Pardubice U19 vs Mladá Boleslav U19: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Pardubice U19
forma u siebie
L L L W L
1. Liga U19
Ohrazenice UMT
Logo drużyny Mladá Boleslav U19
forma na wyjeździe
L D W L L

Analiza meczu AI

Pardubice U19
Mladá Boleslav U19

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Pardubice U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Mladá Boleslav U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.15
1.00
1.30
2.65
4.00
1.30
Współczynnik Powyżej 2.5
3.00
4.00
2.00
4.00
5.00
3.00
Współczynnik GG
3.25
2.90
3.60
3.25
3.60
2.90
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Pardubice U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Mladá Boleslav U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L L W L L
L L L W L
D W L L L
vs
W W L L L
W W W W L
L D W L L
Forma Powyżej 2.5
O O O O O
O U O O O
U U U O O
vs
O U U O O
O O O O O
O O U U O
Forma GG
N Y Y Y N
Y N N Y N
Y N N Y Y
vs
Y N N Y N
N N Y Y Y
Y Y N N N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.80 4.60 3.00 Pardubice U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
4.00 5.20 2.80 Mladá Boleslav U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Mladá Boleslav U19 +0.20
Mladá Boleslav U19 +1.40
Pardubice U19 +1.00
Pardubice U19 +0.60
Mladá Boleslav U19 +0.60
Pardubice U19 +1.80
Mladá Boleslav U19 +1.00
Mladá Boleslav U19 +2.20
Pardubice U19 +0.20
Śr. goli strzelonych/mecz
1.20 1.60 0.80 Pardubice U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.20 3.60 0.80 Mladá Boleslav U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Mladá Boleslav U19 +1.00
Mladá Boleslav U19 +2.40
Pardubice U19 +0.40
Mladá Boleslav U19 +0.60
Mladá Boleslav U19 +2.00
Pardubice U19 +0.80
Mladá Boleslav U19 +1.40
Mladá Boleslav U19 +2.80
Po równo
Śr. goli straconych/mecz
2.60 3.00 2.20 Pardubice U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.80 1.60 2.00 Mladá Boleslav U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Mladá Boleslav U19
Lepiej: Mladá Boleslav U19
Lepiej: Mladá Boleslav U19
Lepiej: Mladá Boleslav U19
Lepiej: Mladá Boleslav U19
Lepiej: Mladá Boleslav U19
Lepiej: Mladá Boleslav U19
Lepiej: Mladá Boleslav U19
Lepiej: Mladá Boleslav U19
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Pardubice U19
Mladá Boleslav U19

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Pardubice U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Mladá Boleslav U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.2 1.6 0.8 2.2 3.6 0.8
Gole stracone/mecz 2.6 3 2.2 1.8 1.6 2
Gole łącznie/mecz 3.8 4.6 3 4 5.2 2.8
Wskaźnik GG 50% 40% 60% 50% 60% 40%
Wskaźnik czystego konta 10% 0% 20% 30% 40% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek 1. Liga U19 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Pardubice U19
Mladá Boleslav U19

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Pardubice U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Mladá Boleslav U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

1. Liga U19

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.