Chasselay MDA vs Hauts Lyonnais: statistici H2H, formă, clasament și scor live

Sigla Chasselay MDA
formă acasă
W D D D W
National 2 - Group C
Stade Ludovic Giuly
Sigla Hauts Lyonnais
formă în deplasare
W D D

Analiza AI a meciului

Chasselay MDA
Hauts Lyonnais

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Coeficienții meciului

Chasselay MDA (General) (Acasă) (Deplasare)
Hauts Lyonnais (General) (Acasă) (Deplasare)
Coeficient victorie
2.75
2.90
2.60
2.42
2.17
2.67
Coeficient Peste 2.5
1.50
2.00
1.00
2.50
3.33
1.67
Coeficient GG
3.45
4.30
2.60
4.17
3.33
5.00
Scală de coeficienți 0 - 5. Valoare mai mare = semnal mai puternic.

Formă pe scurt

Chasselay MDA (General) (Acasă) (Deplasare)
Hauts Lyonnais (General) (Acasă) (Deplasare)
Formă 1X2
D D D W W
W D D D W
L W D D W
vs
W W D L D
D W L
W D D
Formă Peste 2.5
U U O O U
O U U O U
U U U U O
vs
O O U O U
U O O
O U U
Formă GG
Y N Y Y N
Y Y Y Y N
N N Y N Y
vs
Y Y Y Y Y
N Y Y
Y Y Y
Forma recentă (ultimele 5 meciuri)

Profil goluri

Media goluri totale/meci
2.50 2.60 2.40 Chasselay MDA (General) (Acasă) (Deplasare)
2.33 2.33 2.33 Hauts Lyonnais (General) (Acasă) (Deplasare)
Chasselay MDA +0.17
Chasselay MDA +0.17
Chasselay MDA +0.17
Chasselay MDA +0.27
Chasselay MDA +0.27
Chasselay MDA +0.27
Chasselay MDA +0.07
Chasselay MDA +0.07
Chasselay MDA +0.07
Media goluri marcate/meci
1.50 1.60 1.40 Chasselay MDA (General) (Acasă) (Deplasare)
1.17 1.00 1.33 Hauts Lyonnais (General) (Acasă) (Deplasare)
Chasselay MDA +0.33
Chasselay MDA +0.50
Chasselay MDA +0.17
Chasselay MDA +0.43
Chasselay MDA +0.60
Chasselay MDA +0.27
Chasselay MDA +0.23
Chasselay MDA +0.40
Chasselay MDA +0.07
Media goluri primite/meci
1.00 1.00 1.00 Chasselay MDA (General) (Acasă) (Deplasare)
1.17 1.33 1.00 Hauts Lyonnais (General) (Acasă) (Deplasare)
Mai bine: Chasselay MDA
Mai bine: Chasselay MDA
Egalitate
Mai bine: Chasselay MDA
Mai bine: Chasselay MDA
Egalitate
Mai bine: Chasselay MDA
Mai bine: Chasselay MDA
Egalitate
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Statistici detaliate ale echipelor

Chasselay MDA
Hauts Lyonnais

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Chasselay MDA (General) (Acasă) (Deplasare)
Hauts Lyonnais (General) (Acasă) (Deplasare)
Goluri marcate/meci 1.5 1.6 1.4 1.17 1 1.33
Goluri primite/meci 1 1 1 1.17 1.33 1
Goluri totale/meci 2.5 2.6 2.4 2.33 2.33 2.33
Rată GG 60% 80% 40% 83% 67% 100%
Rată meciuri fără gol primit 30% 20% 40% 17% 33% 0%
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Meciuri anterioare

Doar meciuri din National 2 - Group C - meciurile de cupă și amicalele nu sunt incluse.

Rate de goluri pe meci

Abonează-te pentru a vedea
Chasselay MDA
Hauts Lyonnais

Alege General, Acasă sau Deplasare pentru fiecare echipă ca să vezi datele în funcție de teren

Chasselay MDA (General) (Acasă) (Deplasare)
Hauts Lyonnais (General) (Acasă) (Deplasare)

Sub 0.5

Total
Marcate
Primite

Peste 0.5

Total
Marcate
Primite

Sub 1.5

Total
Marcate
Primite

Peste 1.5

Total
Marcate
Primite

Sub 2.5

Total
Marcate
Primite

Peste 2.5

Total
Marcate
Primite

Sub 3.5

Total
Marcate
Primite

Peste 3.5

Total
Marcate
Primite

Sub 4.5

Total
Marcate
Primite

Peste 4.5

Total
Marcate
Primite
Ultimele 10 meciuri Ultimele 5 meciuri acasă Ultimele 5 meciuri în deplasare | Ultimele 6 meciuri Ultimele 3 meciuri acasă Ultimele 3 meciuri în deplasare

Clasament

National 2 - Group C · National 2: Group C

Vezi campionatul
# Club J C E P GM:GP G Pct Formă
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Club J C E P GM:GP G Pct
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Echipe de start

Echipele de start vin în curând

Îți arătăm aici echipele de start ale ambelor formații imediat ce sunt anunțate - de obicei cu aproximativ 1 oră înainte de fluierul de start.