Logo drużyny FC St. Pauli

FC St. Pauli

Flaga: Niemcy Niemcy • 2. Bundesliga
L D W D W Ostatnia forma

Następny mecz

2. Bundesliga •

VS
Logo drużyny FC St. Pauli FC St. Pauli
Heinz von Heiden-Arena Zapowiedź meczu

Forma drużyny

Ostatnich 7 meczów

D D L D W D W
Zwycięstwa 2 29%
Remisy 4 57%
Porażki 1 14%

Kluczowe liczby

Gole strzelone/mecz 1.46
Gole stracone/mecz 1.21
Wskaźnik zwycięstw 25%
Wskaźnik GG 75%
Wskaźnik czystego konta 25%

Ostatnich 7 meczów

Gole strzelone/mecz 1.25
Gole stracone/mecz 0.75
Wskaźnik zwycięstw 50%
Wskaźnik GG 50%
Wskaźnik czystego konta 50%

Ostatnie 4 mecze u siebie

Gole strzelone/mecz 1.67
Gole stracone/mecz 1.67
Wskaźnik zwycięstw 0%
Wskaźnik GG 100%
Wskaźnik czystego konta 0%

Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Trendy bramkowe

Powyżej 0.5 gola 100%
Powyżej 1.5 gola 88%
Powyżej 2.5 gola 46%
Powyżej 3.5 gola 33%
Obie strzelą 75%
Powyżej 0.5 gola 100%
Powyżej 1.5 gola 75%
Powyżej 2.5 gola 25%
Powyżej 3.5 gola 0%
Obie strzelą 50%
Powyżej 0.5 gola 100%
Powyżej 1.5 gola 100%
Powyżej 2.5 gola 67%
Powyżej 3.5 gola 67%
Obie strzelą 100%

Tabela ligowa

2. Bundesliga

Zobacz pełną tabelę
# Klub R W R P Rb Pkt
5 VfL Wolfsburg 7 3 3 1 +7 12
6 1. FC Kaiserslautern 7 3 3 1 +2 12
7 FC St. Pauli 7 2 4 1 +2 10
8 Energie Cottbus 7 2 2 3 -1 8
9 Arminia Bielefeld 7 2 2 3 -1 8

Ostatnie mecze

Nadchodzące mecze

U siebie vs na wyjeździe

Dom Millerntor-Stadion

Rozegrane mecze
4
Wskaźnik zwycięstw
50%
Gole strzelone/mecz
1.25
Gole stracone/mecz
0.75
Wskaźnik GG
50%
Wskaźnik czystego konta
50%

Wyjazd

Rozegrane mecze
3
Wskaźnik zwycięstw
0%
Gole strzelone/mecz
1.67
Gole stracone/mecz
1.67
Wskaźnik GG
100%
Wskaźnik czystego konta
0%

Szczegółowe statystyki drużyn

Na mecz

Za Przeciw
Gole 1.46 1.21
Rzuty rożne
Spalone
Faule
Żółte kartki
Czerwone kartki
Posiadanie piłki
Gole 1.25 0.75
Rzuty rożne
Spalone
Faule
Żółte kartki
Czerwone kartki
Posiadanie piłki
Gole 1.67 1.67
Rzuty rożne
Spalone
Faule
Żółte kartki
Czerwone kartki
Posiadanie piłki

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć

Prognozy na kolejne mecze

Dodatkowe analizy

  • Skuteczność w ataku

    Średnio 1.5 gola na mecz, a obie drużyny strzelały w 75% meczów.

  • Gra w obronie

    Traci średnio 1.2 gola na mecz i zachowuje czyste konto w 25% meczów.

  • Atut własnego boiska

    Wygrywa 50% meczów u siebie wobec 0% na wyjeździe - wyraźny atut własnego boiska.