Kastamonuspor vs Isparta 32 Spor H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Kastamonuspor
thuisvorm
D L L W W
2. Lig
Kastamonu Gazi Stadyumu
Logo van Isparta 32 Spor
uitvorm
W L L W W

AI-wedstrijdinzichten

Kastamonuspor
Isparta 32 Spor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Kastamonuspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Isparta 32 Spor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.15
2.30
0.00
3.15
3.30
3.00
Over 2.5-coëfficiënt
4.00
4.00
4.00
3.00
3.00
3.00
BTS-coëfficiënt
2.90
2.90
2.90
3.60
3.60
3.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Kastamonuspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Isparta 32 Spor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L W L W L
D L L W W
L L L L L
vs
L D W W W
W W L D W
W L L W W
Over 2.5-vorm
O U O O U
O O O U O
O O O O U
vs
U O O U O
U O O O U
O U U O O
BTS-vorm
N N Y Y N
Y N N N Y
N Y N Y N
vs
N Y Y N Y
N Y Y Y N
Y N N Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.60 3.20 4.00 Kastamonuspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.10 2.80 3.40 Isparta 32 Spor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Kastamonuspor +0.50
Kastamonuspor +0.80
Kastamonuspor +0.20
Kastamonuspor +0.10
Kastamonuspor +0.40
Isparta 32 Spor +0.20
Kastamonuspor +0.90
Kastamonuspor +1.20
Kastamonuspor +0.60
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
0.80 1.00 0.60 Kastamonuspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.70 1.60 1.80 Isparta 32 Spor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Isparta 32 Spor +0.90
Isparta 32 Spor +0.80
Isparta 32 Spor +1.00
Isparta 32 Spor +0.70
Isparta 32 Spor +0.60
Isparta 32 Spor +0.80
Isparta 32 Spor +1.10
Isparta 32 Spor +1.00
Isparta 32 Spor +1.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.80 2.20 3.40 Kastamonuspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.40 1.20 1.60 Isparta 32 Spor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Isparta 32 Spor beter
Isparta 32 Spor beter
Isparta 32 Spor beter
Isparta 32 Spor beter
Isparta 32 Spor beter
Isparta 32 Spor beter
Isparta 32 Spor beter
Isparta 32 Spor beter
Isparta 32 Spor beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Kastamonuspor
Isparta 32 Spor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Kastamonuspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Isparta 32 Spor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 0.8 1 0.6 1.7 1.6 1.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.8 2.2 3.4 1.4 1.2 1.6
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.6 3.2 4 3.1 2.8 3.4
BTS-percentage 40% 40% 40% 60% 60% 60%
Clean sheet-percentage 10% 20% 0% 20% 40% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen 2. Lig-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Kastamonuspor
Isparta 32 Spor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Kastamonuspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Isparta 32 Spor (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

2. Lig · Lig B: White Group

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16:7 +9 16 W W W W W
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13:9 +4 15 W L W W W
3 Elazığspor 6 4 1 1 15:4 +11 13 W W D L W
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 +4 12 W D D D W
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13:8 +5 10 D W L W L
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11:8 +3 10 L D W L W
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 +1 10 L D W W W
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10:9 +1 9 D D L D W
9 Menemen FK 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W W W L
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 0 7 L W W L L
11 Somaspor 5 2 1 2 8:10 -2 7 D W L W L
12 68 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10:9 +1 6 W D L L D
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 -4 6 W L L W L
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 -10 3 L W L W L
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7:11 -4 2 L D L L D
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4:14 -10 0 L L L L L
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -5 D L W L L
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6:9 -3 L D L L W
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Muş Sport Klübü 3 3 0 0 8:2 +6 9
2 Aliağa FAŞ 3 3 0 0 5:1 +4 9
3 Güzide Gebzespor 3 2 1 0 3:1 +2 7
4 Elazığspor 3 2 0 1 10:4 +6 6
5 Menemen FK 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Kastamonuspor 3 2 0 1 3:6 -3 6
7 Şanlıurfaspor 3 1 2 0 3:2 +1 5
8 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 4:2 +2 4
9 Isparta 32 Spor 3 1 1 1 5:5 0 4
10 Erbaaspor 3 1 1 1 9:10 -1 4
11 İnegöl Kafkas Gençlik 3 1 0 2 5:5 0 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 3:4 -1 3
13 Adana Demirspor 3 1 0 2 3:5 -2 3
14 Hatayspor 3 1 0 2 2:5 -3 3
15 Sebat Gençlikspor 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Somaspor 2 0 1 1 4:6 -2 1
17 Çorluspor 1947 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 3:9 -6 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Çorluspor 1947 3 3 0 0 10:2 +8 9
2 Elazığspor 3 2 1 0 5:0 +5 7
3 Muş Sport Klübü 3 2 1 0 8:5 +3 7
4 İnegöl Kafkas Gençlik 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Isparta 32 Spor 3 2 0 1 6:5 +1 6
6 Aliağa FAŞ 3 2 0 1 8:8 0 6
7 Somaspor 3 2 0 1 4:4 0 6
8 Güzide Gebzespor 3 1 2 0 6:4 +2 5
9 Şanlıurfaspor 3 1 1 1 7:7 0 4
10 Adana Demirspor 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Erbaaspor 3 1 0 2 5:4 +1 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 1:4 -3 3
13 Menemen FK 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 6:7 -1 2
15 Hatayspor 3 0 1 2 0:2 -2 1
16 Sebat Gençlikspor 2 0 0 2 3:6 -3 0
17 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 1:5 -4 0
18 Kastamonuspor 3 0 0 3 1:8 -7 0