Slavia Praha U19 vs Opava U19: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Slavia Praha U19
forma u siebie
L D D L W
1. Liga U19
Stadion Na Chvalech
Logo drużyny Opava U19
forma na wyjeździe
W L W W W

Analiza meczu AI

Slavia Praha U19
Opava U19

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Slavia Praha U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Opava U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
0.95
1.60
0.30
3.50
2.88
4.00
Współczynnik Powyżej 2.5
3.50
3.00
4.00
4.44
5.00
4.00
Współczynnik GG
4.30
4.30
4.30
4.22
5.00
3.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Slavia Praha U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Opava U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L L D L W
L D D L W
L L L D L
vs
W W D W W
L W W D
W L W W W
Forma Powyżej 2.5
O U U O O
O U O U O
O O O U O
vs
O O O O U
O O O O
O O O O U
Forma GG
Y N Y Y Y
Y Y Y N Y
Y N Y Y Y
vs
Y N Y Y N
Y Y Y Y
Y Y N Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
4.30 4.40 4.20 Slavia Praha U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
4.78 5.75 3.80 Opava U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Opava U19 +0.48
Opava U19 +1.45
Slavia Praha U19 +0.50
Opava U19 +0.38
Opava U19 +1.35
Slavia Praha U19 +0.60
Opava U19 +0.58
Opava U19 +1.55
Slavia Praha U19 +0.40
Śr. goli strzelonych/mecz
1.40 1.80 1.00 Slavia Praha U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.90 3.00 2.80 Opava U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Opava U19 +1.50
Opava U19 +1.60
Opava U19 +1.40
Opava U19 +1.10
Opava U19 +1.20
Opava U19 +1.00
Opava U19 +1.90
Opava U19 +2.00
Opava U19 +1.80
Śr. goli straconych/mecz
2.90 2.60 3.20 Slavia Praha U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.88 2.75 1.00 Opava U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Opava U19
Lepiej: Opava U19
Lepiej: Opava U19
Lepiej: Opava U19
Lepiej: Slavia Praha U19
Lepiej: Opava U19
Lepiej: Opava U19
Lepiej: Opava U19
Lepiej: Opava U19
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 9 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Slavia Praha U19
Opava U19

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Slavia Praha U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Opava U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.4 1.8 1 2.9 3 2.8
Gole stracone/mecz 2.9 2.6 3.2 1.88 2.75 1
Gole łącznie/mecz 4.3 4.4 4.2 4.78 5.75 3.8
Wskaźnik GG 80% 80% 80% 80% 100% 60%
Wskaźnik czystego konta 0% 0% 0% 20% 0% 40%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 9 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek 1. Liga U19 - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Slavia Praha U19
Opava U19

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Slavia Praha U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Opava U19 (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 9 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

1. Liga U19

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.