Pardubice U19 vs Mladá Boleslav U19: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Pardubice U19
formă acasă
L L L W L
1. Liga U19
Ohrazenice UMT
Sigla Mladá Boleslav U19
formă în deplasare
L D W L L

Analiza AI a meciului

Pardubice U19
Mladá Boleslav U19

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Pardubice U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Mladá Boleslav U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
1.15
1.00
1.30
2.65
4.00
1.30
Coeficient Peste 2.5
3.00
4.00
2.00
4.00
5.00
3.00
Coeficient GG
3.25
2.90
3.60
3.25
3.60
2.90
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Pardubice U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Mladá Boleslav U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
L L W L L
L L L W L
D W L L L
vs
W W L L L
W W W W L
L D W L L
Formă Peste 2.5
O O O O O
O U O O O
U U U O O
vs
O U U O O
O O O O O
O O U U O
Formă GG
N Y Y Y N
Y N N Y N
Y N N Y Y
vs
Y N N Y N
N N Y Y Y
Y Y N N N
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
3.80 4.60 3.00 Pardubice U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
4.00 5.20 2.80 Mladá Boleslav U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Mladá Boleslav U19 +0.20
Mladá Boleslav U19 +1.40
Pardubice U19 +1.00
Pardubice U19 +0.60
Mladá Boleslav U19 +0.60
Pardubice U19 +1.80
Mladá Boleslav U19 +1.00
Mladá Boleslav U19 +2.20
Pardubice U19 +0.20
Media goluri marcate/meci
1.20 1.60 0.80 Pardubice U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
2.20 3.60 0.80 Mladá Boleslav U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Mladá Boleslav U19 +1.00
Mladá Boleslav U19 +2.40
Pardubice U19 +0.40
Mladá Boleslav U19 +0.60
Mladá Boleslav U19 +2.00
Pardubice U19 +0.80
Mladá Boleslav U19 +1.40
Mladá Boleslav U19 +2.80
Egalitate
Media goluri primite/meci
2.60 3.00 2.20 Pardubice U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
1.80 1.60 2.00 Mladá Boleslav U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Mladá Boleslav U19
Mai bine: Mladá Boleslav U19
Mai bine: Mladá Boleslav U19
Mai bine: Mladá Boleslav U19
Mai bine: Mladá Boleslav U19
Mai bine: Mladá Boleslav U19
Mai bine: Mladá Boleslav U19
Mai bine: Mladá Boleslav U19
Mai bine: Mladá Boleslav U19
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Pardubice U19
Mladá Boleslav U19

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Pardubice U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Mladá Boleslav U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.2 1.6 0.8 2.2 3.6 0.8
Goluri primite/meci 2.6 3 2.2 1.8 1.6 2
Goluri totale/meci 3.8 4.6 3 4 5.2 2.8
Rată GG 50% 40% 60% 50% 60% 40%
Rată meciuri fără gol primit 10% 0% 20% 30% 40% 20%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din 1. Liga U19 - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Pardubice U19
Mladá Boleslav U19

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Pardubice U19 (General) (Acasă) (Deplasare)
Mladá Boleslav U19 (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare

Clasament

1. Liga U19

Pentru această competiție nu avem clasament.