speler | Wedstr. | Min. | Rode kaarten |
|---|---|---|---|---|
| 1 | H. Hilo Radnicki 1923 | 7 | 471 | 1 |
| 2 | B. Vraštanović Macva | 12 | 833 | 1 |
| 3 | M. Docić Cukaricki | 12 | 887 | 1 |
| 4 | Skima Togbe Novi Pazar | 9 | 480 | 1 |
| 5 | M. Vukotić FK Partizan | 9 | 602 | 1 |
| 6 | A. Zekovic FK Partizan | 8 | 370 | 1 |
| 7 | D. Seck FK Partizan | 8 | 552 | 1 |
| 8 | A. Kosiah Radnik Surdulica | 6 | 183 | 1 |
| 9 | N. Petrusic Zemun | 10 | 405 | 1 |
| 10 | P. Gadio Novi Pazar | 10 | 597 | 1 |