Ankaragücü vs Kahramanmaraş İstiklal Spor: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Ankaragücü
formă acasă
L W L D W
2. Lig
Eryaman Stadyumu
Sigla  Kahramanmaraş İstiklal Spor
formă în deplasare
L W D W L

Analiza AI a meciului

Ankaragücü
Kahramanmaraş İstiklal Spor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Ankaragücü (General) (Acasă) (Deplasare)
Kahramanmaraş İstiklal Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.80
2.30
3.30
2.45
2.60
2.30
Coeficient Peste 2.5
3.00
3.00
3.00
2.50
1.00
4.00
Coeficient GG
4.30
4.30
4.30
2.95
1.60
4.30
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Ankaragücü (General) (Acasă) (Deplasare)
Kahramanmaraş İstiklal Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L D W W
L W L D W
W W D L W
vs
D L W W L
W D D L W
L W D W L
Formă Peste 2.5
U U U O O
O O U U O
O O U U O
vs
O O U U O
U U U O U
O O O U O
Formă GG
N N Y Y Y
Y Y N Y Y
Y Y Y N Y
vs
Y Y N N Y
N N N Y N
Y Y Y N Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.30 3.20 3.40 Ankaragücü (General) (Acasă) (Deplasare)
2.30 1.40 3.20 Kahramanmaraş İstiklal Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
Ankaragücü +1.00
Ankaragücü +1.90
Ankaragücü +0.10
Ankaragücü +0.90
Ankaragücü +1.80
Egalitate
Ankaragücü +1.10
Ankaragücü +2.00
Ankaragücü +0.20
Media goluri marcate/meci
2.10 2.00 2.20 Ankaragücü (General) (Acasă) (Deplasare)
1.20 0.80 1.60 Kahramanmaraş İstiklal Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
Ankaragücü +0.90
Ankaragücü +1.30
Ankaragücü +0.50
Ankaragücü +0.80
Ankaragücü +1.20
Ankaragücü +0.40
Ankaragücü +1.00
Ankaragücü +1.40
Ankaragücü +0.60
Media goluri primite/meci
1.20 1.20 1.20 Ankaragücü (General) (Acasă) (Deplasare)
1.10 0.60 1.60 Kahramanmaraş İstiklal Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Kahramanmaraş İstiklal Spor
Mai bine: Kahramanmaraş İstiklal Spor
Mai bine: Ankaragücü
Mai bine: Kahramanmaraş İstiklal Spor
Mai bine: Kahramanmaraş İstiklal Spor
Mai bine: Ankaragücü
Mai bine: Kahramanmaraş İstiklal Spor
Mai bine: Kahramanmaraş İstiklal Spor
Mai bine: Ankaragücü
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Ankaragücü
Kahramanmaraş İstiklal Spor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Ankaragücü (General) (Acasă) (Deplasare)
Kahramanmaraş İstiklal Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 2.1 2 2.2 1.2 0.8 1.6
Goluri primite/meci 1.2 1.2 1.2 1.1 0.6 1.6
Goluri totale/meci 3.3 3.2 3.4 2.3 1.4 3.2
Rată GG 80% 80% 80% 50% 20% 80%
Rată meciuri fără gol primit 0% 0% 0% 50% 80% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din 2. Lig - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Ankaragücü
Kahramanmaraş İstiklal Spor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Ankaragücü (General) (Acasă) (Deplasare)
Kahramanmaraş İstiklal Spor (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

2. Lig · Lig B: Red Group

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Sakaryaspor 6 5 1 0 15:6 +9 16 W W W W D
2 Adana 01 FK 6 4 1 1 12:10 +2 13 L W W W W
3 Yeni Orduspor 6 4 0 2 12:5 +7 12 W L L W W
4 24 Erzincanspor 6 3 3 0 12:8 +4 12 D W D W W
5 Ankara Demirspor 6 3 1 2 14:9 +5 10 W D L L W
6 Beyoğlu Yeni Çarşı 5 3 1 1 10:5 +5 10 D W W W L
7 1461 Trabzon FK 6 2 2 2 12:10 +2 8 L D W W D
8 12 Bingölspor 6 2 2 2 7:7 0 8 W D L L W
9 Karacabey Belediyespor 5 2 2 1 6:7 -1 8 D W L W D
10 Kahramanmaraş İstiklal Spor 6 2 2 2 6:7 -1 8 D L W W L
11 Ankaragücü 5 2 1 2 9:5 +4 7 L L D W W
12 Serik Spor 6 1 2 3 5:9 -4 5 W D L L L
13 Kırklarelispor 5 1 1 3 4:7 -3 4 W L D L L
14 İnegölspor 5 1 1 3 6:10 -4 4 D L L L W
15 Fethiyespor 6 1 1 4 4:10 -6 4 L D W L L
16 Kütahyaspor 6 1 0 5 6:15 -9 3 L L L L L
17 İskenderunspor 5 0 1 4 5:15 -10 L L L L D
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Sakaryaspor 3 2 1 0 6:2 +4 7
2 Adana 01 FK 3 2 1 0 7:5 +2 7
3 Beyoğlu Yeni Çarşı 2 2 0 0 7:1 +6 6
4 Ankara Demirspor 3 2 0 1 11:6 +5 6
5 12 Bingölspor 3 2 0 1 4:3 +1 6
6 Yeni Orduspor 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 24 Erzincanspor 3 1 2 0 5:3 +2 5
8 1461 Trabzon FK 3 1 1 1 8:6 +2 4
9 Ankaragücü 3 1 1 1 5:3 +2 4
10 İnegölspor 3 1 1 1 4:4 0 4
11 Kahramanmaraş İstiklal Spor 3 1 1 1 2:3 -1 4
12 Serik Spor 3 1 0 2 2:3 -1 3
13 Kütahyaspor 3 1 0 2 4:6 -2 3
14 Karacabey Belediyespor 3 0 2 1 4:7 -3 2
15 Fethiyespor 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 İskenderunspor 2 0 0 2 2:4 -2 0
17 Kırklarelispor 2 0 0 2 2:5 -3 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Sakaryaspor 3 3 0 0 9:4 +5 9
2 24 Erzincanspor 3 2 1 0 7:5 +2 7
3 Yeni Orduspor 3 2 0 1 9:3 +6 6
4 Karacabey Belediyespor 2 2 0 0 2:0 +2 6
5 Adana 01 FK 3 2 0 1 5:5 0 6
6 1461 Trabzon FK 3 1 1 1 4:4 0 4
7 Kahramanmaraş İstiklal Spor 3 1 1 1 4:4 0 4
8 Ankara Demirspor 3 1 1 1 3:3 0 4
9 Kırklarelispor 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Beyoğlu Yeni Çarşı 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Ankaragücü 2 1 0 1 4:2 +2 3
12 Fethiyespor 3 1 0 2 3:5 -2 3
13 12 Bingölspor 3 0 2 1 3:4 -1 2
14 Serik Spor 3 0 2 1 3:6 -3 2
15 İskenderunspor 3 0 1 2 3:11 -8 1
16 İnegölspor 2 0 0 2 2:6 -4 0
17 Kütahyaspor 3 0 0 3 2:9 -7 0