Lyon Duchere vs Fréjus St-Raphaël: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Lyon Duchere
forma u siebie
L L W
National 2 - Group C
Stade de Balmont
Logo drużyny Fréjus St-Raphaël
forma na wyjeździe
W L L L W

Analiza meczu AI

Lyon Duchere
Fréjus St-Raphaël

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Lyon Duchere (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Fréjus St-Raphaël (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
0.83
1.67
0.00
2.15
2.30
2.00
Współczynnik Powyżej 2.5
3.33
3.33
3.33
2.50
2.00
3.00
Współczynnik GG
3.83
3.83
3.83
2.40
1.90
2.90
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Lyon Duchere (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Fréjus St-Raphaël (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L L L W L
L L W
L L L
vs
L W L L W
D L W W L
W L L L W
Forma Powyżej 2.5
O U O O U
O U O
O O U
vs
O U O O U
U U O U O
O U O O U
Forma GG
Y N Y Y N
Y N Y
Y Y N
vs
N N Y Y N
N N N N Y
Y N N Y N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.67 4.33 3.00 Lyon Duchere (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.50 2.40 2.60 Fréjus St-Raphaël (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lyon Duchere +1.17
Lyon Duchere +1.27
Lyon Duchere +1.07
Lyon Duchere +1.83
Lyon Duchere +1.93
Lyon Duchere +1.73
Lyon Duchere +0.50
Lyon Duchere +0.60
Lyon Duchere +0.40
Śr. goli strzelonych/mecz
1.00 1.33 0.67 Lyon Duchere (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.20 1.40 1.00 Fréjus St-Raphaël (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Fréjus St-Raphaël +0.20
Fréjus St-Raphaël +0.40
Po równo
Lyon Duchere +0.13
Fréjus St-Raphaël +0.07
Lyon Duchere +0.33
Fréjus St-Raphaël +0.53
Fréjus St-Raphaël +0.73
Fréjus St-Raphaël +0.33
Śr. goli straconych/mecz
2.67 3.00 2.33 Lyon Duchere (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.30 1.00 1.60 Fréjus St-Raphaël (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Fréjus St-Raphaël
Lepiej: Fréjus St-Raphaël
Lepiej: Fréjus St-Raphaël
Lepiej: Fréjus St-Raphaël
Lepiej: Fréjus St-Raphaël
Lepiej: Fréjus St-Raphaël
Lepiej: Fréjus St-Raphaël
Lepiej: Fréjus St-Raphaël
Lepiej: Fréjus St-Raphaël
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Lyon Duchere
Fréjus St-Raphaël

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Lyon Duchere (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Fréjus St-Raphaël (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1 1.33 0.67 1.2 1.4 1
Gole stracone/mecz 2.67 3 2.33 1.3 1 1.6
Gole łącznie/mecz 3.67 4.33 3 2.5 2.4 2.6
Wskaźnik GG 67% 67% 67% 30% 20% 40%
Wskaźnik czystego konta 0% 0% 0% 40% 60% 20%
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek National 2 - Group C - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Lyon Duchere
Fréjus St-Raphaël

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Lyon Duchere (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Fréjus St-Raphaël (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 6 meczów Ostatnie 3 mecze u siebie Ostatnie 3 mecze na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

National 2 - Group C · National 2: Group C

Zobacz ligę
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt Forma
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Klub R W R P Gs:Gs Rb Pkt
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Składy

Składy wkrótce

Składy obu drużyn pojawią się tutaj, gdy tylko zostaną ogłoszone - zwykle około 1 godziny przed rozpoczęciem meczu.