Baník Ostrava U19 vs Viktoria Plzeň U19 H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Baník Ostrava U19
thuisvorm
W W W W W
1. Liga U19
Areál SC Vista
Logo van Viktoria Plzeň U19
uitvorm
W W W W W

AI-wedstrijdinzichten

Baník Ostrava U19
Viktoria Plzeň U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Baník Ostrava U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viktoria Plzeň U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
4.00
5.00
3.00
4.15
3.30
5.00
Over 2.5-coëfficiënt
4.00
4.00
4.00
3.50
3.00
4.00
BTS-coëfficiënt
3.60
4.30
2.90
2.75
3.30
2.20
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Baník Ostrava U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viktoria Plzeň U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
W L W W W
W W W W W
W W L L W
vs
W D W W W
W L W D W
W W W W W
Over 2.5-vorm
O O O O O
O U O O O
U O O O O
vs
O U O U U
O O O U U
O O O O U
BTS-vorm
Y N Y Y N
Y N Y Y Y
N Y Y N N
vs
N N N N N
Y Y Y N N
Y N N N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.80 3.60 4.00 Baník Ostrava U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.60 3.60 3.60 Viktoria Plzeň U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Baník Ostrava U19 +0.20
Baník Ostrava U19 +0.20
Baník Ostrava U19 +0.20
Gelijk
Gelijk
Gelijk
Baník Ostrava U19 +0.40
Baník Ostrava U19 +0.40
Baník Ostrava U19 +0.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.20 2.40 2.00 Baník Ostrava U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.90 2.40 3.40 Viktoria Plzeň U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viktoria Plzeň U19 +0.70
Viktoria Plzeň U19 +0.20
Viktoria Plzeň U19 +1.20
Viktoria Plzeň U19 +0.50
Gelijk
Viktoria Plzeň U19 +1.00
Viktoria Plzeň U19 +0.90
Viktoria Plzeň U19 +0.40
Viktoria Plzeň U19 +1.40
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.60 1.20 2.00 Baník Ostrava U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.70 1.20 0.20 Viktoria Plzeň U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viktoria Plzeň U19 beter
Viktoria Plzeň U19 beter
Viktoria Plzeň U19 beter
Viktoria Plzeň U19 beter
Gelijk
Viktoria Plzeň U19 beter
Viktoria Plzeň U19 beter
Viktoria Plzeň U19 beter
Viktoria Plzeň U19 beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Baník Ostrava U19
Viktoria Plzeň U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Baník Ostrava U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viktoria Plzeň U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.2 2.4 2 2.9 2.4 3.4
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.6 1.2 2 0.7 1.2 0.2
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.8 3.6 4 3.6 3.6 3.6
BTS-percentage 60% 80% 40% 40% 60% 20%
Clean sheet-percentage 30% 20% 40% 60% 40% 80%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen 1. Liga U19-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Baník Ostrava U19
Viktoria Plzeň U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Baník Ostrava U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Viktoria Plzeň U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

1. Liga U19

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.