Lorient II vs Saumur: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Lorient II
forma u siebie
W L L
National 2 - Group B
Stade Jean Charter 1
Logo drużyny Saumur
forma na wyjeździe
L L L

Analiza meczu AI

Lorient II
Saumur

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Lorient II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Saumur (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.50
1.67
3.33
1.08
2.17
0.00
Współczynnik Powyżej 2.5
3.33
3.33
3.33
2.50
3.33
1.67
Współczynnik GG
3.25
3.83
2.67
3.00
3.33
2.67
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Lorient II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Saumur (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L L W L W
W L L
L W W
vs
L W L L L
D W L
L L L
Forma Powyżej 2.5
U U O O O
O U O
U O O
vs
U O U O O
U O O
U U O
Forma GG
N N N Y Y
Y N Y
N N Y
vs
N Y N Y Y
N Y Y
N N Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.67 2.67 2.67 Lorient II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.33 2.67 2.00 Saumur (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lorient II +0.34
Po równo
Lorient II +0.67
Lorient II +0.34
Po równo
Lorient II +0.67
Lorient II +0.34
Po równo
Lorient II +0.67
Śr. goli strzelonych/mecz
1.67 1.33 2.00 Lorient II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.67 1.00 0.33 Saumur (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lorient II +1.00
Lorient II +0.67
Lorient II +1.34
Lorient II +0.66
Lorient II +0.33
Lorient II +1.00
Lorient II +1.33
Lorient II +1.00
Lorient II +1.67
Śr. goli straconych/mecz
1.00 1.33 0.67 Lorient II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.67 1.67 1.67 Saumur (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Lorient II
Lepiej: Lorient II
Lepiej: Lorient II
Lepiej: Lorient II
Lepiej: Lorient II
Lepiej: Lorient II
Lepiej: Lorient II
Lepiej: Lorient II
Lepiej: Lorient II
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Lorient II
Saumur

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Lorient II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Saumur (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.67 1.33 2 0.67 1 0.33
Gole stracone/mecz 1 1.33 0.67 1.67 1.67 1.67
Gole łącznie/mecz 2.67 2.67 2.67 2.33 2.67 2
Wskaźnik GG 50% 67% 33% 50% 67% 33%
Wskaźnik czystego konta 17% 0% 33% 17% 33% 0%
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek National 2 - Group B - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Lorient II
Saumur

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Lorient II (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Saumur (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

National 2 - Group B · National 2: Group B

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Angoulême 6 4 2 0 10:4 +6 14 D W W D W
2 Bayonne 6 4 1 1 9:5 +4 13 W W W D L
3 Granville 6 3 2 1 9:8 +1 11 D W D W W
4 Avranches 6 3 2 1 8:3 +5 11 D W D L W
5 Dinan Léhon 6 3 2 1 5:3 +2 11 W W D W D
6 Saint-Malo 6 3 2 1 8:3 +5 11 W D W L W
7 Tarbes 6 2 3 1 3:2 +1 9 W D L W D
8 Lorient II 6 3 0 3 10:6 +4 9 L L W L W
9 Le Poiré sur Vie 6 3 0 3 8:8 0 9 L L W W W
10 Stade Briochin 6 2 3 1 8:6 +2 9 D D D W L
11 Les Herbiers 6 2 1 3 5:7 -2 7 L L W L W
12 Saint-Colomban Locminé 6 1 2 3 3:5 -2 5 D L L W L
13 Saumur 6 1 1 4 4:10 -6 4 L W L L L
14 Pontivy GSI 6 0 3 3 5:10 -5 3 D L L D L
15 Châteaubriant 6 0 3 3 3:10 -7 3 D D L D L
16 Chauray 6 0 1 5 3:11 -8 1 D L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Granville 4 3 0 1 6:5 +1 9
2 Saint-Malo 4 2 2 0 4:2 +2 8
3 Angoulême 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Dinan Léhon 2 2 0 0 4:1 +3 6
5 Le Poiré sur Vie 3 2 0 1 5:4 +1 6
6 Bayonne 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 Stade Briochin 4 1 2 1 4:5 -1 5
8 Tarbes 3 1 1 1 2:2 0 4
9 Saint-Colomban Locminé 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Saumur 3 1 1 1 3:5 -2 4
11 Lorient II 3 1 0 2 4:4 0 3
12 Avranches 2 0 2 0 1:1 0 2
13 Châteaubriant 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Chauray 3 0 1 2 1:4 -3 1
15 Pontivy GSI 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 Les Herbiers 2 0 0 2 1:3 -2 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Avranches 4 3 0 1 7:2 +5 9
2 Bayonne 3 2 1 0 6:3 +3 7
3 Angoulême 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Les Herbiers 4 2 1 1 4:4 0 7
5 Lorient II 3 2 0 1 6:2 +4 6
6 Tarbes 3 1 2 0 1:0 +1 5
7 Dinan Léhon 4 1 2 1 1:2 -1 5
8 Stade Briochin 2 1 1 0 4:1 +3 4
9 Saint-Malo 2 1 0 1 4:1 +3 3
10 Le Poiré sur Vie 3 1 0 2 3:4 -1 3
11 Granville 2 0 2 0 3:3 0 2
12 Pontivy GSI 3 0 2 1 4:5 -1 2
13 Saint-Colomban Locminé 3 0 1 2 1:3 -2 1
14 Châteaubriant 3 0 1 2 1:5 -4 1
15 Saumur 3 0 0 3 1:5 -4 0
16 Chauray 3 0 0 3 2:7 -5 0

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.