Menemen FK vs Hatayspor H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Menemen FK
thuisvorm
L W L W W
2. Lig
Menemen Şehir Stadı
Logo van Hatayspor
uitvorm
D L L

AI-wedstrijdinzichten

Menemen FK
Hatayspor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Menemen FK (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hatayspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.50
3.00
2.00
1.08
1.67
0.50
Over 2.5-coëfficiënt
3.50
4.00
3.00
0.83
1.67
0.00
BTS-coëfficiënt
2.90
3.60
2.20
1.25
1.50
1.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Menemen FK (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hatayspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L W W W L
L W L W W
L W L W L
vs
D L W L L
L W L
D L L
Over 2.5-vorm
O O U U U
O O O O U
O O O U U
vs
U U U U O
U U O
U U U
BTS-vorm
N N N N N
Y Y Y N N
N Y N N N
vs
N N N N N
N N N
N N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.60 3.20 4.00 Menemen FK (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 2.33 0.67 Hatayspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Menemen FK +2.10
Menemen FK +1.27
Menemen FK +2.93
Menemen FK +1.70
Menemen FK +0.87
Menemen FK +2.53
Menemen FK +2.50
Menemen FK +1.67
Menemen FK +3.33
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.50 1.80 1.20 Menemen FK (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.33 0.67 0.00 Hatayspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Menemen FK +1.17
Menemen FK +0.83
Menemen FK +1.50
Menemen FK +1.47
Menemen FK +1.13
Menemen FK +1.80
Menemen FK +0.87
Menemen FK +0.53
Menemen FK +1.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.10 1.40 2.80 Menemen FK (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.17 1.67 0.67 Hatayspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hatayspor beter
Hatayspor beter
Hatayspor beter
Hatayspor beter
Menemen FK beter
Hatayspor beter
Hatayspor beter
Hatayspor beter
Hatayspor beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Menemen FK
Hatayspor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Menemen FK (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hatayspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.5 1.8 1.2 0.33 0.67 0
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.1 1.4 2.8 1.17 1.67 0.67
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.6 3.2 4 1.5 2.33 0.67
BTS-percentage 40% 60% 20% 0% 0% 0%
Clean sheet-percentage 30% 40% 20% 33% 33% 33%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen 2. Lig-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Menemen FK
Hatayspor

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Menemen FK (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hatayspor (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

2. Lig · Lig B: White Group

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16:7 +9 16 W W W W W
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13:9 +4 15 W L W W W
3 Elazığspor 6 4 1 1 15:4 +11 13 W W D L W
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9:5 +4 12 W D D D W
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13:8 +5 10 D W L W L
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11:8 +3 10 L D W L W
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11:10 +1 10 L D W W W
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10:9 +1 9 D D L D W
9 Menemen FK 6 3 0 3 7:8 -1 9 L W W W L
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14:14 0 7 L W W L L
11 Somaspor 5 2 1 2 8:10 -2 7 D W L W L
12 68 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10:9 +1 6 W D L L D
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4:8 -4 6 W L L W L
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4:14 -10 3 L W L W L
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7:11 -4 2 L D L L D
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4:14 -10 0 L L L L L
17 Hatayspor 6 1 1 4 2:7 -5 D L W L L
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6:9 -3 L D L L W
  • Promotion - 1. Lig
  • Promotion - 2. Lig Play Offs (Play Offs)
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Muş Sport Klübü 3 3 0 0 8:2 +6 9
2 Aliağa FAŞ 3 3 0 0 5:1 +4 9
3 Güzide Gebzespor 3 2 1 0 3:1 +2 7
4 Elazığspor 3 2 0 1 10:4 +6 6
5 Menemen FK 3 2 0 1 6:3 +3 6
6 Kastamonuspor 3 2 0 1 3:6 -3 6
7 Şanlıurfaspor 3 1 2 0 3:2 +1 5
8 68 Aksaray Belediyespor 3 1 1 1 4:2 +2 4
9 Isparta 32 Spor 3 1 1 1 5:5 0 4
10 Erbaaspor 3 1 1 1 9:10 -1 4
11 İnegöl Kafkas Gençlik 3 1 0 2 5:5 0 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 3:4 -1 3
13 Adana Demirspor 3 1 0 2 3:5 -2 3
14 Hatayspor 3 1 0 2 2:5 -3 3
15 Sebat Gençlikspor 3 0 2 1 4:5 -1 2
16 Somaspor 2 0 1 1 4:6 -2 1
17 Çorluspor 1947 3 0 1 2 3:6 -3 1
18 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 3:9 -6 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Çorluspor 1947 3 3 0 0 10:2 +8 9
2 Elazığspor 3 2 1 0 5:0 +5 7
3 Muş Sport Klübü 3 2 1 0 8:5 +3 7
4 İnegöl Kafkas Gençlik 3 2 1 0 6:3 +3 7
5 Isparta 32 Spor 3 2 0 1 6:5 +1 6
6 Aliağa FAŞ 3 2 0 1 8:8 0 6
7 Somaspor 3 2 0 1 4:4 0 6
8 Güzide Gebzespor 3 1 2 0 6:4 +2 5
9 Şanlıurfaspor 3 1 1 1 7:7 0 4
10 Adana Demirspor 3 1 1 1 3:4 -1 4
11 Erbaaspor 3 1 0 2 5:4 +1 3
12 Ankaraspor 3 1 0 2 1:4 -3 3
13 Menemen FK 3 1 0 2 1:5 -4 3
14 68 Aksaray Belediyespor 3 0 2 1 6:7 -1 2
15 Hatayspor 3 0 1 2 0:2 -2 1
16 Sebat Gençlikspor 2 0 0 2 3:6 -3 0
17 Arnavutköy Belediyespor 3 0 0 3 1:5 -4 0
18 Kastamonuspor 3 0 0 3 1:8 -7 0