Granville vs Angoulême: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Granville
forma u siebie
L W W W
National 2 - Group B
Stade Louis-Dior
Logo drużyny Angoulême
forma na wyjeździe
D W L

Analiza meczu AI

Granville
Angoulême

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Granville (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Angoulême (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
3.00
3.75
1.50
3.00
3.83
2.17
Współczynnik Powyżej 2.5
3.33
3.75
2.50
1.67
1.67
1.67
Współczynnik GG
4.42
4.13
5.00
3.25
2.67
3.83
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Granville (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Angoulême (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D W D W W
L W W W
D D
vs
D W W D L
W W D
D W L
Forma Powyżej 2.5
U O O U O
O O U O
U O
vs
U U O O U
U U O
U O U
Forma GG
Y Y Y N Y
Y Y N Y
Y Y
vs
Y N Y Y N
N N Y
Y Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.88 2.75 3.00 Granville (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.33 2.67 2.00 Angoulême (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Granville +0.55
Granville +0.21
Granville +0.88
Granville +0.42
Granville +0.08
Granville +0.75
Granville +0.67
Granville +0.33
Granville +1.00
Śr. goli strzelonych/mecz
1.50 1.50 1.50 Granville (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.50 2.00 1.00 Angoulême (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Po równo
Angoulême +0.50
Granville +0.50
Po równo
Angoulême +0.50
Granville +0.50
Po równo
Angoulême +0.50
Granville +0.50
Śr. goli straconych/mecz
1.38 1.25 1.50 Granville (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.83 0.67 1.00 Angoulême (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Angoulême
Lepiej: Angoulême
Lepiej: Angoulême
Lepiej: Angoulême
Lepiej: Angoulême
Lepiej: Angoulême
Lepiej: Angoulême
Lepiej: Angoulême
Lepiej: Angoulême
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 2 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Granville
Angoulême

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Granville (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Angoulême (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.5 1.5 1.5 1.5 2 1
Gole stracone/mecz 1.38 1.25 1.5 0.83 0.67 1
Gole łącznie/mecz 2.88 2.75 3 2.33 2.67 2
Wskaźnik GG 88% 75% 100% 50% 33% 67%
Wskaźnik czystego konta 13% 25% 0% 33% 67% 0%
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 2 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek National 2 - Group B - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Granville
Angoulême

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Granville (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Angoulême (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 4 mecze u siebie Ostatnie 2 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

National 2 - Group B · National 2: Group B

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Angoulême 6 4 2 0 10:4 +6 14 D W W D W
2 Bayonne 6 4 1 1 9:5 +4 13 W W W D L
3 Granville 6 3 2 1 9:8 +1 11 D W D W W
4 Avranches 6 3 2 1 8:3 +5 11 D W D L W
5 Dinan Léhon 6 3 2 1 5:3 +2 11 W W D W D
6 Saint-Malo 6 3 2 1 8:3 +5 11 W D W L W
7 Tarbes 6 2 3 1 3:2 +1 9 W D L W D
8 Lorient II 6 3 0 3 10:6 +4 9 L L W L W
9 Le Poiré sur Vie 6 3 0 3 8:8 0 9 L L W W W
10 Stade Briochin 6 2 3 1 8:6 +2 9 D D D W L
11 Les Herbiers 6 2 1 3 5:7 -2 7 L L W L W
12 Saint-Colomban Locminé 6 1 2 3 3:5 -2 5 D L L W L
13 Saumur 6 1 1 4 4:10 -6 4 L W L L L
14 Pontivy GSI 6 0 3 3 5:10 -5 3 D L L D L
15 Châteaubriant 6 0 3 3 3:10 -7 3 D D L D L
16 Chauray 6 0 1 5 3:11 -8 1 D L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Granville 4 3 0 1 6:5 +1 9
2 Saint-Malo 4 2 2 0 4:2 +2 8
3 Angoulême 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Dinan Léhon 2 2 0 0 4:1 +3 6
5 Le Poiré sur Vie 3 2 0 1 5:4 +1 6
6 Bayonne 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 Stade Briochin 4 1 2 1 4:5 -1 5
8 Tarbes 3 1 1 1 2:2 0 4
9 Saint-Colomban Locminé 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Saumur 3 1 1 1 3:5 -2 4
11 Lorient II 3 1 0 2 4:4 0 3
12 Avranches 2 0 2 0 1:1 0 2
13 Châteaubriant 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Chauray 3 0 1 2 1:4 -3 1
15 Pontivy GSI 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 Les Herbiers 2 0 0 2 1:3 -2 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Avranches 4 3 0 1 7:2 +5 9
2 Bayonne 3 2 1 0 6:3 +3 7
3 Angoulême 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Les Herbiers 4 2 1 1 4:4 0 7
5 Lorient II 3 2 0 1 6:2 +4 6
6 Tarbes 3 1 2 0 1:0 +1 5
7 Dinan Léhon 4 1 2 1 1:2 -1 5
8 Stade Briochin 2 1 1 0 4:1 +3 4
9 Saint-Malo 2 1 0 1 4:1 +3 3
10 Le Poiré sur Vie 3 1 0 2 3:4 -1 3
11 Granville 2 0 2 0 3:3 0 2
12 Pontivy GSI 3 0 2 1 4:5 -1 2
13 Saint-Colomban Locminé 3 0 1 2 1:3 -2 1
14 Châteaubriant 3 0 1 2 1:5 -4 1
15 Saumur 3 0 0 3 1:5 -4 0
16 Chauray 3 0 0 3 2:7 -5 0

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.