Lyon Duchere vs Fréjus St-Raphaël H2H istatistikleri, form, puan durumu ve canlı skor

Lyon Duchere logosu
iç saha formu
L L W
National 2 - Group C
Stade de Balmont
Fréjus St-Raphaël logosu
deplasman formu
W L L L W

AI Maç Analizi

Lyon Duchere
Fréjus St-Raphaël

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Maç Katsayıları

Lyon Duchere (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Fréjus St-Raphaël (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Galibiyet katsayısı
0.83
1.67
0.00
2.15
2.30
2.00
2.5 Üst katsayısı
3.33
3.33
3.33
2.50
2.00
3.00
KG VAR katsayısı
3.83
3.83
3.83
2.40
1.90
2.90
0 - 5 katsayı ölçeği. Yüksek değer = daha güçlü sinyal.

Form Özeti

Lyon Duchere (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Fréjus St-Raphaël (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1X2 Formu
L L L W L
L L W
L L L
vs
L W L L W
D L W W L
W L L L W
2.5 Üst Formu
O U O O U
O U O
O O U
vs
O U O O U
U U O U O
O U O O U
KG VAR Formu
Y N Y Y N
Y N Y
Y Y N
vs
N N Y Y N
N N N N Y
Y N N Y N
Son form (son 5 maç)

Gol Profili

Maç başı ort. toplam gol
3.67 4.33 3.00 Lyon Duchere (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
2.50 2.40 2.60 Fréjus St-Raphaël (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Lyon Duchere +1.17
Lyon Duchere +1.27
Lyon Duchere +1.07
Lyon Duchere +1.83
Lyon Duchere +1.93
Lyon Duchere +1.73
Lyon Duchere +0.50
Lyon Duchere +0.60
Lyon Duchere +0.40
Maç başı ort. atılan gol
1.00 1.33 0.67 Lyon Duchere (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.20 1.40 1.00 Fréjus St-Raphaël (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Fréjus St-Raphaël +0.20
Fréjus St-Raphaël +0.40
Eşit
Lyon Duchere +0.13
Fréjus St-Raphaël +0.07
Lyon Duchere +0.33
Fréjus St-Raphaël +0.53
Fréjus St-Raphaël +0.73
Fréjus St-Raphaël +0.33
Maç başı ort. yenen gol
2.67 3.00 2.33 Lyon Duchere (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
1.30 1.00 1.60 Fréjus St-Raphaël (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Fréjus St-Raphaël daha iyi
Fréjus St-Raphaël daha iyi
Fréjus St-Raphaël daha iyi
Fréjus St-Raphaël daha iyi
Fréjus St-Raphaël daha iyi
Fréjus St-Raphaël daha iyi
Fréjus St-Raphaël daha iyi
Fréjus St-Raphaël daha iyi
Fréjus St-Raphaël daha iyi
Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Detaylı Takım İstatistikleri

Lyon Duchere
Fréjus St-Raphaël

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Lyon Duchere (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Fréjus St-Raphaël (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Maç başı atılan gol 1 1.33 0.67 1.2 1.4 1
Maç başı yenen gol 2.67 3 2.33 1.3 1 1.6
Maç başı toplam gol 3.67 4.33 3 2.5 2.4 2.6
KG VAR oranı 67% 67% 67% 30% 20% 40%
Gol yememe oranı 0% 0% 0% 40% 60% 20%
Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Geçmiş Maçlar

Yalnızca National 2 - Group C maçları - kupa ve hazırlık maçları dahil değil.

Maç başına gol oranları

Görmek için abone ol
Lyon Duchere
Fréjus St-Raphaël

Sahaya göre verileri görmek için her takım için Genel, İç Saha veya Deplasman seç

Lyon Duchere (Genel) (İç Saha) (Deplasman)
Fréjus St-Raphaël (Genel) (İç Saha) (Deplasman)

Alt 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 0.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 1.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 2.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 3.5

Toplam
Atılan
Yenen

Alt 4.5

Toplam
Atılan
Yenen

Üst 4.5

Toplam
Atılan
Yenen
Son 6 maç Son 3 iç saha maçı Son 3 deplasman maçı | Son 10 maç Son 5 iç saha maçı Son 5 deplasman maçı

