Cham vs ASV Neumarkt H2H-statistieken, vorm, stand en livescore

Logo van Cham
thuisvorm
L W W W W
Oberliga - Bayern Nord
Kappenberger Sportzentrum
Logo van ASV Neumarkt
uitvorm
L L W D L

AI-wedstrijdinzichten

Cham
ASV Neumarkt

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Wedstrijdcoëfficiënten

Cham (Algemeen) (Thuis) (Uit)
ASV Neumarkt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Winstcoëfficiënt
4.15
4.00
4.30
0.80
0.30
1.30
Over 2.5-coëfficiënt
3.00
4.00
2.00
3.50
3.00
4.00
BTS-coëfficiënt
3.25
3.60
2.90
2.75
2.90
2.60
Coëfficiëntschaal van 0 - 5. Hogere waarde = sterker signaal.

Vormoverzicht

Cham (Algemeen) (Thuis) (Uit)
ASV Neumarkt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
1X2-vorm
D W W W W
L W W W W
W W D W W
vs
W L D L L
D L L L L
L L W D L
Over 2.5-vorm
O O U U O
U O O O O
U O O U U
vs
O U U O O
O O U U O
O O O U O
BTS-vorm
Y N N N Y
N Y Y N Y
N Y Y N N
vs
Y N N Y N
Y N N N Y
Y N Y N N
Recente vorm (laatste 5 wedstrijden)

Doelpuntenprofiel

Gem. totaal doelpunten/wedstrijd
3.10 3.40 2.80 Cham (Algemeen) (Thuis) (Uit)
3.10 3.00 3.20 ASV Neumarkt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gelijk
Cham +0.10
ASV Neumarkt +0.10
Cham +0.30
Cham +0.40
Cham +0.20
ASV Neumarkt +0.30
ASV Neumarkt +0.20
ASV Neumarkt +0.40
Gem. gescoorde doelpunten/wedstrijd
2.30 2.60 2.00 Cham (Algemeen) (Thuis) (Uit)
0.80 0.80 0.80 ASV Neumarkt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cham +1.50
Cham +1.50
Cham +1.50
Cham +1.80
Cham +1.80
Cham +1.80
Cham +1.20
Cham +1.20
Cham +1.20
Gem. tegendoelpunten/wedstrijd
0.80 0.80 0.80 Cham (Algemeen) (Thuis) (Uit)
2.30 2.20 2.40 ASV Neumarkt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Cham beter
Cham beter
Cham beter
Cham beter
Cham beter
Cham beter
Cham beter
Cham beter
Cham beter
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Gedetailleerde teamstatistieken

Cham
ASV Neumarkt

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Cham (Algemeen) (Thuis) (Uit)
ASV Neumarkt (Algemeen) (Thuis) (Uit)
Gescoorde doelpunten/wedstrijd 2.3 2.6 2 0.8 0.8 0.8
Tegendoelpunten/wedstrijd 0.8 0.8 0.8 2.3 2.2 2.4
Totaal doelpunten/wedstrijd 3.1 3.4 2.8 3.1 3 3.2
BTS-percentage 50% 60% 40% 40% 40% 40%
Clean sheet-percentage 40% 20% 60% 10% 0% 20%
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Eerdere wedstrijden

Alleen Oberliga - Bayern Nord-wedstrijden - beker- en oefenwedstrijden tellen niet mee.

Doelpunten per wedstrijd percentages

Abonneer om te bekijken
Cham
ASV Neumarkt

Kies per team Algemeen, Thuis of Uit om de data per speellocatie te bekijken

Cham (Algemeen) (Thuis) (Uit)
ASV Neumarkt (Algemeen) (Thuis) (Uit)

Under 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 0.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 1.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 2.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 3.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Under 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen

Over 4.5

Totaal
Gescoord
Tegen
Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden | Laatste 10 wedstrijden Laatste 5 thuiswedstrijden Laatste 5 uitwedstrijden

Competitiestand

Oberliga - Bayern Nord

Voor deze competitie wordt geen stand bijgehouden.