Stadeln vs Viktoria Aschaffenburg: statystyki H2H, forma, tabela i wynik na żywo

Logo drużyny Stadeln
forma u siebie
D D L W W
Oberliga - Bayern Nord
Sportanlage FSV Stadeln
Logo drużyny Viktoria Aschaffenburg
forma na wyjeździe
L W L W D

Analiza meczu AI

Stadeln
Viktoria Aschaffenburg

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Współczynniki meczu

Stadeln (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viktoria Aschaffenburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Współczynnik zwycięstwa
2.45
2.60
2.30
2.30
2.30
2.30
Współczynnik Powyżej 2.5
2.00
1.00
3.00
4.00
4.00
4.00
Współczynnik GG
2.75
2.90
2.60
3.95
3.60
4.30
Skala współczynników 0 - 5. Wyższa wartość = silniejszy sygnał.

Przegląd formy

Stadeln (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viktoria Aschaffenburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Forma 1X2
L L W W D
D D L W W
W W L L D
vs
L W D D W
W L L D W
L W L W D
Forma Powyżej 2.5
O O U U U
U U O U U
U O O O U
vs
O O O U U
O O O O U
O O O O U
Forma GG
N Y N N N
Y Y N N N
N N Y Y N
vs
Y Y Y Y N
N Y Y Y N
Y N Y Y Y
Ostatnia forma (5 ostatnich meczów)

Profil bramkowy

Śr. goli łącznie/mecz
2.20 1.80 2.60 Stadeln (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
3.50 3.00 4.00 Viktoria Aschaffenburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viktoria Aschaffenburg +1.30
Viktoria Aschaffenburg +0.80
Viktoria Aschaffenburg +1.80
Viktoria Aschaffenburg +1.70
Viktoria Aschaffenburg +1.20
Viktoria Aschaffenburg +2.20
Viktoria Aschaffenburg +0.90
Viktoria Aschaffenburg +0.40
Viktoria Aschaffenburg +1.40
Śr. goli strzelonych/mecz
1.10 0.80 1.40 Stadeln (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.90 1.60 2.20 Viktoria Aschaffenburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viktoria Aschaffenburg +0.80
Viktoria Aschaffenburg +0.50
Viktoria Aschaffenburg +1.10
Viktoria Aschaffenburg +1.10
Viktoria Aschaffenburg +0.80
Viktoria Aschaffenburg +1.40
Viktoria Aschaffenburg +0.50
Viktoria Aschaffenburg +0.20
Viktoria Aschaffenburg +0.80
Śr. goli straconych/mecz
1.10 1.00 1.20 Stadeln (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
1.60 1.40 1.80 Viktoria Aschaffenburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Lepiej: Stadeln
Lepiej: Stadeln
Lepiej: Stadeln
Lepiej: Stadeln
Lepiej: Stadeln
Lepiej: Stadeln
Lepiej: Stadeln
Lepiej: Stadeln
Lepiej: Stadeln
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Szczegółowe statystyki drużyn

Stadeln
Viktoria Aschaffenburg

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Stadeln (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viktoria Aschaffenburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Gole strzelone/mecz 1.1 0.8 1.4 1.9 1.6 2.2
Gole stracone/mecz 1.1 1 1.2 1.6 1.4 1.8
Gole łącznie/mecz 2.2 1.8 2.6 3.5 3 4
Wskaźnik GG 40% 40% 40% 70% 60% 80%
Wskaźnik czystego konta 50% 40% 60% 30% 40% 20%
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Poprzednie mecze

Tylko mecze rozgrywek Oberliga - Bayern Nord - puchary i sparingi nie są uwzględnione.

Wskaźniki goli na mecz

Wykup subskrypcję, aby zobaczyć
Stadeln
Viktoria Aschaffenburg

Wybierz Ogółem, Dom lub Wyjazd dla każdej drużyny, aby zobaczyć dane zależne od miejsca gry

Stadeln (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)
Viktoria Aschaffenburg (Ogółem) (Dom) (Wyjazd)

Poniżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 0.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 1.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 2.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 3.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Poniżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone

Powyżej 4.5

Łącznie
Strzelone
Stracone
Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe | Ostatnich 10 meczów Ostatnich 5 meczów u siebie Ostatnich 5 meczów na wyjeździe

Tabela ligowa

Oberliga - Bayern Nord

Dla tych rozgrywek nie prowadzimy tabeli.