Lig Puan Durumu

National 2 - Group C · National 2: Group C

Ligi gör
# Takım O G B M AG:YG A Pu Form
1 Nimes 6 5 1 0 15:3 +12 16 W W W W D
2 Hyères 6 3 3 0 11:4 +7 12 W W W D D
3 Toulon 6 3 2 1 9:5 +4 11 D W W L W
4 Chasselay MDA 5 2 3 0 9:5 +4 9 D D D W W
5 UF Touraine 5 2 3 0 5:3 +2 9 W D D W D
6 Hauts Lyonnais 6 2 3 1 7:7 0 9 W W D L D
7 Rumilly Vallières 6 3 0 3 15:8 +7 9 W L L L W
8 Fréjus St-Raphaël 6 3 0 3 9:10 -1 9 L W L L W
9 Andrézieux 6 2 2 2 9:8 +1 8 W L W L D
10 Troyes II 6 2 1 3 6:11 -5 7 L W L W L
11 Saint-Priest 6 1 3 2 7:11 -4 6 W L D D D
12 Limonest 5 1 2 2 5:8 -3 5 D L W D L
13 Bourges Foot 18 5 0 4 1 1:2 -1 4 D D D D L
14 Istres 6 0 4 2 2:6 -4 4 L L D D D
15 Chateauroux 5 0 3 2 1:3 -2 3 D L D L D
16 Lyon Duchere 6 1 0 5 6:16 -10 3 L L L W L
17 Canet Roussillon 5 0 2 3 3:10 -7 2 L L L D D
  • Promotion - Ligue 3
  • Relegation
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Nimes 3 2 1 0 8:1 +7 7
2 Andrézieux 3 2 1 0 6:2 +4 7
3 Troyes II 3 2 1 0 6:3 +3 7
4 Toulon 3 2 1 0 4:1 +3 7
5 Rumilly Vallières 3 2 0 1 7:4 +3 6
6 Fréjus St-Raphaël 3 2 0 1 7:4 +3 6
7 Hyères 3 1 2 0 6:3 +3 5
8 Chasselay MDA 3 1 2 0 5:3 +2 5
9 Saint-Priest 3 1 2 0 5:4 +1 5
10 UF Touraine 2 1 1 0 2:1 +1 4
11 Hauts Lyonnais 3 1 1 1 3:4 -1 4
12 Lyon Duchere 3 1 0 2 4:9 -5 3
13 Bourges Foot 18 3 0 2 1 1:2 -1 2
14 Istres 3 0 2 1 1:2 -1 2
15 Limonest 2 0 1 1 1:2 -1 1
16 Canet Roussillon 3 0 1 2 1:6 -5 1
17 Chateauroux 2 0 0 2 0:2 -2 0
# Takım O G B M AG:YG A Pu
1 Nimes 3 3 0 0 7:2 +5 9
2 Hyères 3 2 1 0 5:1 +4 7
3 Hauts Lyonnais 3 1 2 0 4:3 +1 5
4 UF Touraine 3 1 2 0 3:2 +1 5
5 Chasselay MDA 2 1 1 0 4:2 +2 4
6 Toulon 3 1 1 1 5:4 +1 4
7 Limonest 3 1 1 1 4:6 -2 4
8 Rumilly Vallières 3 1 0 2 8:4 +4 3
9 Chateauroux 3 0 3 0 1:1 0 3
10 Fréjus St-Raphaël 3 1 0 2 2:6 -4 3
11 Bourges Foot 18 2 0 2 0 0:0 0 2
12 Istres 3 0 2 1 1:4 -3 2
13 Canet Roussillon 2 0 1 1 2:4 -2 1
14 Andrézieux 3 0 1 2 3:6 -3 1
15 Saint-Priest 3 0 1 2 2:7 -5 1
16 Lyon Duchere 3 0 0 3 2:7 -5 0
17 Troyes II 3 0 0 3 0:8 -8 0

Kadrolar

Kadrolar yakında

İki takımın kadroları açıklanır açıklanmaz burada olacak - genellikle başlama saatinden yaklaşık 1 saat önce.