Baník Ostrava U19 vs Viktoria Plzeň U19: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Baník Ostrava U19
forma u siebie
W W W W W
1. Liga U19
Areál SC Vista
Logo drużyny Viktoria Plzeň U19
forma na wyjeździe
W W W W W

Analiza meczu AI

Baník Ostrava U19
Viktoria Plzeň U19

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Baník Ostrava U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viktoria Plzeň U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
4.00
5.00
3.00
4.15
3.30
5.00
Współczynnik Powyżej 2.5
4.00
4.00
4.00
3.50
3.00
4.00
Współczynnik GG
3.60
4.30
2.90
2.75
3.30
2.20
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Baník Ostrava U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viktoria Plzeň U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
W L W W W
W W W W W
W W L L W
vs
W D W W W
W L W D W
W W W W W
Forma Powyżej 2.5
O O O O O
O U O O O
U O O O O
vs
O U O U U
O O O U U
O O O O U
Forma GG
Y N Y Y N
Y N Y Y Y
N Y Y N N
vs
N N N N N
Y Y Y N N
Y N N N N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.80 3.60 4.00 Baník Ostrava U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.60 3.60 3.60 Viktoria Plzeň U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Baník Ostrava U19 +0.20
Baník Ostrava U19 +0.20
Baník Ostrava U19 +0.20
Po równo
Po równo
Po równo
Baník Ostrava U19 +0.40
Baník Ostrava U19 +0.40
Baník Ostrava U19 +0.40
Śr. goli strzelonych/mecz
2.20 2.40 2.00 Baník Ostrava U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.90 2.40 3.40 Viktoria Plzeň U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viktoria Plzeň U19 +0.70
Viktoria Plzeň U19 +0.20
Viktoria Plzeň U19 +1.20
Viktoria Plzeň U19 +0.50
Po równo
Viktoria Plzeň U19 +1.00
Viktoria Plzeň U19 +0.90
Viktoria Plzeň U19 +0.40
Viktoria Plzeň U19 +1.40
Śr. goli straconych/mecz
1.60 1.20 2.00 Baník Ostrava U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.70 1.20 0.20 Viktoria Plzeň U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Viktoria Plzeň U19
Lepiej: Viktoria Plzeň U19
Lepiej: Viktoria Plzeň U19
Lepiej: Viktoria Plzeň U19
Po równo
Lepiej: Viktoria Plzeň U19
Lepiej: Viktoria Plzeň U19
Lepiej: Viktoria Plzeň U19
Lepiej: Viktoria Plzeň U19
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Baník Ostrava U19
Viktoria Plzeň U19

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Baník Ostrava U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viktoria Plzeň U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2.2 2.4 2 2.9 2.4 3.4
Gole stracone/mecz 1.6 1.2 2 0.7 1.2 0.2
Gole łącznie/mecz 3.8 3.6 4 3.6 3.6 3.6
Wskaźnik GG 60% 80% 40% 40% 60% 20%
Wskaźnik czystego konta 30% 20% 40% 60% 40% 80%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek 1. Liga U19 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Baník Ostrava U19
Viktoria Plzeň U19

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Baník Ostrava U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viktoria Plzeň U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

1. Liga U19

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.