Ankaragücü vs Kahramanmaraş İstiklal Spor H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Ankaragücü
thuisvorm
L W L D W
2. Lig
Eryaman Stadyumu

AI-wedstrijdinzichten

Ankaragücü
Kahramanmaraş İstiklal Spor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Ankaragücü (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Kahramanmaraş İstiklal Spor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.80
2.30
3.30
2.45
2.60
2.30
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
3.00
3.00
2.50
1.00
4.00
BTS-coëfficiënt
4.30
4.30
4.30
2.95
1.60
4.30
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Ankaragücü (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Kahramanmaraş İstiklal Spor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L D W W
L W L D W
W W D L W
vs
D L W W L
W D D L W
L W D W L
Over 2.5-vorm
U U U O O
O O U U O
O O U U O
vs
O O U U O
U U U O U
O O O U O
BTS-vorm
N N Y Y Y
Y Y N Y Y
Y Y Y N Y
vs
Y Y N N Y
N N N Y N
Y Y Y N Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.30 3.20 3.40 Ankaragücü (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.30 1.40 3.20 Kahramanmaraş İstiklal Spor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ankaragücü +1.00
Ankaragücü +1.90
Ankaragücü +0.10
Ankaragücü +0.90
Ankaragücü +1.80
Gelijk
Ankaragücü +1.10
Ankaragücü +2.00
Ankaragücü +0.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.10 2.00 2.20 Ankaragücü (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.20 0.80 1.60 Kahramanmaraş İstiklal Spor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Ankaragücü +0.90
Ankaragücü +1.30
Ankaragücü +0.50
Ankaragücü +0.80
Ankaragücü +1.20
Ankaragücü +0.40
Ankaragücü +1.00
Ankaragücü +1.40
Ankaragücü +0.60
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.20 1.20 1.20 Ankaragücü (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.10 0.60 1.60 Kahramanmaraş İstiklal Spor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Kahramanmaraş İstiklal Spor beter
Kahramanmaraş İstiklal Spor beter
Ankaragücü beter
Kahramanmaraş İstiklal Spor beter
Kahramanmaraş İstiklal Spor beter
Ankaragücü beter
Kahramanmaraş İstiklal Spor beter
Kahramanmaraş İstiklal Spor beter
Ankaragücü beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Ankaragücü
Kahramanmaraş İstiklal Spor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Ankaragücü (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Kahramanmaraş İstiklal Spor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.1 2 2.2 1.2 0.8 1.6
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.2 1.2 1.2 1.1 0.6 1.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.3 3.2 3.4 2.3 1.4 3.2
BTS-percentage 80% 80% 80% 50% 20% 80%
Clean sheet-percentage 0% 0% 0% 50% 80% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen 2. Lig-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Ankaragücü
Kahramanmaraş İstiklal Spor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Ankaragücü (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Kahramanmaraş İstiklal Spor (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

2. Lig · Lig B: Red Group

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Sakaryaspor 6 5 1 0 15:6 +9 16 W W W W D
2 Adana 01 FK 6 4 1 1 12:10 +2 13 L W W W W
3 Yeni Orduspor 6 4 0 2 12:5 +7 12 W L L W W
4 24 Erzincanspor 6 3 3 0 12:8 +4 12 D W D W W
5 Ankara Demirspor 6 3 1 2 14:9 +5 10 W D L L W
6 Beyoğlu Yeni Çarşı 5 3 1 1 10:5 +5 10 D W W W L
7 1461 Trabzon FK 6 2 2 2 12:10 +2 8 L D W W D
8 12 Bingölspor 6 2 2 2 7:7 0 8 W D L L W
9 Karacabey Belediyespor 5 2 2 1 6:7 -1 8 D W L W D
10 Kahramanmaraş İstiklal Spor 6 2 2 2 6:7 -1 8 D L W W L
11 Ankaragücü 5 2 1 2 9:5 +4 7 L L D W W
12 Serik Spor 6 1 2 3 5:9 -4 5 W D L L L
13 Kırklarelispor 5 1 1 3 4:7 -3 4 W L D L L
14 İnegölspor 5 1 1 3 6:10 -4 4 D L L L W
15 Fethiyespor 6 1 1 4 4:10 -6 4 L D W L L
16 Kütahyaspor 6 1 0 5 6:15 -9 3 L L L L L
17 İskenderunspor 5 0 1 4 5:15 -10 L L L L D
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Sakaryaspor 3 2 1 0 6:2 +4 7
2 Adana 01 FK 3 2 1 0 7:5 +2 7
3 Beyoğlu Yeni Çarşı 2 2 0 0 7:1 +6 6
4 Ankara Demirspor 3 2 0 1 11:6 +5 6
5 12 Bingölspor 3 2 0 1 4:3 +1 6
6 Yeni Orduspor 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 24 Erzincanspor 3 1 2 0 5:3 +2 5
8 1461 Trabzon FK 3 1 1 1 8:6 +2 4
9 Ankaragücü 3 1 1 1 5:3 +2 4
10 İnegölspor 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Kahramanmaraş İstiklal Spor 3 1 1 1 2:3 -1 4
12 Serik Spor 3 1 0 2 2:3 -1 3
13 Kütahyaspor 3 1 0 2 4:6 -2 3
14 Karacabey Belediyespor 3 0 2 1 4:7 -3 2
15 Fethiyespor 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 İskenderunspor 2 0 0 2 2:4 -2 0
17 Kırklarelispor 2 0 0 2 2:5 -3 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Sakaryaspor 3 3 0 0 9:4 +5 9
2 24 Erzincanspor 3 2 1 0 7:5 +2 7
3 Yeni Orduspor 3 2 0 1 9:3 +6 6
4 Karacabey Belediyespor 2 2 0 0 2:0 +2 6
5 Adana 01 FK 3 2 0 1 5:5 0 6
6 1461 Trabzon FK 3 1 1 1 4:4 0 4
7 Kahramanmaraş İstiklal Spor 3 1 1 1 4:4 0 4
8 Ankara Demirspor 3 1 1 1 3:3 0 4
9 Kırklarelispor 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Beyoğlu Yeni Çarşı 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Ankaragücü 2 1 0 1 4:2 +2 3
12 Fethiyespor 3 1 0 2 3:5 -2 3
13 12 Bingölspor 3 0 2 1 3:4 -1 2
14 Serik Spor 3 0 2 1 3:6 -3 2
15 İskenderunspor 3 0 1 2 3:11 -8 1
16 İnegölspor 2 0 0 2 2:6 -4 0
17 Kütahyaspor 3 0 0 3 2:9 -7 0