Logo drużyny Cagliari U20

Cagliari U20

Flaga: Włochy Włochy • Campionato Primavera - 1
W L D D L Ostatnia forma

Następny mecz

Campionato Primavera - 1 •

Logo drużyny Cagliari U20 Cagliari U20
VS
Campioni d'Italia 1969/70 Asseminello Zapowiedź meczu

Forma drużyny

Ostatnich 7 meczów

W L W L D D L
Zwycięstwa 2 29%
Remisy 2 29%
Porażki 3 43%

Kluczowe liczby

Gole strzelone/mecz 1.29
Gole stracone/mecz 2.08
Wskaźnik zwycięstw 29%
Wskaźnik GG 75%
Wskaźnik czystego konta 13%

Ostatnich 7 meczów

Gole strzelone/mecz 1.33
Gole stracone/mecz 1.67
Wskaźnik zwycięstw 33%
Wskaźnik GG 100%
Wskaźnik czystego konta 0%

Ostatnie 3 mecze u siebie

Gole strzelone/mecz 1.25
Gole stracone/mecz 2.5
Wskaźnik zwycięstw 25%
Wskaźnik GG 50%
Wskaźnik czystego konta 25%

Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Trendy bramkowe

Powyżej 0.5 gola 100%
Powyżej 1.5 gola 100%
Powyżej 2.5 gola 58%
Powyżej 3.5 gola 42%
Obie strzelą 75%
Powyżej 0.5 gola 100%
Powyżej 1.5 gola 100%
Powyżej 2.5 gola 67%
Powyżej 3.5 gola 33%
Obie strzelą 100%
Powyżej 0.5 gola 100%
Powyżej 1.5 gola 100%
Powyżej 2.5 gola 50%
Powyżej 3.5 gola 50%
Obie strzelą 50%

Tabela ligowa

Campionato Primavera - 1

Zobacz pełną tabelę
# Klub R W R P Rb Pkt
7 Lazio U20 6 3 1 2 +2 10
8 Cesena U20 6 2 3 1 +1 9
9 Cagliari U20 6 2 2 2 -4 8
10 Lecce U20 6 1 4 1 +1 7
11 Hellas Verona U20 6 2 1 3 -1 7

Ostatnie mecze

Nadchodzące mecze

U siebie vs na wyjeździe

Dom Campioni d'Italia 1969/70 Asseminello

Rozegrane mecze
3
Wskaźnik zwycięstw
33%
Gole strzelone/mecz
1.33
Gole stracone/mecz
1.67
Wskaźnik GG
100%
Wskaźnik czystego konta
0%

Wyjazd

Rozegrane mecze
4
Wskaźnik zwycięstw
25%
Gole strzelone/mecz
1.25
Gole stracone/mecz
2.5
Wskaźnik GG
50%
Wskaźnik czystego konta
25%

Szczegółowe statystyki drużyn

Na mecz

Za Przeciw
Gole 1.29 2.08
Posiadanie piłki
Gole 1.33 1.67
Gole 1.25 2.5

W tych rozgrywkach nie rejestrujemy rzutów rożnych, kartek, spalonych ani fauli - tylko gole.

Prognozy na kolejne mecze

Dodatkowe analizy

  • Skuteczność w ataku

    Średnio 1.3 gola na mecz, a obie drużyny strzelały w 75% meczów.

  • Gra w obronie

    Traci średnio 2.1 gola na mecz i zachowuje czyste konto w 13% meczów.

  • Atut własnego boiska

    Wygrywa 33% meczów u siebie wobec 25% na wyjeździe - wyraźny atut własnego boiska.