Colorado Springs vs FC Tulsa: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Colorado Springs
formă acasă
W L W D D
USL Championship
Weidner Field
Sigla FC Tulsa
formă în deplasare
D L D D D

Analiza AI a meciului

Colorado Springs
FC Tulsa

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Colorado Springs (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Tulsa (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.60
2.60
2.60
2.25
3.30
1.20
Coeficient Peste 2.5
2.00
2.00
2.00
1.00
0.00
2.00
Coeficient GG
2.80
2.30
3.30
2.60
2.20
3.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Colorado Springs (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Tulsa (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
W D D D D
W L W D D
L W W D D
vs
D D W D D
W L W W D
D L D D D
Formă Peste 2.5
O U U U U
O U O U U
O U O U U
vs
O U U U U
U U U U U
U O O U U
Formă GG
Y N N N Y
Y N Y N N
Y N Y N Y
vs
Y Y N Y N
N N N N Y
N Y Y Y N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.50 1.80 3.20 Colorado Springs (General) (Acasă) (Deplasare)
1.50 1.20 1.80 FC Tulsa (General) (Acasă) (Deplasare)
Colorado Springs +1.00
Colorado Springs +1.30
Colorado Springs +0.70
Colorado Springs +0.30
Colorado Springs +0.60
Egalitate
Colorado Springs +1.70
Colorado Springs +2.00
Colorado Springs +1.40
Media goluri marcate/meci
1.30 1.00 1.60 Colorado Springs (General) (Acasă) (Deplasare)
0.80 0.80 0.80 FC Tulsa (General) (Acasă) (Deplasare)
Colorado Springs +0.50
Colorado Springs +0.50
Colorado Springs +0.50
Colorado Springs +0.20
Colorado Springs +0.20
Colorado Springs +0.20
Colorado Springs +0.80
Colorado Springs +0.80
Colorado Springs +0.80
Media goluri primite/meci
1.20 0.80 1.60 Colorado Springs (General) (Acasă) (Deplasare)
0.70 0.40 1.00 FC Tulsa (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: FC Tulsa
Mai bine: FC Tulsa
Mai bine: FC Tulsa
Mai bine: FC Tulsa
Mai bine: FC Tulsa
Mai bine: Colorado Springs
Mai bine: FC Tulsa
Mai bine: FC Tulsa
Mai bine: FC Tulsa
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Colorado Springs
FC Tulsa

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Colorado Springs (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Tulsa (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.3 1 1.6 0.8 0.8 0.8
Goluri primite/meci 1.2 0.8 1.6 0.7 0.4 1
Goluri totale/meci 2.5 1.8 3.2 1.5 1.2 1.8
Rată GG 50% 40% 60% 40% 20% 60%
Rată meciuri fără gol primit 40% 40% 40% 50% 60% 40%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din USL Championship - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Colorado Springs
FC Tulsa

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Colorado Springs (General) (Acasă) (Deplasare)
FC Tulsa (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

USL Championship

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 El Paso Locomotive 28 15 5 8 48:36 +12 50 W W D L W
2 New Mexico United 28 14 7 7 44:33 +11 49 D L L W W
3 Sacramento Republic 28 11 12 5 38:26 +12 45 D W W D D
4 Lexington 28 13 5 10 49:33 +16 44 W W W W D
5 FC Tulsa 28 11 10 7 32:25 +7 43 D D W D D
6 Colorado Springs 28 11 8 9 41:38 +3 41 W D D D D
7 Orange County SC 28 10 9 9 37:44 -7 39 L L W L L
8 San Antonio 28 9 12 7 29:29 0 39 L D D L D
9 Phoenix Rising 28 9 9 10 39:42 -3 36 W L L L W
10 Las Vegas Lights 28 10 6 12 37:41 -4 36 W D L W L
11 Oakland Roots 28 8 11 9 33:35 -2 35 L W W D D
12 Monterey Bay 28 5 6 17 30:50 -20 21 D L L W L
  • Play Offs: 1/8-finals
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 New Mexico United 15 9 3 3 26:18 +8 30
2 Lexington 15 9 2 4 28:14 +14 29
3 Sacramento Republic 14 8 4 2 24:12 +12 28
4 Colorado Springs 14 7 4 3 23:15 +8 25
5 Phoenix Rising 14 7 4 3 26:20 +6 25
6 FC Tulsa 14 7 4 3 14:8 +6 25
7 El Paso Locomotive 13 7 3 3 23:20 +3 24
8 San Antonio 13 5 5 3 14:12 +2 20
9 Las Vegas Lights 14 5 5 4 15:14 +1 20
10 Oakland Roots 15 4 6 5 17:18 -1 18
11 Orange County SC 14 5 3 6 15:20 -5 18
12 Monterey Bay 13 4 3 6 17:20 -3 15
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 El Paso Locomotive 15 8 2 5 25:16 +9 26
2 Orange County SC 14 5 6 3 22:24 -2 21
3 New Mexico United 13 5 4 4 18:15 +3 19
4 San Antonio 15 4 7 4 15:17 -2 19
5 FC Tulsa 14 4 6 4 18:17 +1 18
6 Sacramento Republic 14 3 8 3 14:14 0 17
7 Oakland Roots 13 4 5 4 16:17 -1 17
8 Las Vegas Lights 14 5 1 8 22:27 -5 16
9 Colorado Springs 14 4 4 6 18:23 -5 16
10 Lexington 13 4 3 6 21:19 +2 15
11 Phoenix Rising 14 2 5 7 13:22 -9 11
12 Monterey Bay 15 1 3 11 13:30 -17 6

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.