Chasselay MDA vs Hauts Lyonnais: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Chasselay MDA
forma u siebie
W D D D W
National 2 - Group C
Stade Ludovic Giuly
Logo drużyny Hauts Lyonnais
forma na wyjeździe
W D D

Analiza meczu AI

Chasselay MDA
Hauts Lyonnais

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Chasselay MDA (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Hauts Lyonnais (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.75
2.90
2.60
2.42
2.17
2.67
Współczynnik Powyżej 2.5
1.50
2.00
1.00
2.50
3.33
1.67
Współczynnik GG
3.45
4.30
2.60
4.17
3.33
5.00
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Chasselay MDA (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Hauts Lyonnais (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D D D W W
W D D D W
L W D D W
vs
W W D L D
D W L
W D D
Forma Powyżej 2.5
U U O O U
O U U O U
U U U U O
vs
O O U O U
U O O
O U U
Forma GG
Y N Y Y N
Y Y Y Y N
N N Y N Y
vs
Y Y Y Y Y
N Y Y
Y Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.50 2.60 2.40 Chasselay MDA (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.33 2.33 2.33 Hauts Lyonnais (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Chasselay MDA +0.17
Chasselay MDA +0.17
Chasselay MDA +0.17
Chasselay MDA +0.27
Chasselay MDA +0.27
Chasselay MDA +0.27
Chasselay MDA +0.07
Chasselay MDA +0.07
Chasselay MDA +0.07
Śr. goli strzelonych/mecz
1.50 1.60 1.40 Chasselay MDA (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.17 1.00 1.33 Hauts Lyonnais (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Chasselay MDA +0.33
Chasselay MDA +0.50
Chasselay MDA +0.17
Chasselay MDA +0.43
Chasselay MDA +0.60
Chasselay MDA +0.27
Chasselay MDA +0.23
Chasselay MDA +0.40
Chasselay MDA +0.07
Śr. goli straconych/mecz
1.00 1.00 1.00 Chasselay MDA (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.17 1.33 1.00 Hauts Lyonnais (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Chasselay MDA
Lepiej: Chasselay MDA
Po równo
Lepiej: Chasselay MDA
Lepiej: Chasselay MDA
Po równo
Lepiej: Chasselay MDA
Lepiej: Chasselay MDA
Po równo
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Chasselay MDA
Hauts Lyonnais

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Chasselay MDA (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Hauts Lyonnais (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.5 1.6 1.4 1.17 1 1.33
Gole stracone/mecz 1 1 1 1.17 1.33 1
Gole łącznie/mecz 2.5 2.6 2.4 2.33 2.33 2.33
Wskaźnik GG 60% 80% 40% 83% 67% 100%
Wskaźnik czystego konta 30% 20% 40% 17% 33% 0%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek National 2 - Group C - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Chasselay MDA
Hauts Lyonnais

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Chasselay MDA (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Hauts Lyonnais (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe

Tabela ligowa

National 2 - Group C · National 2: Group C

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.