Colorado Springs vs FC Tulsa H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Colorado Springs
thuisvorm
W L W D D
USL Championship
Weidner Field
Logo van FC Tulsa
uitvorm
D L D D D

AI-wedstrijdinzichten

Colorado Springs
FC Tulsa

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Colorado Springs (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Tulsa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.60
2.60
2.60
2.25
3.30
1.20
Over 2.5-coëfficiënt
2.00
2.00
2.00
1.00
0.00
2.00
BTS-coëfficiënt
2.80
2.30
3.30
2.60
2.20
3.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Colorado Springs (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Tulsa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W D D D D
W L W D D
L W W D D
vs
D D W D D
W L W W D
D L D D D
Over 2.5-vorm
O U U U U
O U O U U
O U O U U
vs
O U U U U
U U U U U
U O O U U
BTS-vorm
Y N N N Y
Y N Y N N
Y N Y N Y
vs
Y Y N Y N
N N N N Y
N Y Y Y N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.50 1.80 3.20 Colorado Springs (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.50 1.20 1.80 FC Tulsa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Colorado Springs +1.00
Colorado Springs +1.30
Colorado Springs +0.70
Colorado Springs +0.30
Colorado Springs +0.60
Gelijk
Colorado Springs +1.70
Colorado Springs +2.00
Colorado Springs +1.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.30 1.00 1.60 Colorado Springs (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.80 0.80 0.80 FC Tulsa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Colorado Springs +0.50
Colorado Springs +0.50
Colorado Springs +0.50
Colorado Springs +0.20
Colorado Springs +0.20
Colorado Springs +0.20
Colorado Springs +0.80
Colorado Springs +0.80
Colorado Springs +0.80
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.20 0.80 1.60 Colorado Springs (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.70 0.40 1.00 FC Tulsa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Tulsa beter
FC Tulsa beter
FC Tulsa beter
FC Tulsa beter
FC Tulsa beter
Colorado Springs beter
FC Tulsa beter
FC Tulsa beter
FC Tulsa beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Colorado Springs
FC Tulsa

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Colorado Springs (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Tulsa (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.3 1 1.6 0.8 0.8 0.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.2 0.8 1.6 0.7 0.4 1
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.5 1.8 3.2 1.5 1.2 1.8
BTS-percentage 50% 40% 60% 40% 20% 60%
Clean sheet-percentage 40% 40% 40% 50% 60% 40%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen USL Championship-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Colorado Springs
FC Tulsa

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Colorado Springs (Algemeen) (Thuis) (Uit)
FC Tulsa (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

USL Championship

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 El Paso Locomotive 28 15 5 8 48:36 +12 50 W W D L W
2 New Mexico United 28 14 7 7 44:33 +11 49 D L L W W
3 Sacramento Republic 28 11 12 5 38:26 +12 45 D W W D D
4 Lexington 28 13 5 10 49:33 +16 44 W W W W D
5 FC Tulsa 28 11 10 7 32:25 +7 43 D D W D D
6 Colorado Springs 28 11 8 9 41:38 +3 41 W D D D D
7 Orange County SC 28 10 9 9 37:44 -7 39 L L W L L
8 San Antonio 28 9 12 7 29:29 0 39 L D D L D
9 Phoenix Rising 28 9 9 10 39:42 -3 36 W L L L W
10 Las Vegas Lights 28 10 6 12 37:41 -4 36 W D L W L
11 Oakland Roots 28 8 11 9 33:35 -2 35 L W W D D
12 Monterey Bay 28 5 6 17 30:50 -20 21 D L L W L
  • Play Offs: 1/8-finals
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 New Mexico United 15 9 3 3 26:18 +8 30
2 Lexington 15 9 2 4 28:14 +14 29
3 Sacramento Republic 14 8 4 2 24:12 +12 28
4 Colorado Springs 14 7 4 3 23:15 +8 25
5 Phoenix Rising 14 7 4 3 26:20 +6 25
6 FC Tulsa 14 7 4 3 14:8 +6 25
7 El Paso Locomotive 13 7 3 3 23:20 +3 24
8 San Antonio 13 5 5 3 14:12 +2 20
9 Las Vegas Lights 14 5 5 4 15:14 +1 20
10 Oakland Roots 15 4 6 5 17:18 -1 18
11 Orange County SC 14 5 3 6 15:20 -5 18
12 Monterey Bay 13 4 3 6 17:20 -3 15
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 El Paso Locomotive 15 8 2 5 25:16 +9 26
2 Orange County SC 14 5 6 3 22:24 -2 21
3 New Mexico United 13 5 4 4 18:15 +3 19
4 San Antonio 15 4 7 4 15:17 -2 19
5 FC Tulsa 14 4 6 4 18:17 +1 18
6 Sacramento Republic 14 3 8 3 14:14 0 17
7 Oakland Roots 13 4 5 4 16:17 -1 17
8 Las Vegas Lights 14 5 1 8 22:27 -5 16
9 Colorado Springs 14 4 4 6 18:23 -5 16
10 Lexington 13 4 3 6 21:19 +2 15
11 Phoenix Rising 14 2 5 7 13:22 -9 11
12 Monterey Bay 15 1 3 11 13:30 -17 6

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.