Cham vs ASV Neumarkt: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Cham
forma u siebie
L W W W W
Oberliga - Bayern Nord
Kappenberger Sportzentrum
Logo drużyny ASV Neumarkt
forma na wyjeździe
L L W D L

Analiza meczu AI

Cham
ASV Neumarkt

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Cham (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
ASV Neumarkt (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
4.15
4.00
4.30
0.80
0.30
1.30
Współczynnik Powyżej 2.5
3.00
4.00
2.00
3.50
3.00
4.00
Współczynnik GG
3.25
3.60
2.90
2.75
2.90
2.60
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Cham (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
ASV Neumarkt (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
D W W W W
L W W W W
W W D W W
vs
W L D L L
D L L L L
L L W D L
Forma Powyżej 2.5
O O U U O
U O O O O
U O O U U
vs
O U U O O
O O U U O
O O O U O
Forma GG
Y N N N Y
N Y Y N Y
N Y Y N N
vs
Y N N Y N
Y N N N Y
Y N Y N N
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
3.10 3.40 2.80 Cham (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.10 3.00 3.20 ASV Neumarkt (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Po równo
Cham +0.10
ASV Neumarkt +0.10
Cham +0.30
Cham +0.40
Cham +0.20
ASV Neumarkt +0.30
ASV Neumarkt +0.20
ASV Neumarkt +0.40
Śr. goli strzelonych/mecz
2.30 2.60 2.00 Cham (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
0.80 0.80 0.80 ASV Neumarkt (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Cham +1.50
Cham +1.50
Cham +1.50
Cham +1.80
Cham +1.80
Cham +1.80
Cham +1.20
Cham +1.20
Cham +1.20
Śr. goli straconych/mecz
0.80 0.80 0.80 Cham (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
2.30 2.20 2.40 ASV Neumarkt (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Cham
Lepiej: Cham
Lepiej: Cham
Lepiej: Cham
Lepiej: Cham
Lepiej: Cham
Lepiej: Cham
Lepiej: Cham
Lepiej: Cham
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Cham
ASV Neumarkt

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Cham (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
ASV Neumarkt (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 2.3 2.6 2 0.8 0.8 0.8
Gole stracone/mecz 0.8 0.8 0.8 2.3 2.2 2.4
Gole łącznie/mecz 3.1 3.4 2.8 3.1 3 3.2
Wskaźnik GG 50% 60% 40% 40% 40% 40%
Wskaźnik czystego konta 40% 20% 60% 10% 0% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Bayern Nord - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Cham
ASV Neumarkt

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Cham (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
ASV Neumarkt (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Bayern Nord

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.