Pontivy GSI vs Dinan Léhon H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Pontivy GSI
thuisvorm
D L W
National 2 - Group B
Stade du Faubourg de Verdun
Logo van Dinan Léhon
uitvorm
L W D D

AI-wedstrijdinzichten

Pontivy GSI
Dinan Léhon

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Pontivy GSI (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Dinan Léhon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
1.58
2.17
1.00
3.00
5.00
2.00
Over 2.5-coëfficiënt
2.50
1.67
3.33
0.83
2.50
0.00
BTS-coëfficiënt
3.83
2.67
5.00
1.58
3.25
0.75
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Pontivy GSI (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Dinan Léhon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D L L D W
D L W
D L D
vs
W W D W D
W W
L W D D
Over 2.5-vorm
U O O O U
U O U
U O O
vs
U U U O U
U O
U U U U
BTS-vorm
Y Y N Y N
Y N N
Y Y Y
vs
N N N Y N
N Y
N N N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.50 2.00 3.00 Pontivy GSI (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.63 2.50 0.75 Dinan Léhon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Pontivy GSI +0.87
Gelijk
Pontivy GSI +1.75
Pontivy GSI +0.37
Dinan Léhon +0.50
Pontivy GSI +1.25
Pontivy GSI +1.37
Pontivy GSI +0.50
Pontivy GSI +2.25
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.00 0.67 1.33 Pontivy GSI (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.13 2.00 0.25 Dinan Léhon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Dinan Léhon +0.13
Dinan Léhon +1.00
Pontivy GSI +0.75
Dinan Léhon +0.46
Dinan Léhon +1.33
Pontivy GSI +0.42
Pontivy GSI +0.20
Dinan Léhon +0.67
Pontivy GSI +1.08
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.50 1.33 1.67 Pontivy GSI (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.50 0.50 0.50 Dinan Léhon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Dinan Léhon beter
Dinan Léhon beter
Dinan Léhon beter
Dinan Léhon beter
Dinan Léhon beter
Dinan Léhon beter
Dinan Léhon beter
Dinan Léhon beter
Dinan Léhon beter
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Pontivy GSI
Dinan Léhon

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Pontivy GSI (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Dinan Léhon (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1 0.67 1.33 1.13 2 0.25
Tegendoelpunten/wedstrijd 1.5 1.33 1.67 0.5 0.5 0.5
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.5 2 3 1.63 2.5 0.75
BTS-percentage 67% 33% 100% 25% 50% 0%
Clean sheet-percentage 17% 33% 0% 63% 50% 75%
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group B-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Pontivy GSI
Dinan Léhon

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Pontivy GSI (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Dinan Léhon (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 2 thuiswedstrijden Laatste 4 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group B · National 2: Group B

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Angoulême 6 4 2 0 10:4 +6 14 D W W D W
2 Bayonne 6 4 1 1 9:5 +4 13 W W W D L
3 Granville 6 3 2 1 9:8 +1 11 D W D W W
4 Avranches 6 3 2 1 8:3 +5 11 D W D L W
5 Dinan Léhon 6 3 2 1 5:3 +2 11 W W D W D
6 Saint-Malo 6 3 2 1 8:3 +5 11 W D W L W
7 Tarbes 6 2 3 1 3:2 +1 9 W D L W D
8 Lorient II 6 3 0 3 10:6 +4 9 L L W L W
9 Le Poiré sur Vie 6 3 0 3 8:8 0 9 L L W W W
10 Stade Briochin 6 2 3 1 8:6 +2 9 D D D W L
11 Les Herbiers 6 2 1 3 5:7 -2 7 L L W L W
12 Saint-Colomban Locminé 6 1 2 3 3:5 -2 5 D L L W L
13 Saumur 6 1 1 4 4:10 -6 4 L W L L L
14 Pontivy GSI 6 0 3 3 5:10 -5 3 D L L D L
15 Châteaubriant 6 0 3 3 3:10 -7 3 D D L D L
16 Chauray 6 0 1 5 3:11 -8 1 D L L L L
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Granville 4 3 0 1 6:5 +1 9
2 Saint-Malo 4 2 2 0 4:2 +2 8
3 Angoulême 3 2 1 0 6:2 +4 7
4 Dinan Léhon 2 2 0 0 4:1 +3 6
5 Le Poiré sur Vie 3 2 0 1 5:4 +1 6
6 Bayonne 3 2 0 1 3:2 +1 6
7 Stade Briochin 4 1 2 1 4:5 -1 5
8 Tarbes 3 1 1 1 2:2 0 4
9 Saint-Colomban Locminé 3 1 1 1 2:2 0 4
10 Saumur 3 1 1 1 3:5 -2 4
11 Lorient II 3 1 0 2 4:4 0 3
12 Avranches 2 0 2 0 1:1 0 2
13 Châteaubriant 3 0 2 1 2:5 -3 2
14 Chauray 3 0 1 2 1:4 -3 1
15 Pontivy GSI 3 0 1 2 1:5 -4 1
16 Les Herbiers 2 0 0 2 1:3 -2 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Avranches 4 3 0 1 7:2 +5 9
2 Bayonne 3 2 1 0 6:3 +3 7
3 Angoulême 3 2 1 0 4:2 +2 7
4 Les Herbiers 4 2 1 1 4:4 0 7
5 Lorient II 3 2 0 1 6:2 +4 6
6 Tarbes 3 1 2 0 1:0 +1 5
7 Dinan Léhon 4 1 2 1 1:2 -1 5
8 Stade Briochin 2 1 1 0 4:1 +3 4
9 Saint-Malo 2 1 0 1 4:1 +3 3
10 Le Poiré sur Vie 3 1 0 2 3:4 -1 3
11 Granville 2 0 2 0 3:3 0 2
12 Pontivy GSI 3 0 2 1 4:5 -1 2
13 Saint-Colomban Locminé 3 0 1 2 1:3 -2 1
14 Châteaubriant 3 0 1 2 1:5 -4 1
15 Saumur 3 0 0 3 1:5 -4 0
16 Chauray 3 0 0 3 2:7 -5 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.