Logo drużyny Chauray

Chauray

Flaga: Francja Francja • National 2 - Group B
D L L L L Ostatnia forma

Następny mecz

National 2 - Group B •

Stade du Pigeon Blanc Zapowiedź meczu

Forma drużyny

Ostatnich 6 meczów

L D L L L L
Zwycięstwa 0 0%
Remisy 1 17%
Porażki 5 83%

Kluczowe liczby

Gole strzelone/mecz 0.5
Gole stracone/mecz 1.83
Wskaźnik zwycięstw 0%
Wskaźnik GG 50%
Wskaźnik czystego konta 17%

Ostatnich 6 meczów

Gole strzelone/mecz 0.33
Gole stracone/mecz 1.33
Wskaźnik zwycięstw 0%
Wskaźnik GG 33%
Wskaźnik czystego konta 33%

Ostatnie 3 mecze u siebie

Gole strzelone/mecz 0.67
Gole stracone/mecz 2.33
Wskaźnik zwycięstw 0%
Wskaźnik GG 67%
Wskaźnik czystego konta 0%

Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Trendy bramkowe

Powyżej 0.5 gola 83%
Powyżej 1.5 gola 83%
Powyżej 2.5 gola 50%
Powyżej 3.5 gola 17%
Obie strzelą 50%
Powyżej 0.5 gola 67%
Powyżej 1.5 gola 67%
Powyżej 2.5 gola 33%
Powyżej 3.5 gola 0%
Obie strzelą 33%
Powyżej 0.5 gola 100%
Powyżej 1.5 gola 100%
Powyżej 2.5 gola 67%
Powyżej 3.5 gola 33%
Obie strzelą 67%

Tabela ligowa

National 2 - Group B

Zobacz pełną tabelę
# Klub R W R P Rb Pkt
12 Saint-Colomban Locminé 6 1 2 3 -2 5
13 Saumur 6 1 1 4 -6 4
14 Pontivy GSI 6 0 3 3 -5 3
15 Châteaubriant 6 0 3 3 -7 3
16 Chauray 6 0 1 5 -8 1

Ostatnie mecze

Nadchodzące mecze

U siebie vs na wyjeździe

Dom Stade Municipal

Rozegrane mecze
3
Wskaźnik zwycięstw
0%
Gole strzelone/mecz
0.33
Gole stracone/mecz
1.33
Wskaźnik GG
33%
Wskaźnik czystego konta
33%

Wyjazd

Rozegrane mecze
3
Wskaźnik zwycięstw
0%
Gole strzelone/mecz
0.67
Gole stracone/mecz
2.33
Wskaźnik GG
67%
Wskaźnik czystego konta
0%

Szczegółowe statystyki drużyn

Na mecz

Za Przeciw
Gole 0.5 1.83
Posiadanie piłki
Gole 0.33 1.33
Gole 0.67 2.33

W tych rozgrywkach nie rejestrujemy rzutów rożnych, kartek, spalonych ani fauli - tylko gole.

Prognozy na kolejne mecze

Dodatkowe analizy

  • Skuteczność w ataku

    Średnio 0.5 gola na mecz, a obie drużyny strzelały w 50% meczów.

  • Gra w obronie

    Traci średnio 1.8 gola na mecz i zachowuje czyste konto w 17% meczów.

  • Atut własnego boiska

    Dość równo u siebie i na wyjeździe: 0% zwycięstw u siebie i 0% na wyjeździe.