Pardubice U19 vs Mladá Boleslav U19 H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Pardubice U19
thuisvorm
L L L W L
1. Liga U19
Ohrazenice UMT
Logo van Mladá Boleslav U19
uitvorm
L D W L L

AI-wedstrijdinzichten

Pardubice U19
Mladá Boleslav U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Pardubice U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Mladá Boleslav U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.15
1.00
1.30
2.65
4.00
1.30
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
4.00
2.00
4.00
5.00
3.00
BTS-coëfficiënt
3.25
2.90
3.60
3.25
3.60
2.90
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Pardubice U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Mladá Boleslav U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
L L W L L
L L L W L
D W L L L
vs
W W L L L
W W W W L
L D W L L
Over 2.5-vorm
O O O O O
O U O O O
U U U O O
vs
O U U O O
O O O O O
O O U U O
BTS-vorm
N Y Y Y N
Y N N Y N
Y N N Y Y
vs
Y N N Y N
N N Y Y Y
Y Y N N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.80 4.60 3.00 Pardubice U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
4.00 5.20 2.80 Mladá Boleslav U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Mladá Boleslav U19 +0.20
Mladá Boleslav U19 +1.40
Pardubice U19 +1.00
Pardubice U19 +0.60
Mladá Boleslav U19 +0.60
Pardubice U19 +1.80
Mladá Boleslav U19 +1.00
Mladá Boleslav U19 +2.20
Pardubice U19 +0.20
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.20 1.60 0.80 Pardubice U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.20 3.60 0.80 Mladá Boleslav U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Mladá Boleslav U19 +1.00
Mladá Boleslav U19 +2.40
Pardubice U19 +0.40
Mladá Boleslav U19 +0.60
Mladá Boleslav U19 +2.00
Pardubice U19 +0.80
Mladá Boleslav U19 +1.40
Mladá Boleslav U19 +2.80
Gelijk
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
2.60 3.00 2.20 Pardubice U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.80 1.60 2.00 Mladá Boleslav U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Mladá Boleslav U19 beter
Mladá Boleslav U19 beter
Mladá Boleslav U19 beter
Mladá Boleslav U19 beter
Mladá Boleslav U19 beter
Mladá Boleslav U19 beter
Mladá Boleslav U19 beter
Mladá Boleslav U19 beter
Mladá Boleslav U19 beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Pardubice U19
Mladá Boleslav U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Pardubice U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Mladá Boleslav U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.2 1.6 0.8 2.2 3.6 0.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 2.6 3 2.2 1.8 1.6 2
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.8 4.6 3 4 5.2 2.8
BTS-percentage 50% 40% 60% 50% 60% 40%
Clean sheet-percentage 10% 0% 20% 30% 40% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen 1. Liga U19-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Pardubice U19
Mladá Boleslav U19

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Pardubice U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Mladá Boleslav U19 (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

1. Liga U19

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.