Sigla FC St. Pauli

FC St. Pauli

Steagul Germania Germania • 2. Bundesliga
L D W D W Forma recentă

Următorul meci

2. Bundesliga •

VS
Sigla FC St. Pauli FC St. Pauli
Heinz von Heiden-Arena Previzualizare meci

Forma echipei

Ultimele 7 meciuri

D D L D W D W
Victorii 2 29%
Egaluri 4 57%
Înfrângeri 1 14%

Cifre cheie

Goluri marcate/meci 1.46
Goluri primite/meci 1.21
Rată de victorie 25%
Rată GG 75%
Rată meciuri fără gol primit 25%

Ultimele 7 meciuri

Goluri marcate/meci 1.25
Goluri primite/meci 0.75
Rată de victorie 50%
Rată GG 50%
Rată meciuri fără gol primit 50%

Ultimele 4 meciuri acasă

Goluri marcate/meci 1.67
Goluri primite/meci 1.67
Rată de victorie 0%
Rată GG 100%
Rată meciuri fără gol primit 0%

Ultimele 3 meciuri în deplasare

Tendințe de goluri

Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 88%
Peste 2.5 goluri 46%
Peste 3.5 goluri 33%
GG 75%
Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 75%
Peste 2.5 goluri 25%
Peste 3.5 goluri 0%
GG 50%
Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 100%
Peste 2.5 goluri 67%
Peste 3.5 goluri 67%
GG 100%

Clasament

2. Bundesliga

Vezi clasamentul complet
# Club J C E P G Pct
5 VfL Wolfsburg 7 3 3 1 +7 12
6 1. FC Kaiserslautern 7 3 3 1 +2 12
7 FC St. Pauli 7 2 4 1 +2 10
8 Energie Cottbus 7 2 2 3 -1 8
9 Arminia Bielefeld 7 2 2 3 -1 8

Meciuri recente

Meciuri viitoare

Acasă vs în deplasare

Acasă Millerntor-Stadion

Meciuri jucate
4
Rată de victorie
50%
Goluri marcate/meci
1.25
Goluri primite/meci
0.75
Rată GG
50%
Rată meciuri fără gol primit
50%

Deplasare

Meciuri jucate
3
Rată de victorie
0%
Goluri marcate/meci
1.67
Goluri primite/meci
1.67
Rată GG
100%
Rată meciuri fără gol primit
0%

Statistici detaliate ale echipelor

Pe meci

Pentru Împotrivă
Goluri 1.46 1.21
Cornere
Ofsaiduri
Faulturi
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii
Posesie
Goluri 1.25 0.75
Cornere
Ofsaiduri
Faulturi
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii
Posesie
Goluri 1.67 1.67
Cornere
Ofsaiduri
Faulturi
Cartonașe galbene
Cartonașe roșii
Posesie

Abonează-te pentru a vedea

Predicții pentru meciurile următoare

Analize suplimentare

  • Tiparul golurilor

    În medie 1.5 goluri pe meci, iar ambele echipe au marcat în 75% din meciuri.

  • Bilanț defensiv

    Primește în medie 1.2 goluri pe meci și nu ia gol în 25% din meciuri.

  • Avantajul terenului propriu

    Câștigă 50% din meciurile de acasă față de 0% în deplasare - un avantaj clar pe teren propriu.