Kastamonuspor vs Isparta 32 Spor: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Kastamonuspor
formă acasă
D L L W W
2. Lig
Kastamonu Gazi Stadyumu
Sigla Isparta 32 Spor
formă în deplasare
W L L W W

Analiza AI a meciului

Kastamonuspor
Isparta 32 Spor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Kastamonuspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Isparta 32 Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.15
2.30
0.00
3.15
3.30
3.00
Coeficient Peste 2.5
4.00
4.00
4.00
3.00
3.00
3.00
Coeficient GG
2.90
2.90
2.90
3.60
3.60
3.60
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Kastamonuspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Isparta 32 Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L W L W L
D L L W W
L L L L L
vs
L D W W W
W W L D W
W L L W W
Formă Peste 2.5
O U O O U
O O O U O
O O O O U
vs
U O O U O
U O O O U
O U U O O
Formă GG
N N Y Y N
Y N N N Y
N Y N Y N
vs
N Y Y N Y
N Y Y Y N
Y N N Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.60 3.20 4.00 Kastamonuspor (General) (Acasă) (Deplasare)
3.10 2.80 3.40 Isparta 32 Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
Kastamonuspor +0.50
Kastamonuspor +0.80
Kastamonuspor +0.20
Kastamonuspor +0.10
Kastamonuspor +0.40
Isparta 32 Spor +0.20
Kastamonuspor +0.90
Kastamonuspor +1.20
Kastamonuspor +0.60
Media goluri marcate/meci
0.80 1.00 0.60 Kastamonuspor (General) (Acasă) (Deplasare)
1.70 1.60 1.80 Isparta 32 Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
Isparta 32 Spor +0.90
Isparta 32 Spor +0.80
Isparta 32 Spor +1.00
Isparta 32 Spor +0.70
Isparta 32 Spor +0.60
Isparta 32 Spor +0.80
Isparta 32 Spor +1.10
Isparta 32 Spor +1.00
Isparta 32 Spor +1.20
Media goluri primite/meci
2.80 2.20 3.40 Kastamonuspor (General) (Acasă) (Deplasare)
1.40 1.20 1.60 Isparta 32 Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Isparta 32 Spor
Mai bine: Isparta 32 Spor
Mai bine: Isparta 32 Spor
Mai bine: Isparta 32 Spor
Mai bine: Isparta 32 Spor
Mai bine: Isparta 32 Spor
Mai bine: Isparta 32 Spor
Mai bine: Isparta 32 Spor
Mai bine: Isparta 32 Spor
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Kastamonuspor
Isparta 32 Spor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Kastamonuspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Isparta 32 Spor (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 0.8 1 0.6 1.7 1.6 1.8
Goluri primite/meci 2.8 2.2 3.4 1.4 1.2 1.6
Goluri totale/meci 3.6 3.2 4 3.1 2.8 3.4
Rată GG 40% 40% 40% 60% 60% 60%
Rată meciuri fără gol primit 10% 20% 0% 20% 40% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din 2. Lig - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Kastamonuspor
Isparta 32 Spor

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Kastamonuspor (General) (Acasă) (Deplasare)
Isparta 32 Spor (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

2. Lig · Lig B: White Group

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16:7 +9 16 W W W W W
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13:9 +4 15 W L W W W
3 Elazığspor 6 4 1 1 15:4 +11 13 W W D L W
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 +4 12 W D D D W
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13:8 +5 10 D W L W L
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11:8 +3 10 L D W L W
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 +1 10 L D W W W
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10:9 +1 9 D D L D W
9 Menemen FK 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W W W L
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 0 7 L W W L L
11 Somaspor 5 2 1 2 8:10 -2 7 D W L W L
12 68 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10:9 +1 6 W D L L D
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 -4 6 W L L W L
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 -10 3 L W L W L
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7:11 -4 2 L D L L D
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4:14 -10 0 L L L L L
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -5 D L W L L
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6:9 -3 L D L L W
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Muş Sport Klübü 3 3 0 0 8:2 +6 9
2 Aliağa FAŞ 3 3 0 0 5:1 +4 9
3 Güzide Gebzespor 3 2 1 0 3:1 +2 7
4 Elazığspor 3 2 0 1 10:4 +6 6
5 Menemen FK 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Kastamonuspor 3 2 0 1 3:6 -3 6
7 Şanlıurfaspor 3 1 2 0 3:2 +1 5
8 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 4:2 +2 4
9 Isparta 32 Spor 3 1 1 1 5:5 0 4
10 Erbaaspor 3 1 1 1 9:10 -1 4
11 İnegöl Kafkas Gençlik 3 1 0 2 5:5 0 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 3:4 -1 3
13 Adana Demirspor 3 1 0 2 3:5 -2 3
14 Hatayspor 3 1 0 2 2:5 -3 3
15 Sebat Gençlikspor 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Somaspor 2 0 1 1 4:6 -2 1
17 Çorluspor 1947 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 3:9 -6 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Çorluspor 1947 3 3 0 0 10:2 +8 9
2 Elazığspor 3 2 1 0 5:0 +5 7
3 Muş Sport Klübü 3 2 1 0 8:5 +3 7
4 İnegöl Kafkas Gençlik 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Isparta 32 Spor 3 2 0 1 6:5 +1 6
6 Aliağa FAŞ 3 2 0 1 8:8 0 6
7 Somaspor 3 2 0 1 4:4 0 6
8 Güzide Gebzespor 3 1 2 0 6:4 +2 5
9 Şanlıurfaspor 3 1 1 1 7:7 0 4
10 Adana Demirspor 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Erbaaspor 3 1 0 2 5:4 +1 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 1:4 -3 3
13 Menemen FK 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 6:7 -1 2
15 Hatayspor 3 0 1 2 0:2 -2 1
16 Sebat Gençlikspor 2 0 0 2 3:6 -3 0
17 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 1:5 -4 0
18 Kastamonuspor 3 0 0 3 1:8 -7 0