Chasselay MDA vs Hauts Lyonnais H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Chasselay MDA
thuisvorm
W D D D W
National 2 - Group C
Stade Ludovic Giuly
Logo van Hauts Lyonnais
uitvorm
W D D

AI-wedstrijdinzichten

Chasselay MDA
Hauts Lyonnais

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Chasselay MDA (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hauts Lyonnais (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
2.75
2.90
2.60
2.42
2.17
2.67
Over 2.5-coëfficiënt
1.50
2.00
1.00
2.50
3.33
1.67
BTS-coëfficiënt
3.45
4.30
2.60
4.17
3.33
5.00
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Chasselay MDA (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hauts Lyonnais (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D D D W W
W D D D W
L W D D W
vs
W W D L D
D W L
W D D
Over 2.5-vorm
U U O O U
O U U O U
U U U U O
vs
O O U O U
U O O
O U U
BTS-vorm
Y N Y Y N
Y Y Y Y N
N N Y N Y
vs
Y Y Y Y Y
N Y Y
Y Y Y
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
2.50 2.60 2.40 Chasselay MDA (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.33 2.33 2.33 Hauts Lyonnais (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chasselay MDA +0.17
Chasselay MDA +0.17
Chasselay MDA +0.17
Chasselay MDA +0.27
Chasselay MDA +0.27
Chasselay MDA +0.27
Chasselay MDA +0.07
Chasselay MDA +0.07
Chasselay MDA +0.07
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
1.50 1.60 1.40 Chasselay MDA (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.17 1.00 1.33 Hauts Lyonnais (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chasselay MDA +0.33
Chasselay MDA +0.50
Chasselay MDA +0.17
Chasselay MDA +0.43
Chasselay MDA +0.60
Chasselay MDA +0.27
Chasselay MDA +0.23
Chasselay MDA +0.40
Chasselay MDA +0.07
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
1.00 1.00 1.00 Chasselay MDA (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1.17 1.33 1.00 Hauts Lyonnais (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Chasselay MDA beter
Chasselay MDA beter
Gelijk
Chasselay MDA beter
Chasselay MDA beter
Gelijk
Chasselay MDA beter
Chasselay MDA beter
Gelijk
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Chasselay MDA
Hauts Lyonnais

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Chasselay MDA (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hauts Lyonnais (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 1.5 1.6 1.4 1.17 1 1.33
Tegendoelpunten/wedstrijd 1 1 1 1.17 1.33 1
Totaal doelpunten/wedstrijd 2.5 2.6 2.4 2.33 2.33 2.33
BTS-percentage 60% 80% 40% 83% 67% 100%
Clean sheet-percentage 30% 20% 40% 17% 33% 0%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen National 2 - Group C-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Chasselay MDA
Hauts Lyonnais

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Chasselay MDA (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Hauts Lyonnais (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 6 wedstrijden Laatste 3 thuiswedstrijden Laatste 3 uitwedstrijden

Competitiestand

National 2 - Group C · National 2: Group C

Bekijk competitie
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn Vorm
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Club G G G V Dv:Dt D Ptn
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Opstellingen

Opstellingen volgen snel

Zodra de opstellingen bekend zijn, zie je ze hier voor beide teams - meestal zo'n 1 uur voor de aftrap.