Pontivy GSI vs Dinan Léhon: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Pontivy GSI
forma u siebie
D L W
National 2 - Group B
Stade du Faubourg de Verdun
Logo drużyny Dinan Léhon
forma na wyjeździe
L W D D

Analiza meczu AI

Pontivy GSI
Dinan Léhon

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Pontivy GSI (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Dinan Léhon (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
1.58
2.17
1.00
3.00
5.00
2.00
Współczynnik Powyżej 2.5
2.50
1.67
3.33
0.83
2.50
0.00
Współczynnik GG
3.83
2.67
5.00
1.58
3.25
0.75
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Pontivy GSI (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Dinan Léhon (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D L L D W
D L W
D L D
vs
W W D W D
W W
L W D D
Forma Powyżej 2.5
U O O O U
U O U
U O O
vs
U U U O U
U O
U U U U
Forma GG
Y Y N Y N
Y N N
Y Y Y
vs
N N N Y N
N Y
N N N N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.50 2.00 3.00 Pontivy GSI (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.63 2.50 0.75 Dinan Léhon (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Pontivy GSI +0.87
Po równo
Pontivy GSI +1.75
Pontivy GSI +0.37
Dinan Léhon +0.50
Pontivy GSI +1.25
Pontivy GSI +1.37
Pontivy GSI +0.50
Pontivy GSI +2.25
Śr. goli strzelonych/mecz
1.00 0.67 1.33 Pontivy GSI (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.13 2.00 0.25 Dinan Léhon (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Dinan Léhon +0.13
Dinan Léhon +1.00
Pontivy GSI +0.75
Dinan Léhon +0.46
Dinan Léhon +1.33
Pontivy GSI +0.42
Pontivy GSI +0.20
Dinan Léhon +0.67
Pontivy GSI +1.08
Śr. goli straconych/mecz
1.50 1.33 1.67 Pontivy GSI (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.50 0.50 0.50 Dinan Léhon (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Dinan Léhon
Lepiej: Dinan Léhon
Lepiej: Dinan Léhon
Lepiej: Dinan Léhon
Lepiej: Dinan Léhon
Lepiej: Dinan Léhon
Lepiej: Dinan Léhon
Lepiej: Dinan Léhon
Lepiej: Dinan Léhon
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 2 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Pontivy GSI
Dinan Léhon

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Pontivy GSI (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Dinan Léhon (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1 0.67 1.33 1.13 2 0.25
Gole stracone/mecz 1.5 1.33 1.67 0.5 0.5 0.5
Gole łącznie/mecz 2.5 2 3 1.63 2.5 0.75
Wskaźnik GG 67% 33% 100% 25% 50% 0%
Wskaźnik czystego konta 17% 33% 0% 63% 50% 75%
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 2 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek National 2 - Group B - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Pontivy GSI
Dinan Léhon

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Pontivy GSI (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Dinan Léhon (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 2 mecze u siebie Ostatnie 4 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

National 2 - Group B · National 2: Group B

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Angoulême 6 4 2 0 10:4 +6 14 D W W D W
2 Bayonne 6 4 1 1 9:5 +4 13 W W W D L
3 Granville 6 3 2 1 9:8 +1 11 D W D W W
4 Avranches 6 3 2 1 8:3 +5 11 D W D L W
5 Dinan Léhon 6 3 2 1 5:3 +2 11 W W D W D
6 Saint-Malo 6 3 2 1 8:3 +5 11 W D W L W
7 Tarbes 6 2 3 1 3:2 +1 9 W D L W D
8 Lorient II 6 3 0 3 10:6 +4 9 L L W L W
9 Le Poiré sur Vie 6 3 0 3 8:8 0 9 L L W W W
10 Stade Briochin 6 2 3 1 8:6 +2 9 D D D W L
11 Les Herbiers 6 2 1 3 5:7 -2 7 L L W L W
12 Saint-Colomban Locminé 6 1 2 3 3:5 -2 5 D L L W L
13 Saumur 6 1 1 4 4:10 -6 4 L W L L L
14 Pontivy GSI 6 0 3 3 5:10 -5 3 D L L D L
15 Châteaubriant 6 0 3 3 3:10 -7 3 D D L D L
16 Chauray 6 0 1 5 3:11 -8 1 D L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Granville 4 3 0 1 6:5 +1 9
2 Saint-Malo 4 2 2 0 4:2 +2 8
3 Angoulême 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Dinan Léhon 2 2 0 0 4:1 +3 6
5 Le Poiré sur Vie 3 2 0 1 5:4 +1 6
6 Bayonne 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 Stade Briochin 4 1 2 1 4:5 -1 5
8 Tarbes 3 1 1 1 2:2 0 4
9 Saint-Colomban Locminé 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Saumur 3 1 1 1 3:5 -2 4
11 Lorient II 3 1 0 2 4:4 0 3
12 Avranches 2 0 2 0 1:1 0 2
13 Châteaubriant 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Chauray 3 0 1 2 1:4 -3 1
15 Pontivy GSI 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 Les Herbiers 2 0 0 2 1:3 -2 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Avranches 4 3 0 1 7:2 +5 9
2 Bayonne 3 2 1 0 6:3 +3 7
3 Angoulême 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Les Herbiers 4 2 1 1 4:4 0 7
5 Lorient II 3 2 0 1 6:2 +4 6
6 Tarbes 3 1 2 0 1:0 +1 5
7 Dinan Léhon 4 1 2 1 1:2 -1 5
8 Stade Briochin 2 1 1 0 4:1 +3 4
9 Saint-Malo 2 1 0 1 4:1 +3 3
10 Le Poiré sur Vie 3 1 0 2 3:4 -1 3
11 Granville 2 0 2 0 3:3 0 2
12 Pontivy GSI 3 0 2 1 4:5 -1 2
13 Saint-Colomban Locminé 3 0 1 2 1:3 -2 1
14 Châteaubriant 3 0 1 2 1:5 -4 1
15 Saumur 3 0 0 3 1:5 -4 0
16 Chauray 3 0 0 3 2:7 -5 0

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.